8 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

8 Eylül Hangi Burç

8 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 8 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

8 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Yeni ayın ardından Terazi burcuna ilerleyen Ay ile birlikte maddi konularda hareketli bir gündeminiz olabilir, harcama ve alışverişler gündeminize gelebilir. Keyif aldığınız alanların içinde olmak güven duygunuzu artırırken, ilgi alanlarınıza zaman ayırabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Bugün her şey kontrolünüz altındaymış ve dünyanın merkezinde gibi hissediyorsunuz. Yapamayacağınız hiçbir şey yok. Bu, yeni bir projeye başlamak veya yaratıcı bir çalışma yürütmek için harika bir zaman olacak. Başarılı olmaktan başka çareniz yok, ancak kendi yolunuza çıkmamaya dikkat etmelisiniz. Bazen kendiniz en büyük düşmanınız olabilirsiniz. Sadece kendinize inanmanız ve onları gerçeğe dönüştürmek için hayallerinizin doğrultusunda güvenle ilerlemeniz gerektiğini bilin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Yaşamınız tam anlamıyla değişiyor. Belki de semt, kent ya da ülke değiştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. İstediğiniz yönde gelişecek bir değişme bu. Çok meraklı tavrınız çevrenizde rahatsızlık uyandırıyor. Bu tutumunuzla onları çileden çıkarıyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar Ay-Aslan seyriyle güne adım atıyoruz. Kendi bildiğiniz şekilde düşünmekten ve kabul edilmekten yanasınız. Sizi destekleyecek, güven duygunuzu yükseltecek insanlara veya gelişmelere ihtiyacınız gayet yoğun. Sanatsal aktiviteler için bu enerji birebirdir. Saat 16:32-17:30 arasında etkili olacak Ay-Boşluk süresince, duygularınızı ve ihtiyaçlarınızı ifade ederek ilgiyi üzerinize toplamaya çalışırsınız. İnsanların sizi sevmesi, sizi haklı görmesi hoşunuza gider. Ancak yüreğinizin derinliklerinde sizi doyumsuzluğa iten durumlar hala önemini koruduğu için tam anlamıyla doyuma ulaşmanız zordur. Saat 17:30 itibariyle Ay, burcunuzda ilerleyince yavaş yavaş mantığınızın sesi, duygularınızı bastırır. Hakikatler öne çıkmaya başlar. Duygu dünyanız açısından da arzuladığınız rahatlığa kavuşacağınız için dış dünyada kendinizi en olumlu şekilde ifade edebilecek gücü bulabilirsiniz. Saat 20:58 Ay-Uranüs görünüm etkisinde yeniliklere açığız. Fakat güvenli olup olmadığına bakacağız. Saat 21:36 Ay-Satürn görünümü, çocuklarımızla ilgili konulara ciddiyetle yaklaşırsınız. Olgun ve kendinizden emin şekilde hareket edersiniz. Aşkta ne istediğinizin bilincindesiniz. Doğru seçimlerde bulunabilir, ilişkide aradığınız güveni yakalarsınız. Saat 23:38 Venüs-Mars görünümü, maddi konularda ve aşkta sağlamlık ve uzun vadelilik olgularını bir hayli önemsediğimizi gösteriyor. Tarafsız ve adil biçimde durumumuza bakacağız. Acelemiz yok. Venüs-Mars görünümü, sezgilerimizi bir hayli güçlendirecek. Çizgimizi, tercihlerimizi doğru manada ele alarak sakin ve olgun yaklaşımlarla hedefe varmamızda yardımcı olacak. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Güzellik ve bakım ürünleri alabileceğiniz, kariyerinizle ilgili güzel bir teklifle karşılaşabileceğiniz bugün, finansal anlamda artıya geçebilir, yeteneklerinizi, çalışma ve işlerinizi en iyi şekilde tanıtabilir, aile büyükleri, kurumlar ve patronlardan destek görebilir, ilişkilerinizde kendinize olan yüksek güveninizle etkili iletişim kurabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
07° 22' 47" R
Ay
Boğa
18° 03' 35" R
Merkür
Boğa
27° 11' 00"
Venüs
Boğa
00° 08' 30"
Mars
Koç
02° 48' 13"
Jüpiter
Koç
03° 12' 35"
Satürn
Kova
25° 12' 38"
Uranüs
Boğa
16° 07' 33"
Neptün
Balık
25° 11' 26"
Plüton
Oğlak
28° 24' 26"
Chiron
Koç
15° 19' 31"
Lilith
Yengeç
04° 52' 29"
True Node
Boğa
22° 33' 12"
Son Güncelleme : 28/05/2022 20:40

Astroloji Gündemi

28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Mayıs 2022, Cumartesi 28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay halen Boğa burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bugün de maddi manevi huzur, güven, konfor ve istikrar arayışındayız...... Devamını Oku >>