8 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

8 Eylül Hangi Burç

8 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 8 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

8 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Yaşamınız tam anlamıyla değişiyor. Belki de semt, kent ya da ülke değiştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. İstediğiniz yönde gelişecek bir değişme bu. Çok meraklı tavrınız çevrenizde rahatsızlık uyandırıyor. Bu tutumunuzla onları çileden çıkarıyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Kendinizi iş konusunda öyle şartlamışsınız ki adeta siz değil başka biri olmuşsunuz. Hiç bir şekilde sahte dostluklara rağbet etmiyordunuz

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Bugün geçmişinizden birisini düşünebilirsiniz. Belki uzun zaman önce bağlantınızı kaybettiğiniz bir çocukluk arkadaşınız olabilir, gördüğünüz bir şey onunla olan anılarınızı tetiklemiş olabilir. İnternette eski arkadaşlarıyla bağlantı kurmak isteyen kişiler için rehberler mevcut. Büyük bir tanesi gerçekten oldukça geniş. Neden bilgisayarını özlediğin bu insanın izini bulmak için kullanmıyorsun? Her zaman onları bulmak kolay olmuyor ancak hiç denemezsen de asla onları bulamazsın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Maddi konularda ani harcama ve alışverişlere dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Hızlı para çıkışları bütçenizde beklenmedik delikler yaratabilir. İlişkinizdeki ufak tefek pürüzlerin size zarar vermesine müsaade etmemelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda acele kararlar almayın. Sabırlı davranmanız gereken konular söz konusu. İşlerinizi tamamlamak için mücadele verebilirsiniz. Gün içinde üstlerinizle ilişkileriniz de dikkatli olmalısınız. Finansal konularda fazla cesur davrandığınız için duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, onunla yatıp onunla kalkıyorsunuz. İnsan ilişkileriniz biraz problemli görünüyor. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
03° 42' 03" R
Ay
Yengeç
12° 21' 05" R
Merkür
Terazi
15° 33' 47" R
Venüs
Yay
20° 36' 45"
Mars
Terazi
27° 32' 02"
Jüpiter
Kova
22° 27' 21"
Satürn
Kova
07° 05' 18"
Uranüs
Boğa
13° 09' 25"
Neptün
Balık
20° 44' 45"
Plüton
Oğlak
24° 24' 52"
Chiron
Koç
09° 38' 27"
Lilith
İkizler
11° 08' 13"
True Node
İkizler
01° 58' 34"
Son Güncelleme : 27/10/2021 01:00

Astroloji Gündemi

Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor 26 Ekim 2021, Salı Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyum... Devamını Oku >>