8 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

8 Eylül Hangi Burç

8 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 8 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

8 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

Son dönemde vaktinizi sürekli hayaller kurmakla geçirdiyseniz, silkinip uyanmanızın ve bu projelere gerçekten başlamanızın zamanı geldi. Planlarınızın makul ve sağlam temellere dayanıp dayanmadığını sadece gerçek hayatta görebilirsiniz. Ama gerçekdışı hayallere kapılmaya devam ederseniz, önemli bir fırsatı elden kaçıracak ve değerli enerjinizi de boşa harcamış olacaksınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Bugün güzel fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz aynı zamanda bulunduğunuz konumun farkına olabilirsiniz. Olaylar her ne kadar olumsuz görünse de günün sonunda güzel bir değerlendirme yaparak deneyimlerinizden yola çıkabilirsiniz ve böylece güzel bir yol çizebilirsiniz. Kariyeriniz ve iş hayatınızla alakalı sorunlara odaklanarak kendinize olan güveninizi yükseltebileceksiniz. Geçmişte yaşadığınız gerginlikleri unutarak olumsuz olayları geçmişte bırakmalısınız. Aşk hayatınızda dengeyi bulmakta zorlanacağınız bir gün olabilir bu yüzden açık fikirli ve esnek yapılı olmanız gerekmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Yaşadığınız olaylarla ilgili bütünü görmek daha kolay olabilir. Uluslararası konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. Kişisel harcamalarınızla ilgili bütçeleme yapmak isteyebilirsiniz. Yönünüzü netleştirmek istediğiniz zamanlar olabilir. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla buluşmak için uygun bir gün.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Tarihin pozitif anlamda tekerrür ettiği bazı olaylar dikkatinizi çekebilir. Aşkta karşı tarafın samimiyetinden emin olmadan ilişkiye adapte olmayın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar Ay-Aslan seyriyle güne adım atıyoruz. Kendi bildiğiniz şekilde düşünmekten ve kabul edilmekten yanasınız. Sizi destekleyecek, güven duygunuzu yükseltecek insanlara veya gelişmelere ihtiyacınız gayet yoğun. Sanatsal aktiviteler için bu enerji birebirdir. Saat 16:32-17:30 arasında etkili olacak Ay-Boşluk süresince, duygularınızı ve ihtiyaçlarınızı ifade ederek ilgiyi üzerinize toplamaya çalışırsınız. İnsanların sizi sevmesi, sizi haklı görmesi hoşunuza gider. Ancak yüreğinizin derinliklerinde sizi doyumsuzluğa iten durumlar hala önemini koruduğu için tam anlamıyla doyuma ulaşmanız zordur. Saat 17:30 itibariyle Ay, burcunuzda ilerleyince yavaş yavaş mantığınızın sesi, duygularınızı bastırır. Hakikatler öne çıkmaya başlar. Duygu dünyanız açısından da arzuladığınız rahatlığa kavuşacağınız için dış dünyada kendinizi en olumlu şekilde ifade edebilecek gücü bulabilirsiniz. Saat 20:58 Ay-Uranüs görünüm etkisinde yeniliklere açığız. Fakat güvenli olup olmadığına bakacağız. Saat 21:36 Ay-Satürn görünümü, çocuklarımızla ilgili konulara ciddiyetle yaklaşırsınız. Olgun ve kendinizden emin şekilde hareket edersiniz. Aşkta ne istediğinizin bilincindesiniz. Doğru seçimlerde bulunabilir, ilişkide aradığınız güveni yakalarsınız. Saat 23:38 Venüs-Mars görünümü, maddi konularda ve aşkta sağlamlık ve uzun vadelilik olgularını bir hayli önemsediğimizi gösteriyor. Tarafsız ve adil biçimde durumumuza bakacağız. Acelemiz yok. Venüs-Mars görünümü, sezgilerimizi bir hayli güçlendirecek. Çizgimizi, tercihlerimizi doğru manada ele alarak sakin ve olgun yaklaşımlarla hedefe varmamızda yardımcı olacak. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür'ün Aslan'da ilerlemesi, yaşama bakış açınızda ve finans konularında zor hedeflere kilitlenmenizi sağlayacak.. Size bir katkı getirecek her türlü koşulu defalarca gözden geçirmek zorundasınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 32' 02" R
Ay
Kova
12° 50' 18" R
Merkür
Yay
17° 42' 03" R
Venüs
Yay
15° 44' 60" R
Mars
İkizler
19° 41' 28" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 22"
Satürn
Kova
19° 42' 58"
Uranüs
Boğa
16° 07' 34"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 50"
Chiron
Koç
12° 12' 35"
Lilith
Yengeç
25° 26' 02"
True Node
Boğa
13° 11' 14"
Son Güncelleme : 28/11/2022 22:20

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>