8 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

8 Eylül Hangi Burç

8 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 8 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

8 Eylül 2023 Başak Burcu Yorumu

Kendinizle vakit geçirmenin, yalnız kalmanın insanı besleyen bir tarafı olduğunu biliyorsunuz. Bunun bir diğer katkısı olarak yanlış ilişkilerden kaçabildiğinizin farkında olmak, attığınız adımlardan şüphe duymanızı engelleyecektir. Artık sizin için her şeyin net ve gerçek olmasına, duyguların mayın tarlasına değil çiçek bahçesine dönüşmesine olanak tanımalısınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

başkalarının dediklerine ve baskılarına aldırış etmemek senin için daha iyi olacak. Kendini ifade etmek için daha cesur adımlar atabilirsin. Söylediklerin başkalarını rahatsız etse de kendini düzgünce ifade etmek isteyeceksin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Kendinizi her açıdan çok daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Atacak olduğunuz adımlar, sarf edeceğiniz kelimeler bu süreçte değişim gösterebilir. Tam olarak istediklerinize ulaşmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olsa da mevcut değişimin sizi fazlasıyla memnun etme ihtimali de var. Daha dengeli olmaya devam etmeniz, her açıdan daha iyi olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Yaşadığınız olaylarla ilgili bütünü görmek daha kolay olabilir. Uluslararası konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. Kişisel harcamalarınızla ilgili bütçeleme yapmak isteyebilirsiniz. Yönünüzü netleştirmek istediğiniz zamanlar olabilir. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla buluşmak için uygun bir gün.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak; aşk ve sevgi dolu bir gün geçirmek için planlar yapıyor olabilirsin. Çocuğun varsa onunla birlikte vakit geçirebilir ve paylaşımlarda bulunabilirsin. Günün enerjisiyle eşine veya çocuğuna çok otoriter davranışlarda bulunabilir ve kontrolcü tavırlarınla sevdiklerinin negatif enerjisiyle canın sıkılabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
01° 08' 33" R
Ay
Akrep
09° 40' 03" R
Merkür
Boğa
08° 13' 19"
Venüs
Boğa
27° 23' 15"
Mars
Koç
16° 07' 48"
Jüpiter
Boğa
29° 00' 06"
Satürn
Balık
18° 11' 27"
Uranüs
Boğa
23° 35' 14"
Neptün
Balık
29° 28' 06"
Plüton
Kova
02° 01' 15"
Chiron
Koç
21° 47' 30"
Lilith
Başak
25° 42' 54"
True Node
Koç
14° 53' 05"
Son Güncelleme : 21/05/2024 20:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>