2 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

2 Eylül Hangi Burç

2 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 2 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

2 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Gökyüzü dostlarınız ile ilgili yanlış fikirlerinizi kabullenip hatalarınızı telafi etmek için harekete geçirecek sizleri. Doğru insanlara yanlış yapılmaması gerektiğini yaşayarak öğrenmek ayrı bir olgunluk katacak sizlere. Özel ve iş hayatınızda ise daha huzurlu ve sakin hissedeceğiniz bir gündesiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Yaşayacağınız bazı yanlış anlaşılmalar ve kıskançlar karşısında sessiz kalmayı tercih edebilirsiniz. Söylemlerin farklı yöne çekilmesi canınızı sıksa da sakinlikten ödün vermemeniz kazançlı çıkmanızı sağlayabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Hayallerinizi gerçekleştirmek istediğiniz bazı projeler adına keyifli bir gün olduğunu söyleyebiliriz. Harcamalarınıza dikkat ettiğiniz sürece kendinizi daha iyi hissedeceğiniz kaçınılmaz bir gerçek.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Gelirlerinizi güvence altına almak amacıyla sözleşmeler yapabilirsiniz. Bazı ödenmeyen borçlara ekstra dikkat etmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Kırılganlığınız yüzünden oldukça stresli günler yaşamanız mümkün. Aşırı hassas ve alıngansınız. Bu sıralar bazı ailevi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Her zamankinden güçlü olmanız gereken bir günde kırılganlığı bir tarafa bırakın. Bu zor günlerde yalnız olamayacağınızı da bilin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları