18 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

18 Eylül Hangi Burç

18 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 18 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

18 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Maddi harcamalarınızı dengede tutmakta zorlanabilirsiniz. Keyfi seçimleri ileri bir tarihe ertelemek sizlere nefes almanızda kolaylık tanıyacaktır. Ani kararlar almak yerine istişare ile hareket etmelisiniz. Yeni bir eğitim sayfası açma düşüncesinde olabilirsiniz. Düşüncenizi ailenizle paylaştığınızda desteklerini alarak yeni bir adım atmak sizler için oldukça kolay olacaktır.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken, uzak yol ve yolculuklar gündeminize gelebilir ve seyahat planları yapabilirsiniz. Farklı yerler görmek ve yabancılarla tanışmak isteyebilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Haftanın ilk yarısında sosyal kulüplerdeki etkinliklerinize vakit ayırın. Buradan elde edeceğiniz yeni ilişkiler hayatınıza farklı bir soluk taşır. Çocuğunuzun spor etkinliklerini izleyin, arkadaşlarınızla gelecek planları yapın. Diğer yandan bilinçaltınıza ittiğiniz öfkeli egonuzun iyileştirmek için çaba sarf edin. Hayatta mükemmellik kavramı görecelidir. Bunu aklınızdan çıkarmayın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konulara yönelebilirsiniz. Aşk hayatınız daha fazla gündeme gelebilir. Eğitim almak istediğiniz konularda destek alabilirsiniz. Bazı konularda bitişler yaşanabilir. Sabırlı olmanızda fayda var. Duygularınıza çok yoğunlaşmayın. Sanatsal aktiviteler sizi rahatlatabilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar Saat 00:54 Ay-Satürn görünümü, insanları anlamakta zorlandığımızın göstergesidir. İç dünyamızda bizi rahatsız eden, özgürlüğümüzün önüne engeller koyan ailevi konulardan sorumluluklarımıza kadar her şeyi gözden geçiririz. Saat 07:39 Ay-Pluto görünümü, aşk hayatınızla ilgili meselelerde bir hayli tutkulu olduğunuzu gösteriyor. Bir an önce rahatlamak, güçlenmek, arzu ettiklerinize kavuşmak isteyebilirsiniz. Beklemek, sabretmek eskisi gibi kolay değildir. Saat 11:06 Venüs-Uranüs karşıtlığı,  kredi veya borçlarla ilgili zorlukları işaret ediyor. Diyelim ki şu an için böyle bir problem sizin için mevcut değil. Ancak olmayacağını söyleyemeyiz. Mademki böyle bir risk taşıyoruz. O zaman azami oranda iş ilişkilerimizden tutun da eşimizle olan maddi ve manevi paylaşımlarımıza kadar her şeye mantıklı bir şekilde odaklanacağız. Uranüs geri harekette olduğuna göre, demek oluyor ki daha önceki ortaklar veya işbirliklerinin size sorun yaşatması muhtemel. O zaman şimdiden önlemlerimizi alarak bu kişilerle olan her şeyi gözden geçirmemiz lazım. Artık paramıza sahip çıkmak ve olur olmaz harcamalardan uzak durmak, kredi, borç almak gibi konularda hesabımızı bilmek gerekiyor. Belki iyi niyetle veyahut sırf beraberiz diye birilerinin yüzünden kendimizi ateşe atmamak gerekiyor. Hesabımızı bilmemiz lazım. Kendi yağımızla kavrulmamız, sınırlarımız dışına çıkmamamız, elimizden geldiğince denk bir bütçe ile hayatımızı sürdürmemiz lazım. Bunu yapmadığımız takdirde ummadığımız kişilerden beklenmedik davranışlar görebiliriz. Atımızı sağlam kazığa bağlama vaktimiz geldiğini düşünüyorum. Seçimlerinizi lütfen iyi yapınız. Saat 22:30 Ay-Venüs karşıtlığı, iş ortağımız veya partnerimizle aramızdaki bütünlüğün, bağlantının, birliğin niteliğine göre yaşanması muhtemel gerilimi işaret ediyor. Karşı taraf bencil davranırsa, doğal olarak biz de adil olmasını bekleyeceğiz. Görünen o ki, bir yüzleşmeye ihtiyaç duyulacak. Sadece kendi çıkarlarına düşkün bir eş veya ortak, bizi bir hayli sinirlendirebilir. Saat 23:11-19 Eylül saat 07:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Hangi konuda olursa olsun, parasal ve özel anlamdaki ilişkilerimizde gergin olabiliriz. Biraz daha sakin davranıp, durumu bir daha gözden geçirirsek iyi olur. Her şey sizden yana olsun. Mutlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 57' 03" R
Ay
Boğa
23° 10' 18"
Merkür
Koç
20° 08' 42"
Venüs
Koç
29° 54' 45"
Mars
İkizler
24° 40' 34"
Jüpiter
Kova
25° 46' 02"
Satürn
Kova
12° 19' 17"
Uranüs
Boğa
09° 45' 31"
Neptün
Balık
21° 53' 32"
Plüton
Oğlak
26° 45' 59"
Chiron
Koç
09° 48' 31"
Lilith
Boğa
19° 30' 23"
True Node
İkizler
11° 28' 16"
Son Güncelleme : 14/04/2021 19:40

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>