18 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

18 Eylül Hangi Burç

18 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 18 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

18 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile aile içi ilişkileriniz ve değer verip, alanınıza aldığınız insanlarla olan iletişiminizde olumlu fırsatlar elde ederken, evinizle ilgili değişiklikler yapabilir, ruhsal olarak çok daha pozitif bir gün geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş 120si ile ruhunuza iyi gelen paylaşımlarda bulunabilir, mutluluğu partnerinizle evinizde hissedebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Planladığınız yeni aktiviteler düşündüğünüzden çok daha kafa karıştırıcı olabilir. Detaylarla ilgilenmenizi gerektiren bir gündesiniz. Olumlu davranın, kolayca çözeceksiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Bugün karşına çıkacak her sorunun kendi isteğin doğrultusunda sonuçlanmasını isteyip, inatçı tavırlar sergileyebilirsin. Çevrendeki herkesin sana karşı olduğunu düşünürken, elektronik araçlarınla da zor bir imtihana girebilirsin. Hızla değişen dünyanın içerisinde, zamanın da akıp gidişi hayatı sorgulamana neden olacak. Bu duygu ilkin seni yorsa da hemen kendini toparlayacaksın. Dünyayı keşfederek kendini de keşfedebileceğini düşünebilirsin. Kişisel gelişimini destekleyecek programlara katılabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Başak burcuysan, değer verdiğin kişiyle aranda kıskançlık krizi oluşabilir. Bugün aynı zamanda hiç beklemediğin bir anda eline bir miktar para geçebilir. Geldiği gibi gitmesini istemiyorsan, fazla bonkör olmamaya çalışmalısın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar, yeni haftamızı saat 03:55-07:52 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde karşılıyoruz. Ufak tefek sorunları büyütebilir, normal günlük aktivitenizi yerine getirirken iki misli yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Yarım kalan işlerimize öncelik tanıyalım. Elden geldiğince sakin olalım. Saat 07:27 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm aslında sizin için gerekli olan bir uyarıdır. Bu uyarıyı doğru şekilde algılarsanız bu enerjinin sizi rahatlattığını farkedersiniz. Öncelikle ilişki-ortaklık-mali konular-cinsel yaşamınız-sağlığınızla ilgili konular üzerinde olumsuz düşünmemenizi tavsiye ediyorum. Her şeyi bu kadar incelemekle, sürekli endişelenmekle, şunu da yapayım, bunu da ayarlayayım, düzelteyim, keşke şöyle olsa, neden böyle değil diye sürekli düşünerek kendinize haksızlık etmiyor musunuz? Sonunda zaman geçiyor ve bir şekilde işler yoluna giriyor veya girecek. Ancak siz kendinize bu denli yüklendiğiniz için sıkılıyor, üzülüyor ve hayatın tadına varamıyorsunuz. Bugün şöyle bir kendinizi akışa bırakın. Dünyayı kurtarmak zorunda olmadığınızı biliniz. Saat 07:52 itibariyle Ay, burcunuz üzerinde ilerleyecek. Titiz bir şekilde durumları ele alacaksınız. Size ihtiyaç duyulması, fikrinizin alınmasından hoşlanacaksınız. Mantık ön planda olacak. Belki bazı meselelere kafanızı takacaksınız. Ancak işlerinizi de bilinçli bir şekilde yoluna koymayı başaracaksınız. Yeni eğitim ve öğretim yılında tüm evlatlarımıza canı gönülden başarılar dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Hayatınızda krize neden olmuş konuları artık kendi lehinize çevirebilir, üzerlerine korkusuzca cesaretle gidip çözebilecek bir yapıdasınız. Hızlı gelişen ilişkilerin içine çekilebilirsiniz.Bu ilişkiler duygudan ve derinlikten uzak olabilir. Maddi ve manevi değer yaratılan ortaklaşa konularda ilginç ve sıra dışı yöntemler benimseyebilir ve üzerlerine gidebilirsiniz. Ortaklaşa kazanımlar elde edebilirsiniz. Cinsel içerikli sıra dışı ilişkilere çekilebilirsiniz. Beklenmedik gelişmeler karşısında adrenalin dozunuz yükselebilir. İç sesinizi dinlemelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları