18 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

18 Eylül Hangi Burç

18 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 18 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

18 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Bugün bir gözünüz saatte olsun çünkü zaman öyle bir akacak ki kendinizi bir saniye önce kalkan otobüsün ardından bakakalan bir yolcu gibi bulabilirsiniz. Davranışlarınızın getirilerini ve hatalarınızı kabul edin. İnsanlara karşı şimdi dürüst olursanız ileride size daha çok güvenebileceklerini fark edeceksiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Bugün yurt dışından beklediğiniz olumlu haberler gelebilir. Seyahate çıkmak, pasaport işlerini tamamlamak, vize başvurusunda bulunmak, ya da tatil planı organize etmek için uygun bir gün.İkili ilişkilerinizde kalıcı çözümler elde edersiniz. Kardeşlerle ilgili konular ya da eğitimle ilgili kararlar için önünüze çıkan fırsatları değerlendirin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Bugün karşına çıkacak her sorunun kendi isteğin doğrultusunda sonuçlanmasını isteyip, inatçı tavırlar sergileyebilirsin. Çevrendeki herkesin sana karşı olduğunu düşünürken, elektronik araçlarınla da zor bir imtihana girebilirsin. Hızla değişen dünyanın içerisinde, zamanın da akıp gidişi hayatı sorgulamana neden olacak. Bu duygu ilkin seni yorsa da hemen kendini toparlayacaksın. Dünyayı keşfederek kendini de keşfedebileceğini düşünebilirsin. Kişisel gelişimini destekleyecek programlara katılabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Başak burcuysan, değer verdiğin kişiyle aranda kıskançlık krizi oluşabilir. Bugün aynı zamanda hiç beklemediğin bir anda eline bir miktar para geçebilir. Geldiği gibi gitmesini istemiyorsan, fazla bonkör olmamaya çalışmalısın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar, yeni haftamızı saat 03:55-07:52 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde karşılıyoruz. Ufak tefek sorunları büyütebilir, normal günlük aktivitenizi yerine getirirken iki misli yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Yarım kalan işlerimize öncelik tanıyalım. Elden geldiğince sakin olalım. Saat 07:27 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm aslında sizin için gerekli olan bir uyarıdır. Bu uyarıyı doğru şekilde algılarsanız bu enerjinin sizi rahatlattığını farkedersiniz. Öncelikle ilişki-ortaklık-mali konular-cinsel yaşamınız-sağlığınızla ilgili konular üzerinde olumsuz düşünmemenizi tavsiye ediyorum. Her şeyi bu kadar incelemekle, sürekli endişelenmekle, şunu da yapayım, bunu da ayarlayayım, düzelteyim, keşke şöyle olsa, neden böyle değil diye sürekli düşünerek kendinize haksızlık etmiyor musunuz? Sonunda zaman geçiyor ve bir şekilde işler yoluna giriyor veya girecek. Ancak siz kendinize bu denli yüklendiğiniz için sıkılıyor, üzülüyor ve hayatın tadına varamıyorsunuz. Bugün şöyle bir kendinizi akışa bırakın. Dünyayı kurtarmak zorunda olmadığınızı biliniz. Saat 07:52 itibariyle Ay, burcunuz üzerinde ilerleyecek. Titiz bir şekilde durumları ele alacaksınız. Size ihtiyaç duyulması, fikrinizin alınmasından hoşlanacaksınız. Mantık ön planda olacak. Belki bazı meselelere kafanızı takacaksınız. Ancak işlerinizi de bilinçli bir şekilde yoluna koymayı başaracaksınız. Yeni eğitim ve öğretim yılında tüm evlatlarımıza canı gönülden başarılar dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Gün boyunca partneriniz ve dostlarınızla keyifli diyaloglar geliştirebilir, birlikte plan yapabilir, sosyal etkinliklerde yer alabilirsiniz. Eğitimler, seyahatler ve hukuksal konularda fırsatlara açık bir gündesiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
07° 05' 58" R
Ay
Koç
20° 14' 21" R
Merkür
Aslan
04° 11' 10" R
Venüs
Başak
09° 35' 53" R
Mars
Başak
00° 06' 44" R
Jüpiter
Kova
29° 50' 09" R
Satürn
Kova
10° 25' 27"
Uranüs
Boğa
14° 36' 39"
Neptün
Balık
22° 53' 44"
Plüton
Oğlak
25° 16' 20"
Chiron
Koç
12° 50' 32"
Lilith
İkizler
01° 17' 38"
True Node
İkizler
08° 54' 44"
Son Güncelleme : 30/07/2021 03:50

Astroloji Gündemi

29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 29 Temmuz 2021, Perşembe 29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 29 Temmuz 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>