22 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

22 Eylül Hangi Burç

22 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 22 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

22 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Ay'ın Yay burcundaki seyahati ev ve aile konularını gündeme taşıyor.Evde zaman geçirmekten keyif alacağınız bir gün olacaktır. Evinizi düzenleyebilir, dekorasyon ve tadilat işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Güneş'in terazi burcuna girişi ile finansal konular önem kazanıyor, önümüzdeki bir aylık dönemi bütçe planlaması yapmak için değerlendirebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Organizasyon düzenleyebilirsin! Çocukları olan Başak burçları eğitimleriyle ilgili problemlere çözümler bulabilirler. Evli olan Başak burçları evlerinde ufak tefek çok masraf yapmadan değişiklikler yapmanın yollarını arayacaklar. Arkadaşlarının soysal medya paylaşımlarıyla, kendini pasif hissedebilirsin. Hemen telefona sarılıp, akşama organizasyon düzenleyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Finansal ödemelerinizle ilgili bazı aksamalar meydana gelebilir. Umduğunuz ödemelerin zamanında gelmemesinden dolayı söz verdiğiniz kişilere karşı mahcubiyet duyabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Karar vermeniz gereken konularda aceleci davranmayacak, olayları anlayışla karşılayacaksınız. Ev eşyaları veya kullandığınız malzemeleri yenileyecek, değiştirecek veya yeniden düzenleyeceksiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Çok istekli gitmeyecek, ama memnun döneceksiniz. Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanacak. Siz bu mutlu olayın sonunu pek o kadar hayırlı görmediğiniz için, bu mutluluğu nezaketen paylaşacaksınız. Akşam bir davet alacaksınız. Bu günlerde sağlığınızla biraz daha ilgili olmanız gerekiyor.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları