9 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

9 Eylül Hangi Burç

9 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 9 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

9 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

Gerçekten artistik bir meslek asla icra edemeyeceğini mi düşünüyorsun? Kaç tane #burçAdı# sanatçı olduğunun farkında mısın? Bir sürü var! Fakat sanat yoluyla para kazanıp hayatını idame ettirmek konusunda şüphelerin olabilir. Denemeden nasıl bileceksin? Yetenek, denklemin sadece bir ucu. İnanç ve cesaret ise en önemlileri.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Eşiniz veya partneriniz ile bolca konuşmalar yapacağınız ve aranızdaki sorunları daha ciddi bir şekilde çözmeye çalışacağınız ve gündemde tutacağınız bir gün olacak. Eğer ilişkiniz yoksa hayatınıza yeni birileri girebilir veya var olan ilişkinizde nişan, evlilik gibi karar alabilirsiniz. Günlük yaşamınızda ve iş hayatınızda temponuz artıyor olabilir. Çok çalışacağınız ve çok emek vereceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Eğer çalışmıyorsanız veya evde geçiriyorsanız ev içerisinde yeni rutinler oluşturabilir ve eş alışverişi gibi aktiviteler yapabilirsiniz. Sizlere başarı getirecek yeni projelere başlayabilirsiniz ve daha verimli bir şekilde çalışabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Aşk hayatınızda fırtınalı bir gün sizi bekliyor. Bunun nedeni, uzun zamandır yakın dostunuz olan birinden hoşlanmaya başlamanız olabilir. Ona karşı hislerinizi ilk fark ettiğinizde suçluluk duyabilir ve bu hisler yüzünden arkadaşlığınızı mahvedeceğini düşünebilirsiniz. Ancak, bu suçluluk duygusu bile, ona karşı olan hislerinizi değiştirmeyecek. İş yerinde endişelere kapılmadan, herkes açısından doğru yolu bulmaya çalışmalısınız. Beklediğiniz bir haberin gecikmesi sinirlerinizi gerebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Aşk ve sevdiklerinizin ön planda olduğu bir gün. Kendinizi ve yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ifade edebilir, kelimelere dökebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Ay, burcunda hareket ediyor ve bugün burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Bir süredir sorguladığın her şeyde ne kadar haklı olduğun bugün yaşadıklarının ispatı olacak. Bu durum çevrenle kuracağın diyaloglarda ukala olarak algılanmana sebep olabilir. Arkadaş ortamında ayrılıklar söz konusu olabilir. Yakın çevrene, özellikle de ailene karşı duyduğun sorumluluk, onlarla daha fazla zaman geçirmeye itiyor seni. Evli bir Başak burcuysan, eşinin ailesiyle ilgili sorunların çözülmesine önayak olabilirsin. Bugün özellikle kendine de zaman ayırmak isteyeceksin. Geleceğin adına alacağın kararlar bazı eğitim programlarına ya da kurslara kayıt olmanın önünü açabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Bir arkadaşınızla ilişkinizin geldiği yerden hiç memnun değilsiniz. Onun, olacağına varsın gibi bir tavır içine girmesi sizi iyice kızdırıyor. Bu akşamı onunla oturup konuşmak için uygun görüyorsunuz. Bu görüşme isteğinizde sizi bir sürpriz bekliyor olacak. Bir arkadaşınızın ailesindeki sağlık sorununa çok üzülüyor, ilginin ötesinde bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Yakında çok özlem duyduğunuz birini görme fırsatı yakalayacaksınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 42' 27" R
Ay
İkizler
12° 08' 51" R
Merkür
Oğlak
01° 23' 20" R
Venüs
Yay
27° 06' 15" R
Mars
İkizler
16° 14' 36"
Jüpiter
Balık
29° 07' 55"
Satürn
Kova
20° 19' 01"
Uranüs
Boğa
15° 47' 53"
Neptün
Balık
22° 38' 57"
Plüton
Oğlak
26° 57' 12"
Chiron
Koç
12° 02' 48"
Lilith
Yengeç
26° 26' 49"
True Node
Boğa
13° 10' 34"
Son Güncelleme : 07/12/2022 23:30

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>