9 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

9 Eylül Hangi Burç

9 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 9 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

9 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Eğer bir ev almayı düşünüyorsanız ya da bir emlakçıyla görüşmeyi düşünüyorsanız, durumunuza göre bugün her şeyin başlaması ya da sonlanması için uygun bir gün. Şu sıralar emlak alanında planlanan yatırımların değeri her zaman düzenli olarak artıyor. Ancak herhangi bir şeye kalkışmadan önce bunun doğru bir yatırım olup olmadığı konusunda emin olmasınız. Aksi takdirde içinde bulunmaktan pek de hoşlanmayacağınız bir takım durumlara sıkışıp kalabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Duygusal açıdan iyi hissediyor olabilirsiniz, ancak bir şeyler içinizi kemiriyormuş gibi bir duyguya kapılabilirsiniz. Kendiniz için güvenli ve korunaklı bir ortam yaratma çabalarınız içinde hareket kabiliyetinizi ve özgürlüğünüzü kısıtlamış olabilirsiniz. Kendinizi gittikçe daha sıkı bağlamışsınız ve şimdi de dilediğiniz zaman kalkıp gitmekte zorlanıyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Bugünün gökyüzü konumlanmaları yaratıcı etkinliklerinize yeni bir persfektiften bakmanızı gerektiriyor. Dahil olduğunuz herhangi bir yaratıcı aktivite biraz daha düzenli bir biçimde planlanmış olmayı gerektiriyor. Yaratıcı özellikleriniz muhteşem, fakat bu özelliklerin çeşitli alanlara kanalize edilmesi gerekiyor. Bazı yanılsamalarınızdan kurtulmanız ve gerçekliğe biraz daha tutunmanız gerekiyor.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Bugün burcunuzdaki yeniay yeni fikirlere, girişimlere işaret etmekte. Bu dönemde atacağınız adımlar önemli ilerlemeler getirebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

İşinizle ilgili sosyal dayanışmada yanınızda olabilecek özel insanlara ihtiyacınız olacak. Venüs burcunuzda geri gitmeye başlıyor.. Kafanızda birçok değişik fikirle yola çıkabilir ve daha sonra bir çoğundan vazgeçebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
18° 26' 55" R
Ay
Kova
05° 05' 11" R
Merkür
Başak
10° 53' 19" R
Venüs
Yengeç
29° 12' 09" R
Mars
Boğa
24° 27' 25" R
Jüpiter
Koç
08° 25' 44" R
Satürn
Kova
22° 10' 10"
Uranüs
Boğa
18° 50' 44"
Neptün
Balık
24° 57' 29"
Plüton
Oğlak
26° 50' 39"
Chiron
Koç
16° 13' 04"
Lilith
Yengeç
13° 10' 10"
True Node
Boğa
17° 57' 37"
Son Güncelleme : 11/08/2022 05:50

Astroloji Gündemi

10 Ağustos 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 10 Ağustos 2022, Çarşamba 10 Ağustos 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Güne kararlı ve tutarlı bir başlangıç yapabilir, sistemin içinde kalıp, farklı deneyimlere de açık olabiliriz. Teknolojiden f... Devamını Oku >>