19 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

19 Eylül Hangi Burç

19 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 19 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

19 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Bugün alım satım konuları, ilişkilerin gerektirdiği sorumluluklar gündeminizde olabilir. İç dünyanızda bazı ilişkilerde alma-verme dengesini sorgulayabilirsiniz. Gizli işlerden ve etik dışı durumlardan kaçınmalısınız. İş ve finans konularında bir seçim, karar içinde olabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Yeni insanlar hayatınıza büyük bir hızla geliyorlar ve bu seli yavaşlatamazsınız! Bu, yaşamınızın çok sosyal bir aşamasının başlangıcıdır, bu yüzden partiye hazır olun. Bu biraz başınızı ağrıtabilir, ancak hangi tarafa gideceğinizi sezgilerinizle bulacaksınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Bugün kimse sana dokunsun istemeyebilirsin. Kendi halinde, arzu ettiğin şekilde hareket edeceksin. Duygularında yaşadığın değişim aile hayatını da etkileyecek. Birazda kendin için yaşamaya karar vermen bugünlerde tek başına hareket etmene neden olacak. Bu konu da yapılacak eleştirilerden hiç hoşlanmasan da tutumundan da vaz geçmeyeceksin. Kendi işini yapan bir Başak burcuysan yeni anlaşmalara imza atabilirsin. İlişkisi olmayan bir Başak burcuysan, hoşlandığın kişiye olan hislerini itiraf edebilirsin. Evli bir Başak burcuysan, anlaşamadığınız konularda orta yolu bulman an meselesi. Sosyal medyadaki bazı paylaşımlar, seni yurtdışı gezileri hakkında araştırma yapmaya itebilir. Akşam saatlerinde dar bakış açısına sahip kişilerle bir araya gelebilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Dış dünyaya karşı oldukça istekli ve rahat hareket edeceksiniz. Kendi istekleriniz ve beklentilerinize yoğunlaşabilirsiniz. Aynı anda birden fazla işle uğraşmak size terapi gibi gelebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Bugün iletişim konusunda kesin kararlar vererek, karşınızdaki insanlara kendi kurallarınızı ve sınırlarınızı anlatmak yerine, kendinize kararlarınızdan emin olup olmadığınızı daha iyi anlamak için zaman tanımalısınız. Gün boyunca görüşmeler, yazışmalar, yakın çevre ve kardeşlerle ilişkilerde geçici problemler yaşayabilirsiniz. 17.40 sonrasında kendinizi çok daha moralli hissedecek, ilişkilerinizde ruhunuza iyi gelen etkiler, paylaşımlar göreceksiniz ancak bugün için karşınızdaki kişilerin fikirleri yüzde yüz size uymadığı zamanlarda tartışmamalı, konuların üzerine gitmemeyi tercih etmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 59' 54" R
Ay
Boğa
23° 44' 40"
Merkür
Koç
20° 14' 38"
Venüs
Koç
29° 58' 22"
Mars
İkizler
24° 42' 20"
Jüpiter
Kova
25° 46' 32"
Satürn
Kova
12° 19' 27"
Uranüs
Boğa
09° 45' 41"
Neptün
Balık
21° 53' 38"
Plüton
Oğlak
26° 46' 00"
Chiron
Koç
09° 48' 41"
Lilith
Boğa
19° 30' 42"
True Node
İkizler
11° 28' 08"
Son Güncelleme : 14/04/2021 20:50

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>