19 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

19 Eylül Hangi Burç

19 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 19 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

19 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Alacağınız cesurca kararlar hayatınıza yenilikler getirebilir. Bitenler ve başlayanlarla geçen hızlı günler geçirebilirsiniz ancak pozitifliğinizi...

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Duygularınızda meydana gelen değişim, özel hayatınızı etkiliyor. Alacağınız kararları gözünüzde büyütmeyiniz. İyimser duygular içinde olursanız, sevdiğinizle ilişkileriniz sıcak olacak. Aslında sevdiğinizin ilgisi bugün moralinizi yükseltecek. Kendinize güveninizi tazelemenize olanak tanıyacak iş fırsatlarıyla karşılaşmanız mümkün. Bu yeni oluşum insan ilişkilerinizin ve hayal gücünüzün de zenginleşmesinde olumlu katkıya sahip olacak. Kısa bir dönem nakit sıkıntısı çekmeniz mümkün

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Yeni insanlar hayatınıza büyük bir hızla geliyorlar ve bu seli yavaşlatamazsınız! Bu, yaşamınızın çok sosyal bir aşamasının başlangıcıdır, bu yüzden partiye hazır olun. Bu biraz başınızı ağrıtabilir, ancak hangi tarafa gideceğinizi sezgilerinizle bulacaksınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Bugün kimse sana dokunsun istemeyebilirsin. Kendi halinde, arzu ettiğin şekilde hareket edeceksin. Duygularında yaşadığın değişim aile hayatını da etkileyecek. Birazda kendin için yaşamaya karar vermen bugünlerde tek başına hareket etmene neden olacak. Bu konu da yapılacak eleştirilerden hiç hoşlanmasan da tutumundan da vaz geçmeyeceksin. Kendi işini yapan bir Başak burcuysan yeni anlaşmalara imza atabilirsin. İlişkisi olmayan bir Başak burcuysan, hoşlandığın kişiye olan hislerini itiraf edebilirsin. Evli bir Başak burcuysan, anlaşamadığınız konularda orta yolu bulman an meselesi. Sosyal medyadaki bazı paylaşımlar, seni yurtdışı gezileri hakkında araştırma yapmaya itebilir. Akşam saatlerinde dar bakış açısına sahip kişilerle bir araya gelebilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya ilgisiz gibi görünmeye çalışıyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi eliniz kolunuz bağlı olarak uzaktan izlemenize neden oluyor. Halbuki işin içinde olmanız yönünde de bir sürü telkin alıyorsunuz. Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekiyor.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Yapmanız gereken kişisel işleri bu hafta iyi bir şekilde düzenlemelisiniz. Parasal konularda ailenize yapacağınız yardımlar, onlarla aranızı düzeltmeniz açısından işe yarayabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
02° 00' 17" R
Ay
İkizler
22° 13' 21" R
Merkür
Terazi
13° 42' 34" R
Venüs
Yay
18° 52' 39"
Mars
Terazi
26° 23' 49"
Jüpiter
Kova
22° 24' 40"
Satürn
Kova
07° 02' 45"
Uranüs
Boğa
13° 13' 32"
Neptün
Balık
20° 46' 39"
Plüton
Oğlak
24° 23' 54"
Chiron
Koç
09° 42' 35"
Lilith
İkizler
10° 56' 55"
True Node
İkizler
01° 55' 29"
Son Güncelleme : 25/10/2021 08:10

Astroloji Gündemi

Ay İkizler Burcunda 25 Ekim 2021, Pazartesi Ay İkizler Burcunda Haftaya İkizler burcundaki Ay’ın iletişime açık enerjileriyle başlıyoruz. Sabah erken saatlerde seçim yapmakta zorlanabilir,... Devamını Oku >>