19 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

19 Eylül Hangi Burç

19 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 19 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

19 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Hiçbir konuda haksız duruma düşmek istemediğiniz kesin ve karşınıza yansıtıyorsunuz. . Fakat olayları hep kendi açınızdan görmeye alışmışsınız. Kişisel zevkleriniz çok önemli durumda. . Bugün özel çalışmalar içindesiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Duygularınızda meydana gelen değişim, özel hayatınızı etkiliyor. Alacağınız kararları gözünüzde büyütmeyiniz. İyimser duygular içinde olursanız, sevdiğinizle ilişkileriniz sıcak olacak. Aslında sevdiğinizin ilgisi bugün moralinizi yükseltecek. Kendinize güveninizi tazelemenize olanak tanıyacak iş fırsatlarıyla karşılaşmanız mümkün. Bu yeni oluşum insan ilişkilerinizin ve hayal gücünüzün de zenginleşmesinde olumlu katkıya sahip olacak. Kısa bir dönem nakit sıkıntısı çekmeniz mümkün

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak; zihinsel gücünün yüksek olduğu bugün, çevrendekileri ikna etme sürecinde başarıyla çıkabilirsin. Hırslı ve akılcı düşüncelerle, yaratıcılık gerektiren çalışmalar yapabilir, uzun vadeli girişimlerde bulunabilirsin. Görüş ve inançlarını paylaşarak, ilişkilerde daha verimli ve üretken olabilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Bugün iletişim konusunda kesin kararlar vererek, karşınızdaki insanlara kendi kurallarınızı ve sınırlarınızı anlatmak yerine, kendinize kararlarınızdan emin olup olmadığınızı daha iyi anlamak için zaman tanımalısınız. Gün boyunca görüşmeler, yazışmalar, yakın çevre ve kardeşlerle ilişkilerde geçici problemler yaşayabilirsiniz. 17.40 sonrasında kendinizi çok daha moralli hissedecek, ilişkilerinizde ruhunuza iyi gelen etkiler, paylaşımlar göreceksiniz ancak bugün için karşınızdaki kişilerin fikirleri yüzde yüz size uymadığı zamanlarda tartışmamalı, konuların üzerine gitmemeyi tercih etmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Ay'ın burcunuzdaki yolculuğu, her şeyin mükemmel olması için çok fazla çaba harcayacağınıza işaret eder. Unutmayın ki mükemmellik görecelidir. Elinizden gelenin en iyisini yapmanız yeterli olacaktır. Partnerinizden ekstra ilgi bekler, birbirinize hangi konularda yararlı olacağınızı saptarsınız. Hayat paylaştıkça güzeldir. Bu sizin yaşam felsefeniz haline gelebilir. Pragmatik tarafınızın ağır bastığı bir gün.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
04° 13' 54" R
Ay
Koç
07° 11' 24" R
Merkür
Boğa
28° 40' 24"
Venüs
Koç
26° 18' 29"
Mars
Koç
00° 21' 50"
Jüpiter
Koç
02° 39' 29"
Satürn
Kova
25° 09' 48"
Uranüs
Boğa
15° 56' 42"
Neptün
Balık
25° 08' 04"
Plüton
Oğlak
28° 26' 50"
Chiron
Koç
15° 11' 22"
Lilith
Yengeç
04° 30' 35"
True Node
Boğa
22° 30' 15"
Son Güncelleme : 25/05/2022 14:00

Astroloji Gündemi

25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 25 Mayıs 2022, Çarşamba 25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde Ay, son açısını Balık burcundaki Mars ile yapacağından tepkisel olabilir; duygularımızın etkisiy... Devamını Oku >>