19 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

19 Eylül Hangi Burç

19 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 19 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

19 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

Sürprizlere hazırlıklı olmanız gereken bir gündesiniz. Ortaklar ve para konularında yoğun bir hareketlilik ve stres yaşayabilirsiniz. Finansal konular sizi çokça meşgul edecek. Detaylara göstereceğiniz dikkat ve sakin davranışlar size fırsat kapılarını açıyor. Gün içinde banka işleriniz ve yeni yatırımlar gündeme gelebilir. Biraz cesaret gerekiyor.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Uyandığın andan itibaren, üzerinde yoğun bir baskı hissedebilirsin. Hem eğitim alanınla hem de işinle ilgili olabilecek çatışmalar günün verimini düşürebilir. Aile bireylerinin de bazı konulardaki isteklerinin, yüksek olduğunu düşünebilirsin. İlişkisi olan bir Başak burcuysan, sevgiline bugünlerde yeteri kadar ilgi göstermemen, tartışmalara yol açabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Bugün kutlama günü! Hayatınızdaki ufak zaferler sizi günlük rutininden uzaklaştıracak ve etrafınızdaki insanlarla birlikte Güneş?inizin sıcaklığını hissedeceksiniz. İnsanlar size güvenecek ve otorite kazanacaksınız. Bu ufak zaferin tadını çıkarın ancak çok da fazla dikkatinizin dağılmamasına özen gösterin!

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Güne duygusal başlıyorsunuz. Kendinize özel konulara kafanızı biraz fazla takıyorsunuz. Kendinize daha iyi davranın. Daha yumuşak olun. Hatalarınızı kabul edin. Önemli olan telafi etmek için atacağınız adımlar. Bir günde dünyaların değişmesini istemeyin. Adım adım ilerlemeyi deneyin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek size keyif verecektir. Gün içinde sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. Bu konuda çeşitli araştırmalar yapmak, imkânınız dâhilinde yurt dışında yapılan bu tarz işleri takip etmek ufkunuzu açacaktır. Gelecek hedefleriniz üzerinde daha fazla durma gereği duyabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Dış dünyaya karşı oldukça istekli ve rahat hareket edeceksiniz. Kendi istekleriniz ve beklentilerinize yoğunlaşabilirsiniz. Aynı anda birden fazla işle uğraşmak size terapi gibi gelebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 05' 15" R
Ay
Balık
18° 14' 46" R
Merkür
Yay
21° 32' 58" R
Venüs
Yay
18° 54' 49" R
Mars
İkizler
18° 45' 07"
Jüpiter
Balık
28° 53' 35"
Satürn
Kova
19° 52' 19"
Uranüs
Boğa
16° 01' 53"
Neptün
Balık
22° 38' 49"
Plüton
Oğlak
26° 47' 23"
Chiron
Koç
12° 09' 26"
Lilith
Yengeç
25° 42' 58"
True Node
Boğa
13° 09' 40"
Son Güncelleme : 01/12/2022 10:50

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>