31 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

31 Ağustos Hangi Burç

31 Ağustos doğumluların burcu Başak Burcudur. 31 Ağustos'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

31 Ağustos 2022 Başak Burcu Yorumu

Tutumunuzu bir az esnetmenizin zamanı geldi. Pek çok şey değişiyor ve siz de onlarla birlikte değişmediğiniz takdirde bir çamur birikintisi içinde arkada kalırsınız. Çevrenizdeki iniş çıkışların farkında, dış dünyaya uyum sağlamanıza yardımcı olacak iç düzenlemeleri yapmaya hazırlıklı olun. Değişim fikri sizi korkutmasın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ağustos 2021 Başak Burcu Yorumu

Mitolojik öyküye göre, Prometheus tanrılardan ateşi çalıp ölümlülere verdiği için cezalandırılır. Bugün, özgrülükçü ruhunuz, görüşleriniz kışkırtıcı ve huzur bozucu bulunup eleştirilebilir. Dünyayı döndüren bu değişimi harekete geçirin. Pormetheus gibi siz de insanlığın yanındasınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ağustos 2020 Başak Burcu Yorumu

Sevdiğiniz kişiye zaman ayırmanız gerekiyor. Kendisini çok ihmal ettiğinizi düşünmeye başladı. Başbaşa geçireceğiniz romantik bir akşam yemeği birbirinize olan sevginizi tazeleyecek. Ona karşı duyduğunuz şüpheler de çok yersiz. Geleceğe yönelik kararlar almanın tam vakti. Yüksek bir çalışma temponuz var. Rekabet duygunuz sizi iş arkadaşlarınızla çatışmaya itiyor. Paranızı iyi kontrol edemiyorsunuz, destek alın. Yeme alışkanlığınızı değiştirerek formunuza kavuşabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ağustos 2019 Başak Burcu Yorumu

Başak burcu beklemediğiniz duygular yaşayacaksınız. Bir anda alt üst olabilirsiniz. Ancak bu değişim pozitif olacaktır. Uzun süredir beklediğiniz gelişmeleri hayatınıza çekeceksiniz. Ancak umudunuzu kestiğiniz için çok şaşıracaksınız. Geleceğinizi şekillendirecek güzel gelişmelerin tadını çıkarın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumu

Ay tüm gün Boğa burcunda seyahat edecek. Yurt dışı gezileri, akademik bağlantılar, yabancılarla diyalog, sınavlar, tanıtımlar, web sitesi çalışmaları, medyayla ilişkiler, seminerler, duyurular için efektif bir gün. Kendinizi topluluklar önünde iyi ifade edersiniz. Uçak seyahatlerinde tanışacağınız insanlar önem kazanır.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ağustos 2017 Başak Burcu Yorumu

Ağustos ortasından beri burcunuzda hareket eden Merkür, bugün Aslan burcuna geçiş yapıyor. Demek derin bir bilinçaltı açılımı yaşayabilirsiniz. Hayatınızdaki önemli konuların temelinde yatan özellikleri keşfedebilirsiniz. Buna göre yeni bir strateji oluşturmanız mümkün. Kendi kendinize kalarak, yaşamınızı yönetirken nerelerde hata yaptığınızı keşfedebilirsiniz. Bundan sonra alacağınız kararlar daha kalıcı ve cesaret yüklü olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 39' 35" R
Ay
Balık
12° 27' 01" R
Merkür
Yay
20° 54' 23" R
Venüs
Yay
18° 23' 01" R
Mars
İkizler
18° 54' 41"
Jüpiter
Balık
28° 52' 57"
Satürn
Kova
19° 50' 43"
Uranüs
Boğa
16° 02' 49"
Neptün
Balık
22° 38' 52"
Plüton
Oğlak
26° 46' 47"
Chiron
Koç
12° 09' 57"
Lilith
Yengeç
25° 40' 07"
True Node
Boğa
13° 09' 26"
Son Güncelleme : 01/12/2022 00:42

Astroloji Gündemi

30 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 30 Kasım 2022, Çarşamba 30 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde 03:15’te Ay’ın Balık burcuna geçişiyle birlikte önümüzde uyum ve dengeleri sağlamak için bir hay... Devamını Oku >>