31 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

31 Ağustos Hangi Burç

31 Ağustos doğumluların burcu Başak Burcudur. 31 Ağustos'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

31 Ağustos 2020 Başak Burcu Yorumu

Yakın arkadaşın ile bir konuda anlaşmazlık yaşayabilirsin. Prensiplerinden taviz vermediğin bir gündesin. Empati yapmakta zorlandığını hissediyorsun. Bu konuda kendini geliştirmek isteyebilirsin. Kendi işinin sahibi bir Başak burcuysan yeni yatırım alanları araştırabilirsin. Kazancını artırmak istiyorsun.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ağustos 2019 Başak Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün kanuni, ticari veya mesleki zorlukları ortaya çıkabileceği konusunda uyarıyor sizleri. Bu konulara hassas davranmalı ve incelemelerde bulunmalısınız. İş hayatınızda ise sahip olduğunuz kararlılık birlikte çalıştığınız insanların gözünden kaçmayacak onlardan alacağınız destekle işinize fazlasıyla adapte olacak ve her türlü zorluğun üstesinden gelebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise Bugün ben merkezli düşünmeyi bir kenara bırakın eş ya da sevgilinize özen gösterin onun fikirlerine değer verin ve bu enerjiyi pozitif yönde kullanın. Aldığınız enerjileri bu şekilde kullanmadığınızda durum değişecektir. Gün içinde iş hayatınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz sabırlı davranın ilerleyen günlerle birlikte sabır ve çabanızın karşılığı alacaksınız sözlerinizi ve hitabetinizi dikkatli kullanın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumu

UMUT verici haberler size mutluluk verecek. Kariyerinizde bir gelişme beklentisi doğuracak. Bu dönem sergilediğiniz içine kapanık tavrınız bazı anlaşmazlıklara...

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ağustos 2017 Başak Burcu Yorumu

Bugün ailenizle yaşadığınız sorunların sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Onlarla istemeden yaşadığınız durumlarda gözden kaçırmamaya çalışacağınız tek nokta; sabır ve taviz gibi iki önemli duyguyu dengede tutmalısınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ağustos 2016 Başak Burcu Yorumu

Hayatınızla ilgili hedefleri ve planları gözden geçirme zamanındasınız. Biraz endişeli ve detaycı olabilirsiniz.Bütün gün odaklandığınız konuların olgunlaşması için doğru stratejiler peşinde koşabilir, gerekli hesapları ve somut çalışmaları yaparak sonuca ulaşabilirsiniz. Karar aşamasını akşam saatlerine bırakmayı tercih etmelisiniz. Haberleşme ve iletişim ağınız yoğun olacaktır. Ancak üç hafta süreli Merkür gerilemesi sizin burcunuzda meydana gelecektir. Tüm iletişim kanallarınızda arızalar ve gecikmeler meydana gelmesi riski altındasınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları