29 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

29 Ağustos Hangi Burç

29 Ağustos doğumluların burcu Başak Burcudur. 29 Ağustos'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

29 Ağustos 2020 Başak Burcu Yorumu

İkili ilişkilerinizde kırgınlıklar su yüzüne çıkabilir. Bu durum, arkadaşlık ilişkilerinizde daha seçici olmanıza yol açacak. Aşk hayatınızda bir takım değişiklikleri göze almaktan çekinmeyin. Olumlu gelişmeler sizi yönlendirecek. İş hayatınızda kararsızlıktan kurtulup iyimser beklentilere yönelmeniz yararınıza olacak. Haksızlığa tahammülünüz yok ama düşüncenizi belirtmek için cesaretiniz de yok. Zararlı çıkacağınız bir evraka imza atmayın. Para konularındaki mutsuzluğunuz, veriminizi etkileyebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ağustos 2019 Başak Burcu Yorumu

Entelektüel konulara yöneliyorsun!Ay, tüm gün boşlukta hareket edecek. Bugün entelektüel konulara yöneleceğin bir gün olacak.  Dünyada yaşanan kültürel gelişmelerle ilgili araştırmalar yapabilir, farklı konulara yönelebilirsin. Seni böyle çok nadir görmüşlerdir herhalde. Öyle ki sevdiğin ve sahiplendiğin insanlara karşı duygusal anlamda daha hassasiyetle yaklaşabilir, onların en ufak bir sözüne dahi çok çabuk gücenebilirsin. Evliliğinde sorunları olan bir Başak burcuysan, eşinin bazı konulardaki uyarılarının aslında senin iyiliğine olduğunu anlayacağın durumlar yaşayabilirsin. Yaşam alanında değiştirmek istediğin eşyalar varsa, bu planını hayata geçirebilirsin. Çıkacağın alışverişte beğendiğin kıyafetin defolu olup olmadığını kontrol etmende fayda var.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar saat 00:37 Ay-Satürn görünümü, kendi isteklerini bize dayatmaya çalışan kişiler yüzünden sıkılmamıza yol açar. Oysaki siz, zaten sorumluluklarınızı bilen kişilersiniz. Bu kadar bencil olmalarına kızarsınız. Saat 03:40 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişki veya finansal sıkıntılara çözüm bulma arzumuzu işaret ediyor. Tabii ki kimseye eğilmeden, çıkarlarımızın farkında olarak hareket edeceğiz. Bunun tersi bir durum işimize gelmeyecek. Çünkü biliyoruz ki, bizi bizden başka kimse düşünmez. Onun için her şeye dikkat edeceğiz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ağustos 2017 Başak Burcu Yorumu

Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ağustos 2016 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar saat 09:32 itibariyle burcunuzda gerçekleşecek  Merkür-Venüs kavuşumu  tabii ki önem taşıyor. Çünkü yarın Merkür gerilemeye başlayacak. Onun içindir ki, kişisel tüm kararların, durumun, iş hayatı ve finansal meselelerin dikkatlice ele alınması ve analiz edilmesinde yarar var. Eğer yeni bir işe başlanmışsa, Ekim ayı başına kadar incelemek yararlı olur. Size uyan veya uymayan durumlar var mı? bunlara bakalım. İş görüşmelerinde, yatırım, alacak-borçlanma gibi konularda da akıllıca değerlendirmede bulunalım. Saat 11:11 itibariyle Aslan burcunda ilerleyen Ay etkisinde, aşk hayatımızla ilgili meseleleri, iş hedeflerimizi ve kişisel arzularımızı gün boyunca ön planda tutacağız.  Hangi konularda yanılıyoruz veya hangi konularda öne çıkmak istiyoruz bunları ele alabiliriz. Durumları değerlendirirken egomuz ön plandadır.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları