15 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

15 Ağustos Hangi Burç

15 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 15 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

15 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Komplekslerinden arındığını hissettiğin bir güne uyanıyorsun. Etrafına karşı daha alçak gönüllü davranışlar sergileyebilirsin. Yakın akrabalarının ekonomik anlamda yaşadığı problemleri ailen ile tartışabilirsin. Çocukları olan bir Akrep burcuysan onların sağlığına olan düşkünlüğün artabilir. Kişisel temizliklerine daha fazla dikkat ediyorsun.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Bugün yakın çevre alanlarınız devrede olacak. İletişim halinde olacaklarınızla konuşmalarınızı hızlandırabilir ve planlarınız için harekete geçebilirsiniz. Düşünceleriniz gün içinde hızlı değişebilir, bazı krizleri kendiniz yaratabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Çevrenizle ilişkilerinizde bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Egonuzu şişirecek hareketlerden sakının. Anlayış ve ılımlılık her şeyin anahtarı olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Güne yapılacaklar listenizi tamamlamak üzere başlayabilirsiniz. Çevrenizin sağlık konuları ve sağlığınız öncelikleriniz arasında yer alabilir. Yeni şeyler bulmak ihtiyacındasınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları