15 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

15 Ağustos Hangi Burç

15 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 15 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

15 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

İmkanınız varsa biraz uzaklaşabilir ya da en azından yürüyüşlerle kendinizi rahatlatabilirsiniz, yürüyüş veya tempolu egzersiz size oldukça iyi gelecektir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Komplekslerinden arındığını hissettiğin bir güne uyanıyorsun. Etrafına karşı daha alçak gönüllü davranışlar sergileyebilirsin. Yakın akrabalarının ekonomik anlamda yaşadığı problemleri ailen ile tartışabilirsin. Çocukları olan bir Akrep burcuysan onların sağlığına olan düşkünlüğün artabilir. Kişisel temizliklerine daha fazla dikkat ediyorsun.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Maddi konularda olacak bir süreçle alakalı başarı yaşayabilirsiniz. Kariyer meselelerinde üstlerinizden destek almak istiyorsanız çok uygun bir süreçtesiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 05:09 Ay-Merkür görünümü, daha önceden planlanmış yolculuğa çıkmak veya iş görüşmelerinde olumludur. Kendinizi güçlü şekilde ifade edebilir, isteklerinizi öne sürebilirsiniz. Saat 16:51 Ay-Pluto görünümü, iş-aile ve girişim konularında bizi güçlü kılıyor. Bu kuvvet işlerinizi bir an önce yürürlüğe koyma arzunuzu da yükselticidir. Güçlenmek isteyen birey, başkalarının kendisine karışmasından doğal olarak hoşlanmaz. Doğru olduğunu düşündüğü bir yolda ilerliyorsa kimseye hesap vermez. Saat 23:22 Ay-Güneş görünümü, çevrenizdeki insanları etkilemenizi, takdir edilmenizi, düşüncelerinizi gayet net bir şekilde ifade etmenizi sağlıyor. Uyumlu ve nazik sözlerinizle sizden etkilenmeyecek kimse yoktur. Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 04:15 itibariyle Boğa burç fazında oluşacak Sondördün etkisi altında, sizi doyuma ulaştıracak, geleceğinizi garanti altına alacak maddi ve manevi açıdan rahata ermenizi sağlayacak meseleler üzerinde bir hayli yoğunlaşırsınız. Özellikle işsiz olanlar, iş yerinde sorun yaşayanlar, yeni bir hayata adım atmayı düşünenler, ilişkisini gözden geçirenler gerçekçi bir şekilde durumlarını ele alırlar. Ruhunuz her şeyin en güzelini, en kıymetlisini ve en uzun ömürlüsünü ister. İşte bunları elde edebilmek için sabırlı olmak, zamanı iyi kollamak, risk almamakta yarar vardır. Saat 04:15-17:06 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. İnsanları oldukları gibi kabul etmek, fikir alışverişlerinde çıkabilecek sorunların üstesinden gelmenizde faydalı olabilir. Algılama gücünüzün her zamankinden daha fazla olduğu bu etki altında, dağıldığınız konularda, kafanızın içindekileri toparlamak kolay olabilir. Saat 14:17 Venüs-Pluto karşıtlığında huzursuz olabiliriz. Bir yandan ilişkimizle alakalı meselelerde hassasız, geçmişe dönük düşünmekteyiz, belki de sakin bir liman arayışımız yüksek. Diğer yandan hayatımızla ilgili konularda neyin nasıl gerçekleştirmemiz gerektiğini tam tespit edemiyoruz. Hatta bazılarınız ortada olmayan bir kişiye veya imkansız bir aşka tutkulu ve takıntılı bir şekilde bağlanabiliriz. Hangi konuda olursa olsun, sanki kaygan bir zeminde gibiyiz. Zaman durmuş gibi. Günü huzurlu geçirmek için benim tavsiyem, geri dönülmesi zor kararlar vermekten kaçınmanızdır. Çünkü sonunda üzüleceksek bu kararın ne anlamı olabilir ki? Onun için biraz daha düşünmekte fayda görüyorum. Saat 17:06 itibariyle İkizler burcunda ilerleyecek Ay, sosyal ilişkileri canlandırıcı ve iletişimin bir hayli etkili olacağını vurguluyor. Bir grup içinde kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeniz ve o grup içinde bilgi paylaşımında bulunmanız, fikirlerinize danışılması da mümkün oluyor.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
07° 22' 23" R
Ay
Boğa
17° 58' 31" R
Merkür
Boğa
27° 11' 10"
Venüs
Boğa
00° 08' 01"
Mars
Koç
02° 47' 55"
Jüpiter
Koç
03° 12' 30"
Satürn
Kova
25° 12' 38"
Uranüs
Boğa
16° 07' 31"
Neptün
Balık
25° 11' 26"
Plüton
Oğlak
28° 24' 27"
Chiron
Koç
15° 19' 30"
Lilith
Yengeç
04° 52' 26"
True Node
Boğa
22° 33' 12"
Son Güncelleme : 28/05/2022 20:30

Astroloji Gündemi

28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Mayıs 2022, Cumartesi 28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay halen Boğa burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bugün de maddi manevi huzur, güven, konfor ve istikrar arayışındayız...... Devamını Oku >>