19 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

19 Ağustos Hangi Burç

19 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 19 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

19 Ağustos 2022 Aslan Burcu Yorumu

Mars bugün burç değiştirmeden önce özellikle üstlerinizle veya otorite konumunda kişilerle ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Tartışmalardan kaçınmalı, öfkenizi kontrol etmelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Bugün sorumluluklarınızın üzerine gideceğiniz bir gündesiniz. Çalışma arkadaşlarınızla fikir düzeyinde tartışmaya girmemeye özen gösterin. Gün içinde ilişkiler biraz gergin olabilir. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz. Parasal konuları organize etmek istediğiniz zamanlar olabilir. Akşam saatlerinde yeni organizasyonlar yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Bugün burcunuzda gerçekleşen yeni ay yeni ay yaşamınıza getireceği yeni başlangıçlarla haftanın en önemli astrolojik gündemini teşkil ediyor. Yeni ay dışarıdan aldığınız gücün altını çizerken Satürn'ün getirdiği kısıtlamalar özellikle gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda disiplinli bir yaklaşımı beraberinde getirebilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Gün içinde yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. İlgilendiğiniz konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizdeki olayları daha iyi okuyabileceğiniz bir gündesiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sevdiklerinizle ilgili daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar 19 Ağustos saat:07:25-6 Eylül saat:05:38 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Aslan burcu seyir süresince, kendinizi ifade etmek, yolculuklar, insanlarla bağlantı kurmak, tatlı dillilik, bildiklerini çevrenizle paylaşmak istersiniz. İnsanları etkilemenin kolay olduğu bir dönemdir. El becerilerinizi sergileyebilir, yaratıcı tarzda düşünürsünüz. Ancak iş ilişkilerinde hassasiyetiniz yüksektir. Huzursuzluklar, ortamda bulunan kişilerin tuhaf hareketleri, yoğunluk canınızı sıkar. Kendinizi güvende hissetmezsiniz. Kafanıza bir şeyleri takarsınız sonra da bunu büyütürsünüz. Benim tavsiyem izninizi bu zaman denk getirip, dinlenmenizdir. Yoksa verimli çalışmak zor olur. Bu dönem, kazanç anlamında işlere yönelmenizi sağlar. Bazıları yaz sezonu için belli bir süreliğine ek iş yapabilir veya bu türden işlere yönelebilirsiniz. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 29' 22" R
Ay
Oğlak
01° 12' 18" R
Merkür
Boğa
21° 09' 22"
Venüs
Yengeç
29° 49' 51"
Mars
Aslan
09° 05' 13"
Jüpiter
Boğa
04° 19' 53"
Satürn
Balık
07° 05' 07"
Uranüs
Boğa
20° 26' 28"
Neptün
Balık
27° 30' 41"
Plüton
Kova
00° 05' 44"
Chiron
Koç
18° 59' 53"
Lilith
Aslan
16° 33' 48"
True Node
Boğa
03° 23' 42"
Son Güncelleme : 05/06/2023 12:30

Astroloji Gündemi

5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Haziran 2023, Pazartesi 5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yay burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından bazı yüzleşmeler yaşanmış, duygula... Devamını Oku >>