19 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

19 Ağustos Hangi Burç

19 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 19 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

19 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay ile enerjiniz ve özgüveniniz artıyor, kendinizi ortaya koymak istiyorsunuz.Önümüzdeki 10-15 günü bir süredir planlamakta olduğunuz projelerinizi hayata geçirmek için değerlendirebilirsiniz. Dış görünüşünüze ve kişisel bakımınıza vakit ayırmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Liderlik yetenekleriniz bu dönemde güçlenecektir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Ay'ın Koç burcunda ilerlediği bir güne başlıyorsunuz. Seyahat planlarınız gündemde olabilir. Yurt dışı işlerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ay ve Kiron kavuşumu sayesinde sizi üzen, eskiden yaralayan her şeyi hayatınızdan ayıklıyorsunuz. Pozitif bakacağınız bir gündesiniz. Ay ve Merkür olumlu etkisiyle akademik hayatınızda başarı sağlayabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Bugün zihnin gerçekten çok hareketli? Aklına olur olmadık anılar ve düşünceler gelebilir. Eğer yapabiliyorsan bugüne dair önemli işlerini başka bir güne ertelemen daha faydalı olacaktır. Maddi kazançlar konusunda temkinli olman gereken bu günlerde çıkarlarına denk düşen kişilerle bir araya gelebilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Aslan burcuysan, değer verdiğin kişiyle günü birlik seyahate çıkabilirsin. Gün içerisinde bir araya geleceğin arkadaşlarınla keyifli bir sohbet geçirebilirsin. Elektronik eşyalarınla ilgili beklenmedik sorunlar, bazı planlarını ertelemene neden olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Bugünlerde üzerinizde daha fazla duygusal baskı hissediyor olabilirsiniz. Ancak endişelerden uzak kalmaya bakmalısınız. Yenilikler de geliyor olacak.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Hedefleriniz konusunda yanılmıyorsunuz. Akıllıca verdiğiniz kararları çözümleyici bir metotla pekiştirmeniz, işlerinizin kısa sürede bitmesine neden oluyor. Bu gün maddesel konularınızda dikkatli olmalı ve istemediğiniz işlerin sorumluluğunu yüklenmemelisiniz. Yatırımla ilgili alternatiflerin karşınıza çıkması, aklınızı karıştırabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları