31 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

31 Temmuz Hangi Burç

31 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 31 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

31 Temmuz 2021 Aslan Burcu Yorumu

Her şeyi bildiğini düşünen insanlar özellikle finansal kararlarınızı eleştirebilir. Siz kulak asmasanız dahi sürekli fikir belirtebileceğini düşünmemesi için ne yapmanız gerektiğine karar vermelisiniz. Sizin iyi niyetle kurduğunuz sessizlik başkaları tarafından sizin hayatınıza müdahale edebilecekleri anlamında yorumlanabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Güçlü ve aynı zamanda zarif olan duruşunuzdan dolayı etrafınızdaki insanları kendinize hayran bırakıyorsunuz. Mali durumunuz bir süredir beklentilerinizi karşılamıyor, ancak şansın sizinle olacağı bir döneme girdiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Olaylara kendinizi eleştirir yönden değil de olumlu taraflarınıza bakarsanız daha verimli olur. Yeteneklerinizi zorlayacağınız bir gün de olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

Bugün çalışma ortamınızda hizmet verdiğiniz kurumlarla ilgili faaliyetlerinizi üstlerinizle paylaşabilirsiniz. Ön saflarda olmak isteyeceğiniz bir gün. İş arkadaşlarınız bazı konularda sizden fedakâr davranmanızı bekleyebilir. Bu sizin hoşlanmayacağınız bir durum olur. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar sizi yorabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumu

Kartınız Yıkılan Kule... Sürekli girdiğiniz her ortama kolayca uyum sağlar konumdasınız. Ancak hep bir aceleniz varmış gibi iddialı koşuşturmacalar yaratıyorsunuz...

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2016 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar Pazar günümüz, saat 00:09  Ay-Yengeç burcu geçişiyle başlıyoruz. Güven duygusu hayatın her alanında önemli hale geliyor. Ruhsal ve fiziksel anlamda huzur arayacağız. Emin olmak isteyeceğiz. Yarınımız nelere gebe, bugün uyandığımızda bizi hangi zorluk bekliyor diye endişelenmek istemiyoruz.  Bugün Ay ışığı, koruyucu ve kollayıcı bir şekilde şifalandırdığı için, endişelerimizden kurtulmamız kolay olacaktır. Ailemizle ilişkimizden ülkemizle ilgili konulara kadar geniş bir alanda her türlü gelişmeyi önemseyeceğiz. Saat 00:30 Ay-Merkür görünüm etkisi altında, hangi konuda olursa olsun,  işi yokuşa sürmek, dik tavırlı olmak yanlıştır.  Maddi konular üzerinde hassas fakat bir hayli titiz şekilde durabilirsiniz. Saat 19:51 Ay-Neptün görünümü, duygularınızı dışa karşı  gizlemenizi,  kol kırılır yen içinde kalır misali düşünmenizi sağlar. Sizi olduğunuz gibi kabul eden, zor günlerinizde yanınızda olan kişileri, yıllarca mücadele ederek oluşturduğunuz değerlerinizi bu enerjinin etkisi altında, korumaya çalışırsınız.   Keyif dolu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 35' 48" R
Ay
İkizler
17° 23' 53" R
Merkür
Terazi
13° 18' 28" R
Venüs
Yay
18° 27' 27"
Mars
Terazi
26° 07' 24"
Jüpiter
Kova
22° 24' 07"
Satürn
Kova
07° 02' 11"
Uranüs
Boğa
13° 14' 31"
Neptün
Balık
20° 47' 08"
Plüton
Oğlak
24° 23' 41"
Chiron
Koç
09° 43' 35"
Lilith
İkizler
10° 54' 11"
True Node
İkizler
01° 54' 51"
Son Güncelleme : 24/10/2021 22:20

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>