31 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

31 Temmuz Hangi Burç

31 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 31 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

31 Temmuz 2022 Aslan Burcu Yorumu

Haftayı verimsiz geçirdiğini düşünen bir Aslan burcuysan disiplinini artırmak için kendine bir çalışma programı oluşturabilirsin. Bu anlamda pazar gününü kazançlı geçireceksin. Özellikle işinden memnun değilsen, yeteneklerine dayalı bir iş arayışına girişeceksin. Bir süredir birbirinize vakit bulamadığınız sevgilinden, gelecek sürpriz seni şaşkına çevirebilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2021 Aslan Burcu Yorumu

Yeni yıla girerken hayattan beklentilerinizi yeniden gözden geçirecek ve bugün kendinize yeni hedefler koymak isteyeceksiniz. Erkeklerle ilişkilerinizde ılımlı davranmanızın yararlı olacağı, kendinizi çok güçlü ifade edeceğiniz bir zamandasınız. Mutlu yıllar.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Kontrol edemediğiniz bir konuyu takıntılı hale getirip belli bir hırs şekline dönüştürmemelisiniz. Biraz daha akış içinde kalmalısınız. İlişkilerdeki aceleciliğiniz ani kararlar vermek durumunda sizleri bırakabilir. Sosyal çevrenizle ilgili bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu değişimleri yaparken neyi nasıl bir düzene koymanız gerektiğini fark edeceksiniz. Hisleriniz bugün size doğru yolu gösterecektir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Evde yapılması gereken temizlik ve tamir işleri, ufak çaplı bir dekorasyon yapmaya sizi teşvik edebilir. Eski mobilyalardan ya da kullanmadığınız eşyalardan kurtulmak evinizi güzel gösterecek başka objelere yer açabilir. Haytınızdaki erkekle birlikte, arkadaşlarınız da size yardımcı olmaya gönüllü olabilir. Bunu bir eğlenceye dönüştürün! Herkes bu sayede iyi vakit geçirecek.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar Saat 06:22 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, hiç kimsenin yardımı olmadan ayaklarımızın üzerinde durmak isteriz. İyi niyetten, karşılıklı dayanışmadan yanayız. Saat 10:29 Ay-Neptün kavuşumu, borçlarınızı ödeme ve parasal konulardaki sıkıntılarınıza bir an önce çözüm bulma anlamında pozitif düşünmenizi sağlar. Her meselenin derinliklerine sızabilir, psikolojik ve fiziksel anlamda kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Saat 17:27 Ay-Pluto görünümü, ilişkinizle ilgili meselelerde, partneriniz veya siz birbirinize karşı ılımlı yanaşmaya çalışınız. Keyifli bir gün geçirmenizi can-ı yürekten dilerim. Her şey gönlünüzce olsun.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumu

İlişkilerinizde geri çekilme isteği görülebilir ve sizin fedakârlık yapmanız gerekebilir. Bu dönemde hayatın anlamını bulma isteğiniz yoğun olacak.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 04' 24" R
Ay
Balık
18° 03' 23" R
Merkür
Yay
21° 31' 42" R
Venüs
Yay
18° 53' 46" R
Mars
İkizler
18° 45' 26"
Jüpiter
Balık
28° 53' 33"
Satürn
Kova
19° 52' 16"
Uranüs
Boğa
16° 01' 54"
Neptün
Balık
22° 38' 49"
Plüton
Oğlak
26° 47' 22"
Chiron
Koç
12° 09' 27"
Lilith
Yengeç
25° 42' 52"
True Node
Boğa
13° 09' 39"
Son Güncelleme : 01/12/2022 10:30

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>