31 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

31 Temmuz Hangi Burç

31 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 31 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

31 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Hayatınızın çok sığ bir alanında işler daha derin bir seviyeye taşınıyor. Bu, bir ilişkinin yeni bir seviyeye geçmek üzere olduğunu, gelişen bir arkadaşlığı veya işinizde daha farklı bir konuma yükselişinizi sembolize ediyor olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Bilemediğiniz nedenlerden dolayı işlerinizde sonlanmalar olabilir. Gizli kalan konularla uğraşmanız gereken bir gündesiniz. Gün içinde başkalarından etkileneceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Kendi iç dünyanızdaki konular işlerinizi etkileyebilir. Kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. Endişelerinize yenilmeyin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumu

Gün boyunca sezgileriniz ve duygularınız yaşamınıza yön verirken, anlamı rüyalar görebilir, hayatınızdaki her şeyi ve herkesi sevgiyle kucaklama eğilimi göstererek, sevgi dolu taraflarınızı daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Akşam saatlerinde aile ve özel yaşamınızda olası sorunlara karşı sakinliğinizi ve sevgi dolu tavrınızı korumanız gerekmekte.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2016 Aslan Burcu Yorumu

Birçok konuda tutkulu ve ihtiraslı hareket edeceksiniz. Yaşınız kaç olursa olsun cinsel libidonuzda da güçlü bir artış vardır. Cinselliğini düzgün bir şekilde yaşamıyorsanız tamamen saldırgan tavırlar içine girebilirsiniz. Kimseye güvenmez takıntılı bir şekilde eski yaralarınız ile uğraşırsınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları