31 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

31 Temmuz Hangi Burç

31 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 31 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

31 Temmuz 2023 Aslan Burcu Yorumu

Normalde bağımsızlık taraftarısın, ama bugün birisiyle takım oluşturmak isteyebilirsin. Yardım istemek her zaman sana göre değil. Genellikle işleri kendi kendine çözmeye çalışıyorsun. Fakat şu anda, ekstra çaba gerektiren bir durumda olabilirsin. Sana asistanlık edebilecek bir arkadaş bul. İşbirliğinden karşılıklı olarak olumlu etkileneceksin ve projen akıp gidecek.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2022 Aslan Burcu Yorumu

Yeni bir başlangıç riskine atılmak için mükemmel bir zaman. Enerjinizi, planlanmış bir projeyi sıfırdan başlatmak için kullanın. Çevrenizdekilere de açılırsanız, ilk adımları atmanızda size yardımcı olacaklar. Yaydığınız pozitif ışık çevrenizdekileri size çekiyor. Yeni kişilerle yeni bağlantılar kurabilir ve diğerlerinin de size destek vereceğinden emin olabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2021 Aslan Burcu Yorumu

Yeni bir ilişkiye girdiyseniz, bugün kendinizi çok heyecanlı ve aşık hissedeceksiniz. İş yerinizdeki sıkı çalışmalarınızın karşılığı olarak çok yakında terfi alabilirsiniz. Bugün meditasyon yaparak rahatlamaya çalışın.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Her ne kadar bir #burçAdı# olsan da, hayatındaki alanların hepsinde bir özgüven şampiyonu değilsin. Örneğin, yetenek ve becerilerin üzerine konuşulduğunda sessiz kalabiliyorsun çünkü kendinle ilgili şüphelerin var. Hatta bazen herhangi bir şeye yeteneğin olup olmadığını bile sorguluyorsun. Bunu kendin bilecek durumda olmalısın! Eğer bilemiyorsan, otur ve yapabildiğin her şeyi bir listesini çıkar.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Ay'ın burcunuzda seyahat etmesiyle herkesten ilgi beklersiniz. Diğer yandan yeteneklerinizi kullanmanız gereken bir gündesiniz. Danışmanlık yapmak, analitik fikirlere açık olmak, herkese yardım etmek size bugün iyi gelir. Parasal konularla ilgili tedbir politikanızı planlamak istersiniz. Kesenin ağzını ne kadar açmanı gerektiğini iyi hesaplayın. Sonra ödeme zamanı zorlanırsınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

Olaylardan etkileneceğiniz bir gün. Duygularınız yükselmiş durumda. Alacağınız bazı haberler harekete geçirebilir ve kararlarınızı değiştirebilirsiniz. Fakat, sakin ve sabırlı davranabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
28° 34' 26" R
Ay
Yay
16° 13' 52" R
Merkür
Başak
10° 45' 31" R
Venüs
Aslan
17° 36' 16" R
Mars
Terazi
16° 25' 24" R
Jüpiter
Boğa
15° 05' 08" R
Satürn
Balık
02° 00' 42"
Uranüs
Boğa
22° 50' 39"
Neptün
Balık
26° 12' 23"
Plüton
Oğlak
27° 58' 42"
Chiron
Koç
18° 32' 26"
Lilith
Aslan
28° 41' 30"
True Node
Koç
25° 07' 23"
Son Güncelleme : 21/09/2023 22:50

Astroloji Gündemi

21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 21 Eylül 2023, Perşembe 21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>