26 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

26 Temmuz Hangi Burç

26 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 26 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

26 Temmuz 2021 Aslan Burcu Yorumu

Duygusal hayatında yaşanan gelişmeler, hayatının diğer bölümlerini de etkiliyor. Çevrene, isteklerini kabul ettirmeye yönelik adımların içerisinde olman nedeniyle tartışmalar yaşayabilirsin. Yalnız kaldığın anlarda kendini sorgulayacaksın. İş arayışında olan bir Aslan burcuysan, tanışacağın kişi, senin için önemli bir referans kaynağı olabilir. Çevrendeki bazı kişilerin gereksiz konuşmaları nedeniyle akşam saatlerini tek başına geçirmek isteyeceksin. 

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Partnerinizden ayrılmayı düşünüyorsanız, bu kararı vermeden önce bir kez daha düşünün. Gelecekten çok endişe duyuyorsunuz, fakat bugün nihayet biraz netlik ve huzur yaşayacaksınız. Beslenme listenize daha fazla sebze ve sağlıklı yağlar ekleyin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Ay'ın Boğa burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Erken saatte oluşan Ay'ın Mars ile sert açısı kariyer hayatınızda stresli zamanlara neden olabilir. Bu kısa etkiden sonra aslında güzel ilerleyecek bir iş gününe devam ediyor olacaksınız. Pozitif açılar yapan Ay sayesinde yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Geleceğinize dair hayal kurduğunuz şeyler gerçek olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

Bugün itibarıyla iletişim gezegeni Merkür geriliyor. Kişisel alanınızda gerileyecek olan Merkür yanlış anlaşılmaları ve yanlış adımları hayatınıza taşıyabilir. Özellikle parasal işlerinizde yanlış adımlardan ve girişimlerden uzak durun. 19 Ağustos'a kadar yeni başlangıçlar yapmamaya, imza atmamaya çalışın. Yapacaksanız şartların değişeceğini göz önünde bulundurmalı ve yasal boşluklardan uzak durmalısınız. Daha önceden iş yaptığınız insanlarla bağlantılarınızı devam ettirebilir ve yeni işbirliklerine girebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumu

Gün boyunca özel ilişkilerinizde uyum, denge ve aşk duygusu öne çıkarken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, hayatınızdaki sosyal ilişkiler ağının size katkısını daha rahat gözlemleyebilirsiniz. Arkadaş çevrenizle eğlenceli etkinliklerde yer alabilir, ortaklar, yakın dostlar ve partnerinizle uyumlu bir gün geçirebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Temmuz 2016 Aslan Burcu Yorumu

Uzun süredir kafanızda olan bir konu çözüme ulaşacak. Bir yakınınıza ya da dostunuza yardımınız olacak. Bu onu gerçekten çok mutlu edecek. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Özellikle sırt ağrılarında şikayeti olanlar hemen bir tedbir almalılar.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 31' 39" R
Ay
İkizler
16° 34' 50" R
Merkür
Terazi
13° 14' 30" R
Venüs
Yay
18° 23' 10"
Mars
Terazi
26° 04' 37"
Jüpiter
Kova
22° 24' 01"
Satürn
Kova
07° 02' 05"
Uranüs
Boğa
13° 14' 41"
Neptün
Balık
20° 47' 12"
Plüton
Oğlak
24° 23' 39"
Chiron
Koç
09° 43' 46"
Lilith
İkizler
10° 53' 43"
True Node
İkizler
01° 54' 45"
Son Güncelleme : 24/10/2021 20:40

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>