25 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

25 Temmuz Hangi Burç

25 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 25 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

25 Temmuz 2021 Aslan Burcu Yorumu

Bugün, çevrenize karşı sevecen ve anaç duygular içindesiniz.Arkadaşlarınızın her türlü sorunlarına çare bulma çabası içinde olacaksınız. Dostlar arası kırgınlıklara aracılık yapabilirsiniz. Uzun sürecek yakınlıklara tanık olacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Bugün, yardımlaşma duygularınız yoğun seyrediyor. Yaratıcılığınız konusunda kendinize güveniyorsunuz. Çevrenize karşı temkinli davranma konusunda haklı nedenleriniz olabilir. Sözlerinizin güçlü olduğu bir gün içindesiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Eğer bugün bir şeyler ters gitmekteyse de, sakinliğini koru. Sorunu çözmek için sabırsızlanma. Eğer işlerin kendiliğinde oturacağını ve yoluna gireceğini düşünerek beklersen daha fazla hasar alabilirsin. Olay üzerine kafa yor, başkalarıyla konuş ve konuya başka bir zamanda bambaşka bir bakış açısı yakalayabildiğinde tekrar göz at.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar Saat 00:48 itibariyle etkili Ay-Oğlak burcu geçişinde, hoşunuza gitmeyen bir şey olduğunda tepki gösterirsiniz. Hayatın üstümüzdeki baskısından sıkılırız. Sürekli güven verici olanı, ileriye dönük olanı tercih etmek zorunda kalmanın bizi yorduğunu düşünürüz. İşlerimizi düzgün yapmamız, planlanan şekilde bitirmemiz gerekir. Saat 05:21 Ay-Chiron görünümü, bazı zorunlu işlerin halledilmesi gerekir. İlgilenmemiz gereken konular vardır. Bunlar size yorucu gelebilir. Saat 05:49 Ay-Uranüs görünümü, işlerinizi yenilikçi tarzda yapmanızı sağlayıcıdır. Bir işi ne kadar doğru yaptığınızı test edebilirler. Ne kadar bilgili olduğunuzu göstermeye çalışırsınız. Saat 08:33 Güneş-Chiron görünümü, farklı ve oldukça yeni adımlar atmak, değişimde bulunmak, hayatı kucaklamak isteğimizin işaretçisidir. Yolunda gitmeyen ne varsa onu aşmak, çare bulmak, zor günleri geride bırakmak için çabalarız. İyileştirici bu enerji, güven duygumuzun yükselişidir. Bu saatlerde işler kolaylıkla yürür. Saat 08:46 Ay-Satürn kavuşumu işlerimize ağırlık vermenin işaretçisidir. Yapılacaklar planlanır, pratik şekilde hareket edilir, hiçbir şey hafife alınmaz. Sağlığımıza dikkat ederiz. Saat 14:35 Güneş-Uranüs görünümü, iş sorunlarımızı çare bulmak, kendimizi bu anlamda güçlendirmek arzumuzun işaretçisidir. Terslik, gecikme veya yanlış anlaşılmalar bizi yorabilir. Ne istediğimizi bildiğimiz halde, dış şartlar ilerlemenin önünde duvar oluşturabilir. Bu saatlerde ani karar vermemek, dürtüsel hareket etmemek doğru olacaktır. Gönlünüzce bir gün geçirmeniz dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumu

Sizi yakından tanıyanlar son zamanlardaki durgun halinizin, arkadaşlar arasındaki küçük tartışmalardan kaynaklandığını düşünüyorlar. Bu kadarla sınırlı olmadığını gizlememeniz gerekiyor. Uzaktan verimli tespitler yaptığınız bir gelişmeye yakınlaşmanız gerekebilir. Sessiz kalmaya kararlı göründüğünüz bu konudan uzak durmak sizin için daha yararlı olacak.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2016 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar Saat 08:46 Ay-Satürn görünümü yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatların karşınıza çıkacağını, sizin de tecrübeleriniz doğrultusunda başarılı girişimlerde bulunacağınızı gösteriyor. Yeni bir aşk, yeni fakat eskisinden çok daha etkili bir ilişki yaşanabilir. Duygular daha tutarlı, seçkinlik daha fazla ön plandadır. Bu beraberlik öyle altın tepsiyle gelmez. Emek sarf edersiniz. Mücadele edersiniz. Ancak tadı bambaşkadır. Saat 18:30 Ay-Pluto görünümü, bu saatte başlanan işler için kendinize zaman tanımalı, sabırlı olmalısınız. Bilgi ve tecrübenize güveniniz. Ancak şartlara göre hareket etmeyi ihmal etmeyiniz. Saat 18:43 Ay-Venüs olumlu görünümü ilk karşılaşmalarda, buluşmalarda sizi çekici kılabilir. Sizin için hangi değerler önemliyse bunları savunmanızı, gerekirse mücadele vererek isteklerinizi kabul ettirmenizi destekleyicidir. Düşünceleriniz son derece doğrudur. Eğer ilişkinizle ilgili konularda ikilem içindeyseniz, bu görünüm çözüm bulmanızda yardımcı olabilir. Yüzünüzde gülücüklerin çiçek çiçek açtığı güzel  bir hafta geçirmeniz dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
07° 06' 22" R
Ay
Koç
20° 19' 27" R
Merkür
Aslan
04° 12' 02" R
Venüs
Başak
09° 36' 23" R
Mars
Başak
00° 06' 60" R
Jüpiter
Kova
29° 50' 06" R
Satürn
Kova
10° 25' 25"
Uranüs
Boğa
14° 36' 39"
Neptün
Balık
22° 53' 44"
Plüton
Oğlak
25° 16' 20"
Chiron
Koç
12° 50' 32"
Lilith
İkizler
01° 17' 41"
True Node
İkizler
08° 54' 43"
Son Güncelleme : 30/07/2021 04:00

Astroloji Gündemi

29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 29 Temmuz 2021, Perşembe 29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 29 Temmuz 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>