25 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

25 Temmuz Hangi Burç

25 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 25 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

25 Temmuz 2021 Aslan Burcu Yorumu

Yeni bir ilişkiye gireceksiniz ve kendinizi dünyanın zirvesindeymiş gibi hissedeceksiniz. İş yerinizde karşınıza engeller çıksa bile azimli bir şekilde ilerlemeye devam edin. Meditasyon yaparak negatif enerjilerden kurtulabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

İş konusundaki ödemelerini hallettikten sonra kısa süreli bir tatil için planlama yapabilirsin. Evli bir Aslan burcuysan ailene vakit ayırmak istiyorsun. Vücudunun direncini güçlendirmek için bitkisel ürünlere başvurabilirsin. Eşin saç stilinde değişiklik yapma fikrine sıcak bakmıyor olabilir. Ancak sen aklındaki modeli yaptırıyorsun.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Hatalarınız yüzleşebilir ve kendinize itiraf edemediğiniz gerçekleri artık kabul edebilirsiniz. Bu durum sandığınızın aksine rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız artabilir. Bu konuda stratejik bir yol izlemeniz mümkün. Kariyer alanınızda ön planda olmak ve parlamak istersiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanabileceğiz bir gün. Maddi konularda ailenizden destek alabilirsiniz. Mevcut gayrimenkuller üzerinden alım satım işleri ile uğraşmanız mümkün.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumu

Gün boyunca özel ilişkilerinizde uyum, denge ve aşk duygusu öne çıkarken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, hayatınızdaki sosyal ilişkiler ağının size katkısını daha rahat gözlemleyebilirsiniz. Arkadaş çevrenizle eğlenceli etkinliklerde yer alabilir, ortaklar, yakın dostlar ve partnerinizle uyumlu bir gün geçirebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2016 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar Saat 08:46 Ay-Satürn görünümü yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatların karşınıza çıkacağını, sizin de tecrübeleriniz doğrultusunda başarılı girişimlerde bulunacağınızı gösteriyor. Yeni bir aşk, yeni fakat eskisinden çok daha etkili bir ilişki yaşanabilir. Duygular daha tutarlı, seçkinlik daha fazla ön plandadır. Bu beraberlik öyle altın tepsiyle gelmez. Emek sarf edersiniz. Mücadele edersiniz. Ancak tadı bambaşkadır. Saat 18:30 Ay-Pluto görünümü, bu saatte başlanan işler için kendinize zaman tanımalı, sabırlı olmalısınız. Bilgi ve tecrübenize güveniniz. Ancak şartlara göre hareket etmeyi ihmal etmeyiniz. Saat 18:43 Ay-Venüs olumlu görünümü ilk karşılaşmalarda, buluşmalarda sizi çekici kılabilir. Sizin için hangi değerler önemliyse bunları savunmanızı, gerekirse mücadele vererek isteklerinizi kabul ettirmenizi destekleyicidir. Düşünceleriniz son derece doğrudur. Eğer ilişkinizle ilgili konularda ikilem içindeyseniz, bu görünüm çözüm bulmanızda yardımcı olabilir. Yüzünüzde gülücüklerin çiçek çiçek açtığı güzel  bir hafta geçirmeniz dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
03° 39' 59" R
Ay
Yengeç
11° 56' 15" R
Merkür
Terazi
15° 31' 21" R
Venüs
Yay
20° 34' 39"
Mars
Terazi
27° 30' 38"
Jüpiter
Kova
22° 27' 17"
Satürn
Kova
07° 05' 15"
Uranüs
Boğa
13° 09' 30"
Neptün
Balık
20° 44' 48"
Plüton
Oğlak
24° 24' 51"
Chiron
Koç
09° 38' 32"
Lilith
İkizler
11° 07' 59"
True Node
İkizler
01° 58' 31"
Son Güncelleme : 27/10/2021 00:10

Astroloji Gündemi

Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor 26 Ekim 2021, Salı Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyum... Devamını Oku >>