25 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

25 Temmuz Hangi Burç

25 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 25 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

25 Temmuz 2023 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan burcu, verdiğin zamanın karşılığını alırsın. Değişime direnç gösterme ve parayı harcama veya tasarruf etme konusunda aşırıya kaçma eğilimindesin. Hayatının anlamını arıyorsun.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2022 Aslan Burcu Yorumu

Güçlü hafızanız, her konuda size yardımcı. Size yapılan haksızlıkları unutmayışınız, iş yaşamınızı zorluyor. Aslında haklısınız. Siz yoğun duyguların insanı olmaya devam edin. Coşkulu yapınıza haksızlık yapılıyor.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2021 Aslan Burcu Yorumu

Bugün Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İlişkilerinizde olgunlaşma, netleşme ve ilişkilerin geleceğini daha iyi görebilme hali söz konusu olacak. Pek çok ilişkinizde daha akılcı ve mantıksal davranmak isteyebilirsiniz. Bazı ilişkilerin gerektirdiği sorumluluklar bugünlerde daha önemli ve belirleyici olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Partnerinize karşı olan ilgisiz tavırlarınız yüzünden partnerinizin hedefinde olabilirsiniz. İlişkiniz zedelenebilir. Kıskançlık söz konusu aman dikkat! Partnerinizin sizin ailenize ya da sizin isteklerinize yeterli önemi vermediğini düşünüp öfkeli yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Daha sakin olmalısınız. Kaybettiğiniz maddi sonuçlanmalar bugün sonuç vermeye açık. Belki de alınan bir hak yeniden size iade edilebilir. Bunun için sizler de hakkınızı aramak noktasında olabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Geleceğe dair planlamalar yapıyorsun!Ay, akşam saatlerinden itibaren boşlukta hareket ediyor. Lider yanını açığa çıkarmak istediğin bir gün. Bilgini ve tecrübeni göstermek isteyeceksin. Ancak çalışma arkadaşlarına karşı fazlasıyla yönlendirici olman tepki almana neden olabilir. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Aslan burcuysan, artık kalbin aşkla çarpsın isteyeceksin. Yakın arkadaşlarının yaşadığı güzel ilişkilere özeneceksin. Akşamüzeri arkadaşlarınla bir araya gelebilir, geleceğe yönelik bazı planlamalar yapabilirsin. Manevi konulara yönelmek, içsel huzurunu korumak isteyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar Saat 00:48 itibariyle etkili Ay-Oğlak burcu geçişinde, hoşunuza gitmeyen bir şey olduğunda tepki gösterirsiniz. Hayatın üstümüzdeki baskısından sıkılırız. Sürekli güven verici olanı, ileriye dönük olanı tercih etmek zorunda kalmanın bizi yorduğunu düşünürüz. İşlerimizi düzgün yapmamız, planlanan şekilde bitirmemiz gerekir. Saat 05:21 Ay-Chiron görünümü, bazı zorunlu işlerin halledilmesi gerekir. İlgilenmemiz gereken konular vardır. Bunlar size yorucu gelebilir. Saat 05:49 Ay-Uranüs görünümü, işlerinizi yenilikçi tarzda yapmanızı sağlayıcıdır. Bir işi ne kadar doğru yaptığınızı test edebilirler. Ne kadar bilgili olduğunuzu göstermeye çalışırsınız. Saat 08:33 Güneş-Chiron görünümü, farklı ve oldukça yeni adımlar atmak, değişimde bulunmak, hayatı kucaklamak isteğimizin işaretçisidir. Yolunda gitmeyen ne varsa onu aşmak, çare bulmak, zor günleri geride bırakmak için çabalarız. İyileştirici bu enerji, güven duygumuzun yükselişidir. Bu saatlerde işler kolaylıkla yürür. Saat 08:46 Ay-Satürn kavuşumu işlerimize ağırlık vermenin işaretçisidir. Yapılacaklar planlanır, pratik şekilde hareket edilir, hiçbir şey hafife alınmaz. Sağlığımıza dikkat ederiz. Saat 14:35 Güneş-Uranüs görünümü, iş sorunlarımızı çare bulmak, kendimizi bu anlamda güçlendirmek arzumuzun işaretçisidir. Terslik, gecikme veya yanlış anlaşılmalar bizi yorabilir. Ne istediğimizi bildiğimiz halde, dış şartlar ilerlemenin önünde duvar oluşturabilir. Bu saatlerde ani karar vermemek, dürtüsel hareket etmemek doğru olacaktır. Gönlünüzce bir gün geçirmeniz dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
28° 32' 24" R
Ay
Yay
15° 46' 10" R
Merkür
Başak
10° 43' 39" R
Venüs
Aslan
17° 35' 07" R
Mars
Terazi
16° 24' 02" R
Jüpiter
Boğa
15° 05' 15" R
Satürn
Balık
02° 00' 50"
Uranüs
Boğa
22° 50' 42"
Neptün
Balık
26° 12' 27"
Plüton
Oğlak
27° 58' 43"
Chiron
Koç
18° 32' 31"
Lilith
Aslan
28° 41' 16"
True Node
Koç
25° 07' 21"
Son Güncelleme : 21/09/2023 22:00

Astroloji Gündemi

21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 21 Eylül 2023, Perşembe 21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>