25 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

25 Temmuz Hangi Burç

25 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 25 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

25 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Kısa yolculuklar, gezilerle haftasonunun tadını çıkarabilirsiniz. Kardeşleriniz, yakın akrabalarınızla veya komşularınızla bir araya gelebilirsiniz. Aceleci ve telaşlı davranmaktan, fazla hızdan kaçınmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Geleceğe dair planlamalar yapıyorsun!Ay, akşam saatlerinden itibaren boşlukta hareket ediyor. Lider yanını açığa çıkarmak istediğin bir gün. Bilgini ve tecrübeni göstermek isteyeceksin. Ancak çalışma arkadaşlarına karşı fazlasıyla yönlendirici olman tepki almana neden olabilir. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Aslan burcuysan, artık kalbin aşkla çarpsın isteyeceksin. Yakın arkadaşlarının yaşadığı güzel ilişkilere özeneceksin. Akşamüzeri arkadaşlarınla bir araya gelebilir, geleceğe yönelik bazı planlamalar yapabilirsin. Manevi konulara yönelmek, içsel huzurunu korumak isteyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

Aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konular gündemdeyken yüreğinizin sesini daha çok dinlemek isteyebilirsiniz. Kişisel zevk ve uğraşlara zaman ayırabilir, kendinizi eğlenceli ortamlarda bulabilirsiniz. Maddi ve parasal konularda ise kayıp ve zararlara karşı uyanık olmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar, Saat 00:26 Ay-Venüs faydalı görünümü sayesinde, duygularınızı kolaylıkla dışa yansıtabilirsiniz. Sevilme arzunuz nedeniyle, ilgi ve dikkatleri üzerinize toplayacak hareketlerde bulunabilirsiniz. Aşk, kendinizi ifade etme şekliniz olarak ön plandadır. Saat 05:39 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu güven duygunuzu yükselticidir. Hayata farklı bir pencereden bakarsınız. Kendinizi merkeze alarak, herkesin dikkatini çekebilecek adımlar atmayı, başarılı olmayı hedeflersiniz. Bu kavuşum size güç vericidir. Saat 12:22-13:33 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bazı kişilere anlayış göstermekte zorlanırız. Kendimizden yana düşünebilir, başkalarına veya haksızlıklara karşı tepkili davranabiliriz. Bir meseleyi inatçı bir şekilde savunabiliriz. Esnek düşünmediğimiz için, farklı görüşlere tahammül göstermeyiz. Ben boşluk etkisi altında kişisel bakımınızla ilgili işlemleri uygun görüyorum. Ancak yenilik, değişim anlamındaki kararlar için uygun görmemekteyim. Fiziksel açıdan enerjiniz düşük olabilir. Ters bir durumla karşılaşırsak, beklemede kalıp üzerinde düşünelim. Saat 13:33 itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, maddi ve manevi tüm değerlerinize daha fazla önem vermenizi, özenli ve dikkatli bir şekilde hareket etmek isteyeceğinizi gösteriyor. Kalben sevgilerimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Temmuz 2016 Aslan Burcu Yorumu

Bugün, maddi konularla ilgili araştırmalarınızı yönlendirmek isteyeceksiniz. Yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle fikir alış verişi içinde olmanıza rağmen en son sözü kendiniz söylemek istiyorsunuz. Dış görünüşünüzün munisliği çevrenizdeki kişilerin yanılmasına neden oluyor. Bazen kendinizi aşırı zorluyor ve yoruyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 57' 27" R
Ay
Boğa
23° 15' 13"
Merkür
Koç
20° 09' 33"
Venüs
Koç
29° 55' 16"
Mars
İkizler
24° 40' 49"
Jüpiter
Kova
25° 46' 06"
Satürn
Kova
12° 19' 18"
Uranüs
Boğa
09° 45' 32"
Neptün
Balık
21° 53' 33"
Plüton
Oğlak
26° 45' 59"
Chiron
Koç
09° 48' 32"
Lilith
Boğa
19° 30' 26"
True Node
İkizler
11° 28' 15"
Son Güncelleme : 14/04/2021 19:50

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>