2 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

2 Temmuz Hangi Burç

2 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 2 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

2 Temmuz 2023 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün sorumluluklar ve zaman alabilecek uğraşlar içinde olabilirsiniz. Daha gerçekçi bir plan yapmaya ihtiyacınız olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün işlerinizin normalde olduğu kadar kolay yoluna girmediğini fark edebilirsiniz. Herkesin böyle günleri vardır; bu da sizin payınız. Gezegenlerin bugünkü konumu çoğu kişiyi olumsuz etkileyecek, dolayısıyla bugün başkalarının gerginliğiyle uğraşmaya hazırlıklı olmalısınız. Sizin neyin beklediğini önceden bilirseniz başa çıkmak bir nebze daha kolay olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

İkili ilişkilerinizde somut adımlar atmaya karar verdiğiniz bir süreçtesiniz. Atacağınız her adım sizi geleceğe hazırlayabilir. Hareket ederken dikkatli olmalı ve onları özenle seçmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Ay'ın Yay burcundaki seyahati günlük rutinler, sağlık ve iş hayatı konularına dikkat çekiyor. Bugün iş yükünüz ve sorumluluklarınız artabilir.Dengeli beslenmeye özen göstermelisiniz, açık havada yürümek iyi gelecektir. Doktor kontrolünden geçmek için bugünü değerlendirebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün izlediğiniz yolla ilgili daha net bir kavrayışa varabilirsiniz. Bazen gündelik strese kapılıp gidiveriyorsunuz. Uzun vadeli, büyük hedeflerinizi unutuveriyorsunuz. Bugün daha geniş bir güven ve vizyona sahip olabilirsiniz. Kaderinizi gerçekleştirdiğinizi ve hayallerinizin izinden gitttiğinizi hissedebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 02:56-20:31 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde her türlü iş, görüşme veya halledilmesi gereken problemler üzerinde hakimiyet sağlamak zor olabilir. Geri planda sessiz ve sakin gözlemlerde bulunmak rahatlatıcıdır. Saat 20:31 Ay-Balık burcu ilerleyişi, yaşamın güzellikleri, şefkat ve empati duygumuz, can dostlarımız ve bizi mutlu eden her şeyi kendi içimizde bir araya getirişimizin işareti olarak önem taşıyor. Durumları hassasiyet içinde ele alıyoruz. Ancak bu hassasiyet incelikli düşünmemiz nedeniyledir. Hafta boyunca sevgi, şans, huzur yanınızdan eksik olmasın. Gönülden sevgilerimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 30' 40" R
Ay
Balık
28° 28' 24" R
Merkür
Başak
19° 45' 56" R
Venüs
Aslan
22° 04' 45" R
Mars
Terazi
21° 06' 49" R
Jüpiter
Boğa
14° 36' 16" R
Satürn
Balık
01° 35' 23" R
Uranüs
Boğa
22° 41' 26"
Neptün
Balık
26° 00' 44"
Plüton
Oğlak
27° 55' 36"
Chiron
Koç
18° 14' 07"
Lilith
Aslan
29° 28' 58"
True Node
Koç
24° 55' 13"
Son Güncelleme : 29/09/2023 00:50

Astroloji Gündemi

28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 28 Eylül 2023, Perşembe 28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>