2 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

2 Temmuz Hangi Burç

2 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 2 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

2 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün aile ilişkileri ve kariyer meseleleri gündemde olabilir. Güne her zamankinden hızlı başlayabilirsiniz. Erken saatlerden itibaren birden fazla işinizi halledebilirsiniz. Başlangıçlar yapmak, kararlar almak için destekleyici ve uygun bir gün. Öncü adımlar içinde olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Çalışma hayatında size verilen sorumlulukların ağırlığı ve bununla beraber gelen hiçbir şey yetişememe duygusu yüzünden sağlığınız tehlikeye girebilir anlık stresler içinde kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Ancak dahiyane bir fikirle üstünüzdeki sorumlulukların bazılarından kurtulabilirsiniz. Artık bazı şeyleri konuşma vakti geldi. Kendinizi yeniden yapılandırmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün başlayacağınız işlerinizde sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz işlerinizi korumak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi ilerletmek isteyeceğiniz zamanlar var. Gün içinde imaj değişikliği yapabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmelisiniz. Akşam için keyifli organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Ortaklaşa maddi gelirler, banka ödemeleri veya başkalarının kaynaklarından yararlanmak gündeminizde olacak. Özel hayatınızda mantıklı davranmayı tercih edeceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler, saat 00:19 Venüs-Kuzey düğüm görünümü para kazanmak amaçlı plan ve projelerin önemini vurguluyor. Ancak her şeyde sadece parayı merkez alarak düşünmek de yanlıştır. Bazen insan bir yol ve hedef belirler, belki başta az kazandırır ancak kişi bu yolda ilerlemekten mutludur, keyiflidir. İşte burada önemli olan sizin gerçekten tatmin olduğunuz bir yol belirlemenizdir. Başarıyı şansa bırakmadan, sosyal ilişkileri güçlü tutarak, idealinizi gerçekleştirin. İstikrar ve kendinize güven size arzu ettiğiniz başarıyı getirecektir. Saat 05:16 Ay-Merkür görünümü, ailemizin huzur ve güven duygumuz üzerindeki etkisini işaret ediyor. Eğer ailede paylaşımcılık ve uyumluluk varsa mutluyuzdur. Saat 06:47 Ay-Satürn görünüm etkisinde huzura ihtiyacımız vardır. Ailemizle olan paylaşım, sevgi birçok sıkıntının üstesinden gelinmesinde yardımcıdır. Saat 13:12 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, geleceğimizi maddi anlamda garanti altına almak amaçlı düşünmemizi sağlıyor. Aile hayatında uyum ve paylaşımın, çıkarsız bir arada yaşamanın, bir yuvanın sıcaklığını hissetmenin önemini vurguluyor. Saat 15:02 itibariyle oluşan Mars-Pluto karşıtlığı, düzenli bir gelir elde etmek adına aklınıza birçok fikir geldiği halde, sizi durduran engeller veya yaratıcılığınıza sekte vuran kişiler canınızı sıkabilir. Düşüncelerinizin genelinde kendi çıkarlarınızın ön planda olması, başkaları tarafından bencil olduğunuzun düşünülmesine yol açsa da, siz neyi neden istediğinizin gayet iyi farkındasınız. Sahip olma güdünüzün en başında toplum hayatında iyi bir yere gelmek isteği baskın. İşinizden elde ettiğiniz gelir veya yaşamınızı sürdürmenizi sağlayan şartlarınız yetersiz olduğu için sinirli davranabilirsiniz. Bu sinirlilik hali partnerinizle aranızda problemler yaşanmasına sebebiyet verebilir. Gerilim altında kalan sevgiliniz tedirginlik duyabilir, hatta sizden şikayetçi olabilir. Saat 16:16-19:59 arasında kısa süreli Ay-Boşluk etkisindeyiz. Eviniz, ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda hassasızdır. Alıştığınız düzenden koparak kendinize yeni bir düzen kurmak ve bunu başarılı bir şekilde sürdürmeniz gerektiğinin farkındasınızdır. Saat 19:59 Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Fazlasıyla tutkuluyuz. Kararlı biri olduğumuzu dışa göstermek isteriz. Neşeli, mutlu, huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
06° 52' 47" R
Ay
Boğa
11° 42' 25" R
Merkür
Boğa
27° 23' 10"
Venüs
Koç
29° 31' 55"
Mars
Koç
02° 24' 59"
Jüpiter
Koç
03° 07' 24"
Satürn
Kova
25° 12' 15"
Uranüs
Boğa
16° 05' 50"
Neptün
Balık
25° 10' 55"
Plüton
Oğlak
28° 24' 50"
Chiron
Koç
15° 18' 15"
Lilith
Yengeç
04° 49' 00"
True Node
Boğa
22° 32' 58"
Son Güncelleme : 28/05/2022 08:10

Astroloji Gündemi

28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Mayıs 2022, Cumartesi 28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay halen Boğa burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bugün de maddi manevi huzur, güven, konfor ve istikrar arayışındayız...... Devamını Oku >>