2 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

2 Temmuz Hangi Burç

2 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 2 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

2 Temmuz 2023 Yengeç Burcu Yorumu

Karşılaşacağın zorluklarla mücadele ederken sıkıntı yaşayabilirsin bugün. Yakınlarından yardım istemek senin için daha iyi olacak o yüzden. Onların yardımıyla daha güçlü durmayı başarabilirsin. Olaylara olumlu tarafından bakmak da senin için iyi olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Ekonomik açıdan rahatladığını hissedeceksin. Bu durum yaptığın harcamaların artmasından anlaşılacak. Hoş sürprizlerle karşılaşacağın bir gündesin. Eğer ilişkisi olan Yengeç burcuysan, sevgilinden beklemediğin anda gelen hediyeler, seni oldukça şaşırtabilir. İşlerini evden yapıyorsan, bilgisayarının ani şekilde bozulması, seni masrafa sokabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Yapmayı planladığınız şeyleri sadece düşlemek yerine yakından incelemek, planlamak ve benzer işleri takip etmek hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için güzel bir adım olacaktır. Yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için iletişim kurarken açık olmaya özen gösterin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün içinizden farklı bir şeyler denemek gelebilir. Daha önce hiç denemediyseniz kendinizi dansla ifade etmeye ne dersiniz? Odun gibi olduğunuzu düşünüyor olsanız bile kendinizi şaşırtabilirsiniz. Tarzınız ne olursa olsun mutlaka yaparken aptal gibi hissetmeyeceğiniz bir dans vardır; ister polka gibi basit, ister tango gibi karmaşık olsun. Bu hem size harika hissettirecek hem de egzersiz yerine geçecektir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Bekâr Yengeç burçları için aşkın kapıyı çaldığı bir gün olabilir. Bazı Yengeç burçları için doğum günleri ve yıldönümleri aynı tarihi taşıyacak gibi gözüküyor. Kötü hisleriniz varsa hemen yerine iyileri koyun. Hayatınızın bu döneminde asla kötüye yer yok.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
03° 09' 56" R
Ay
Kova
00° 44' 26" R
Merkür
Yengeç
14° 20' 56"
Venüs
Yengeç
08° 30' 20"
Mars
Boğa
11° 01' 51"
Jüpiter
İkizler
06° 43' 19"
Satürn
Balık
19° 24' 06"
Uranüs
Boğa
25° 23' 59"
Neptün
Balık
29° 54' 49"
Plüton
Kova
01° 31' 23"
Chiron
Koç
23° 05' 02"
Lilith
Başak
29° 25' 25"
True Node
Koç
11° 49' 59"
Son Güncelleme : 24/06/2024 07:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>