2 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

2 Temmuz Hangi Burç

2 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 2 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

2 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün, yaşamsal konularda karşınıza çıkabilecek tüm sorunları ortadan kaldırmaya çalışmalısınız. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık olsa da üstesinden gelme şansınız var. İçsel sorunların ve sıkıntıların tamamen üstesinden gelmeniz gerekiyor. Toparlanmanız gereken bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Yengeçler, birisinin geçmişte size zarar vermiş olması, aşka inanmayı bırakmanız gerektiği anlamına gelmez. Bugün iş yerinde sıradan bir gün geçireceksiniz. Yatırım yapmak için doğru zamanı bekleyin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün başlayacağınız işlerinizde sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz işlerinizi korumak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi ilerletmek isteyeceğiniz zamanlar var. Gün içinde imaj değişikliği yapabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmelisiniz. Akşam için keyifli organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Yaratıcı bir gün. Yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabileceksiniz. Patronunuz da sizden uzun zamandır böyle bir atak bekliyordu. Candan dostlarınızdan yardım istemeyi unutmayın. Onlar buna hazır. İyi günler başlıyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler, saat 00:19 Venüs-Kuzey düğüm görünümü para kazanmak amaçlı plan ve projelerin önemini vurguluyor. Ancak her şeyde sadece parayı merkez alarak düşünmek de yanlıştır. Bazen insan bir yol ve hedef belirler, belki başta az kazandırır ancak kişi bu yolda ilerlemekten mutludur, keyiflidir. İşte burada önemli olan sizin gerçekten tatmin olduğunuz bir yol belirlemenizdir. Başarıyı şansa bırakmadan, sosyal ilişkileri güçlü tutarak, idealinizi gerçekleştirin. İstikrar ve kendinize güven size arzu ettiğiniz başarıyı getirecektir. Saat 05:16 Ay-Merkür görünümü, ailemizin huzur ve güven duygumuz üzerindeki etkisini işaret ediyor. Eğer ailede paylaşımcılık ve uyumluluk varsa mutluyuzdur. Saat 06:47 Ay-Satürn görünüm etkisinde huzura ihtiyacımız vardır. Ailemizle olan paylaşım, sevgi birçok sıkıntının üstesinden gelinmesinde yardımcıdır. Saat 13:12 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, geleceğimizi maddi anlamda garanti altına almak amaçlı düşünmemizi sağlıyor. Aile hayatında uyum ve paylaşımın, çıkarsız bir arada yaşamanın, bir yuvanın sıcaklığını hissetmenin önemini vurguluyor. Saat 15:02 itibariyle oluşan Mars-Pluto karşıtlığı, düzenli bir gelir elde etmek adına aklınıza birçok fikir geldiği halde, sizi durduran engeller veya yaratıcılığınıza sekte vuran kişiler canınızı sıkabilir. Düşüncelerinizin genelinde kendi çıkarlarınızın ön planda olması, başkaları tarafından bencil olduğunuzun düşünülmesine yol açsa da, siz neyi neden istediğinizin gayet iyi farkındasınız. Sahip olma güdünüzün en başında toplum hayatında iyi bir yere gelmek isteği baskın. İşinizden elde ettiğiniz gelir veya yaşamınızı sürdürmenizi sağlayan şartlarınız yetersiz olduğu için sinirli davranabilirsiniz. Bu sinirlilik hali partnerinizle aranızda problemler yaşanmasına sebebiyet verebilir. Gerilim altında kalan sevgiliniz tedirginlik duyabilir, hatta sizden şikayetçi olabilir. Saat 16:16-19:59 arasında kısa süreli Ay-Boşluk etkisindeyiz. Eviniz, ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda hassasızdır. Alıştığınız düzenden koparak kendinize yeni bir düzen kurmak ve bunu başarılı bir şekilde sürdürmeniz gerektiğinin farkındasınızdır. Saat 19:59 Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Fazlasıyla tutkuluyuz. Kararlı biri olduğumuzu dışa göstermek isteriz. Neşeli, mutlu, huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler, Cumartesi günümüz,  saat 09:03 Ay-Satürn karşıtlığıyla başlıyor. Bu enerji, belli bir zorlanmaya, daha fazla çalışmaya, bazı kişilerle anlaşmakta zorlanmaya neden olabileceğini işaret ediyor. Madem işaret bu, o zaman bize düşen, fiziksel ve ruhsal sağlığımızı önemsemek, gereksiz meseleleri büyütmeden, dengeli hareket etmek olmalıdır. Saat 10:26  Ay-Neptün görünüm etkisinde, bazı kişilere derdinizi anlatmakta zorluklar yaşayabilirsiniz. Hatta bu kişilerle işbirliğinde bulunmanız güç olabilir. Sakin olmakta fayda var. Saat 19:16 Ay-Jüpiter görünümü, sizin sinirlendiren veya huzursuz eden meseleleri bilinçli şekilde ele almak gerekiyor. Birilerinin iyi niyetinizi kullandığını hissediyorsanız, buna epeyce tepki gösterirsiniz. Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 53' 10" R
Ay
Terazi
07° 18' 46" R
Merkür
Yay
08° 16' 58" R
Venüs
Oğlak
19° 49' 13"
Mars
Akrep
20° 37' 09"
Jüpiter
Kova
25° 14' 21"
Satürn
Kova
08° 53' 01"
Uranüs
Boğa
11° 48' 04"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 34"
Chiron
Koç
08° 36' 53"
Lilith
İkizler
14° 54' 09"
True Node
İkizler
01° 42' 31"
Son Güncelleme : 30/11/2021 00:40

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>