2 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

2 Temmuz Hangi Burç

2 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 2 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

2 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün hayatınızın her alanında adil gelişmeler yaşayacak ve şükredeceksiniz. Özellikle finansal konularda hak ettiğinizi alacaksınız. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz kişiye ön yargılı yaklaşmamalı çevrenizde bulunan enerji simsarlarının oyunlarında başarılı olmalarına yol açacak davranışlarda bulunmamalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Duygusal konularda kapanmamış tartışmalar tekrar gün yüzüne çıkabilir. Unutmamanız gereken konu kırıcı olmamaya dikkat etmenizdir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün özel yaşamınızda geçmişte canınızı çok yakan bir evlilik yada ilişkinin ağırlığını acısını yüreğinizde yaşıyorsanız! Yapılan ve yaşatılan hiç bir şeyin karşılıksız kalmadığını deneyimleyebilirsiniz. Buda sizin içsel dönüşümünüzü gerçekleştirebilmenizin keskin bir virajı olacak ve yaşamınıza yeni bir yön verecek. Seçimlerinizi kızgınlık kırgınlık isyanla değil gerçekçi bir şekilde yapmalı ve yeniliklere açık olmalısınız ki hayatın size sunduğu güzelliklerin farkına varın ve değerlendirebilin. Bekar ve ilişkisi olmayanlar sizlerde bugünlerde yeni tanışacağınız birinin yakın ilgisi ile karşılaşabilir ve yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Güne ev dışındaki işlerinizi tamamlayarak başlayın.Alışverişe çıkın, evinizin dekorasyonunu güzelleştirmek için objeler alın. Böylece zihninizi boşaltın. Partnerinizin baskıcı tavırlarından uzak durmak için günü farklı programlar yaparak değerlendirin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Kafanızdan geçirdiklerinizi dillendirmediğiniz için insanlar gerçek duygularınızı anlamakta zorlanıyor. Şartları değiştirmek ve bazı konularda inatlaşmak için uygun bir gün olmayacak.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları