2 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

2 Temmuz Hangi Burç

2 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 2 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

2 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Aşk konusunda karşı cinsi seviyor ve kutsal bir insan olarak görüyorsunuz. Ancak yine de şüpheleriniz var ve tam olarak güvenemiyor olabilirsiniz...

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Ani gelişen olaylara karşı temkinli ve belirgin bir tavır içindesiniz. Özgürlükçü yapınızın daha fazla ortaya çıkacağı bir gün. Bugün, görüşeceğiniz kişilere kendi görüşlerinizi aktarmak isteyecek ve duygusal bağlarınızı güçlü tutacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün izlediğiniz yolla ilgili daha net bir kavrayışa varabilirsiniz. Bazen gündelik strese kapılıp gidiveriyorsunuz. Uzun vadeli, büyük hedeflerinizi unutuveriyorsunuz. Bugün daha geniş bir güven ve vizyona sahip olabilirsiniz. Kaderinizi gerçekleştirdiğinizi ve hayallerinizin izinden gitttiğinizi hissedebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

İlişkileri sorunlu devam eden yengeçlerin artık sapla samanı birbirinden ayıracağı ve her şeyin anlam kazanacağı mantıklı bir gün. Bu nedenle ne yapmak istediğinize bir an önce karar vermeli ve adımlarınızı ona göre atmalısınız. Ailevi ilişkilerde daha içtenlikle davranmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın sizi yönlendirmesi ve manipüle etmesi gibi etkilere karşı tepkiniz yüksek olabilir. Siz de ona aynı şekilde davranabilirsiniz. Güç çekişmelerinizi iyi yönlendirin. İnatçılıktan da uzak durun.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Her şeyin üzerinize geldiğini, ne yaparsanız yapın yeteri kadar ilerleme kaydedemediğinizi hissederseniz, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, kafa dinlemek iyi gelebilir. Olayların içinde ve ardındaki pozitifi görmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
11° 37' 27" R
Ay
İkizler
16° 32' 54" R
Merkür
Aslan
14° 02' 19" R
Venüs
Başak
15° 14' 44" R
Mars
Başak
03° 05' 01" R
Jüpiter
Kova
29° 17' 35" R
Satürn
Kova
10° 04' 21"
Uranüs
Boğa
14° 41' 00"
Neptün
Balık
22° 48' 38"
Plüton
Oğlak
25° 09' 46"
Chiron
Koç
12° 46' 31"
Lilith
İkizler
01° 49' 04"
True Node
İkizler
08° 54' 01"
Son Güncelleme : 03/08/2021 21:20

Astroloji Gündemi

Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri 3 Ağustos 2021, Salı Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri İmajı : Ben güvenilir ve yetkin bir insanım. Hayaca Yaklaşımı : Hiçbir yemek bedava değil. Yükselen Oğlak inatçı, saygı... Devamını Oku >>