1 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

1 Temmuz Hangi Burç

1 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 1 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

1 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Olayların beklediğin şekilde sonuçlanmaması seni yolundan alıkoymamalı bugün. Yaklaşımının doğru olduğunu bilmek sana iyi gelebilir. Programına sadık kalıp çalışmaya devam ettikçe başarının geldiğini kendi gözlerinle göreceksin, o yüzden devam etmelisin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün 13.00’dan sonra kendinize güveniniz, moral ve motivasyonunuz yükselirken, yetenekleriniz ve eğlenceli tavrınızla insanların dikkatini çekiyor olacaksınız. Finansal konular ve iş hayatınızda size olumlu etki gönderen bir enerjidesiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. Ama önemli bir durum değil korkmayın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Büyüme ve sorumluluk arasında parçalanmış hissedecek, görevlerle yüklenecek ve şansınızı denemekten korkacaksınız. Plan ve disiplin ile işlerinizi genişletmek için bir yol bulun. Kararlar için zaman ayırın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler Ay-Mars kavuşumu, üstünüzde baskı kurabilecek kişi veya durumlara karşı tavır almanızı sağlar. Özellikle eş, iş veya başkalarıyla olan ortaklıkta para v.b paylaşımlar sorun yaratabilir. Birbirine söz geçirmeye, üstünlük taslamaya kalkmaları soruna yol açabilir. Saat 11:02 Ay-Jüpiter görünümü, finansal açıdan güçlü olmak arzusu bizim için önemlidir. Çünkü bu gücün birçok meseleyi aşmamızda etkili olduğunu biliriz. Sevdiklerimizin üzerine titreriz. Bizi anlamalarını, desteklemelerini bekleriz. Sınava girecek evlatlarımıza başarılar diliyorum. Mutlu bir gün geçirmeniz dileğimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

İlişkilerde özgürlük temalı bazı sorunların yeniden gündeme gelmesi sizi sıkıntıya düşürebilir. Aşkta bazı taleplere karşı dengeli tavrınızı korumaktan vazgeçmeyebilirsiniz. Hürriyet Aile /

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
18° 14' 20" R
Ay
Yengeç
12° 15' 14" R
Merkür
Oğlak
05° 03' 47" R
Venüs
Oğlak
00° 13' 54" R
Mars
İkizler
15° 17' 31"
Jüpiter
Balık
29° 15' 39"
Satürn
Kova
20° 30' 08"
Uranüs
Boğa
15° 42' 52"
Neptün
Balık
22° 39' 24"
Plüton
Oğlak
27° 01' 10"
Chiron
Koç
12° 00' 51"
Lilith
Yengeç
26° 43' 34"
True Node
Boğa
12° 56' 30"
Son Güncelleme : 10/12/2022 11:20

Astroloji Gündemi

10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 10 Aralık 2022, Cumartesi 10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Hem kafamızın hem de duygularımızın karmakarışık olduğu bir güne uyanabilir, sabah saatlerinde ne istediğimizi kendimiz bile... Devamını Oku >>