14 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

14 Temmuz Hangi Burç

14 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 14 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

14 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Tek başınıza hareket etmek yerine başkalarıyla da bağlantı kurarsanız daha hızlı ilerlediğinizi göreceksiniz. Soğuk görünüşünüzü biraz değiştirmek için çabalayın çünkü şu anki haliniz insanlar tarafından kaba olarak nitelendiriliyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Partnerinizle aranızda söz düellosu yaşayabilirsiniz. Öfkeli ve kırıcı davranışlar kalbinizi kırabilir. Uzun süreli küslükler yaşamamak adına hoşgörü ve sağduyuyu elde bırakmadan. Bol akışın olacağı kazançlara odaklanın. Network ağı üzerinden kazanç elde etmek için iyi bir gün olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Finansal konularınızla ilgili sosyal çevrenizden alacağınız destekler sizlerin önemli farklılıklar yaşamanıza vesile olabilir. Çalışma ortamında ise çıkar ilişkilerinin bazı duygusal problemlere neden olacağı yönünde etkiler mevcut. Siz siz olun doğru bildiklerinizden asla vazgeçmeyin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Iş ve para konularında uzlaşı ve anlaşma ortamı yakalayabileceğiniz, sahip olduklarınızı, yeteneklerinizi gösterip ifade edebileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Maddi konularda hızlı davranabilir, becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Cinsel enerjiniz yüksek olabileceği gibi zihinsel farkındalığınızın da tavan yapabileceği bir gündesiniz. Seçiminizi daha güçlü hissettiğiniz spiritüel çalışmalardan yana kullanabilirsiniz.Farkındalık ve koçluk eğitimlerine, majör zihinsel çalışmalara yahut fal, tarot gibi kehanet konularına eğilmek için zengin seçeneklere sahipsiniz. Odağınız bir ay boyunca bu konularla ilgili olacaktır. Para idaresinde bir parça ipin ucunu kaçırma riski taşıyorsunuz. Pahalı alışverişler yapabilir, bütçenizi aşan etkinliklere dahil olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları