14 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

14 Temmuz Hangi Burç

14 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 14 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

14 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün mahallenizde bir anda plansız bir şekilde grup toplantıları gerçekleşebilir. İyimserlik, heyecan ve geleceğe duyulan sabırsızlık havaya hakim olan duygular arasında. İlgi çekici ve ufuk açıcı tartışmalar yapılması muhtemel. Yapmayı planlamadığınız çok sayıda araba yolculuğu yaptığınızı görebilirsiniz, ancak sorun etmeyeceksiniz. Gün yeni bir beklenti hissiyle sona erecek gibi görünüyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

İşten ayrı olarak günlük rutinlerinde kimsenin sorumluluğunu üzerine almak istemeyebilirsin. Geçmişte başından geçen olayları bugün yaşadığın değişimler ile karşılaştırabilirsiniz. İş yerinde ise bireysel hareket etmek yerine çalışma arkadaşların ile yükselmeyi tercih ediyorsun. İlişkisi olan bir Yengeç burcuysan fazla duygusal düşünmen yanlış anlaşılmalara yol açabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Daha önce maddi olarak zarara uğradığınız konularda hakkınız olanı alabilmenin huzurunu yaşayabilirsiniz. Bugün ortaklaşa işlerde sabırlı davranmalı ve ilk sözü ilk kararı veren taraf olmamaya özen göstermelisiniz. Gün boyu kontrollü davranmalı rahatsızlık duyduğunuz endişelendiğiniz ruhunuza sinmeyen işlerinizi sonlandırmalı ya da iyileştirerek istediğiniz hale getirerek devam etmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Uzaktan gelecek biri hayatınızın akışını değiştirecek.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Aile içi sorunlar her an tetikte. Bu dönem, sabırlı yapınız daha çok ortaya koymalısınız. Bir takım sorunları sürekli içinizde biriktirmekten sıkıldığınız bir gerçek. Olayların sonucu her zaman sizin için bir problem oluyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Cinsel enerjiniz yüksek olabileceği gibi zihinsel farkındalığınızın da tavan yapabileceği bir gündesiniz. Seçiminizi daha güçlü hissettiğiniz spiritüel çalışmalardan yana kullanabilirsiniz.Farkındalık ve koçluk eğitimlerine, majör zihinsel çalışmalara yahut fal, tarot gibi kehanet konularına eğilmek için zengin seçeneklere sahipsiniz. Odağınız bir ay boyunca bu konularla ilgili olacaktır. Para idaresinde bir parça ipin ucunu kaçırma riski taşıyorsunuz. Pahalı alışverişler yapabilir, bütçenizi aşan etkinliklere dahil olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 51' 48" R
Ay
İkizler
20° 35' 33" R
Merkür
Terazi
25° 27' 23" R
Venüs
Akrep
19° 14' 20" R
Mars
Terazi
08° 17' 03" R
Jüpiter
Kova
23° 01' 17" R
Satürn
Kova
07° 01' 38" R
Uranüs
Boğa
14° 12' 07"
Neptün
Balık
21° 25' 15"
Plüton
Oğlak
24° 20' 01"
Chiron
Koç
10° 55' 05"
Lilith
İkizler
07° 54' 33"
True Node
İkizler
03° 25' 50"
Son Güncelleme : 27/09/2021 21:30

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>