14 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

14 Temmuz Hangi Burç

14 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 14 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

14 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün ilişkiler ve ortaklıklarda kritik görüşmeler, kritik durumlar içerisinde olabilir; bu alanlarda ciddi değişimlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Gün içinde sosyalleşebilir, daha önceden yapılan planlarınızda ise değişikliğe gidebilirsiniz. Para akışında ve kazançlarda önemli değişimler yaşayabileceğiniz bir süreç başlıyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Partnerinizle aranızda söz düellosu yaşayabilirsiniz. Öfkeli ve kırıcı davranışlar kalbinizi kırabilir. Uzun süreli küslükler yaşamamak adına hoşgörü ve sağduyuyu elde bırakmadan. Bol akışın olacağı kazançlara odaklanın. Network ağı üzerinden kazanç elde etmek için iyi bir gün olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Finansal konularınızla ilgili sosyal çevrenizden alacağınız destekler sizlerin önemli farklılıklar yaşamanıza vesile olabilir. Çalışma ortamında ise çıkar ilişkilerinin bazı duygusal problemlere neden olacağı yönünde etkiler mevcut. Siz siz olun doğru bildiklerinizden asla vazgeçmeyin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Kariyer hayatınızda yaşayacağınız bazı hayal kırıklıkları geleceğe dair motivasyonunuzu düşürmemeli. Bazı hatalarınızdan dersler çıkartmanız gereken bir gün.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler 14 Temmuz- 30 Temmuz tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Aslan burcu seyir geçişi, parasal konularda zeka ve ifade gücünü yükselticidir. Bu dönemde insanları ikna etmek kolaylaşır. Yengeçler pek öyle konuşmaktan, kendilerini öne sürmekten hoşlanmazlar. Ancak bu süreçte dilimiz kazandırıcıdır. Birkaç hafta sürecek işlerden para kazanabilirsiniz. Kalıcı olması için sabır gereklidir. Bir de yaz sezonu olması, tatil vb. konularda bütçemizi zorlayabilir. Bu dönem, yenilikçi düşünmek, piyasayı bir kontrol etmek, kimler ne yapıyor bir bakmak lazım. Çabuk sıkılmak, bir işi uzun süre devam ettirmemek, bitirmeden başka bir işe başlamak gibi durumlar yaşanabilir. Bir davranıştan bin bir tane yorum çıkarabilirsiniz. Bu da iş huzurunuzu kaçırabilir. Bu noktalara dikkat edelim lütfen. Saat 06:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü, güven duygunuz ilişkinize, çalışma hayatınıza ve sağlığınıza olumlu şekilde yansır. Kimsenin etkisinde kalmadan, sizin için neyin gerekli olduğunu bilerek karar verirsiniz. Saat 08:19 Ay-Pluto görünüm etkisinde, ilişkimizi ilgilendiren konuları gözden geçirebiliriz. Aranızdaki paylaşım duygusunun önemi son derece büyüktür. Partnerimizle ne kadar el birliğinde bulunuyorsak kendimizi güvende hissedebiliriz. Saat 14:22 Ay-Jüpiter görünümü, titiz bir gözlem gücüyle çevremizdeki insanlarla bağlantı kurmamızda yardımcıdır. Saat 21:44 Ay-Güneş görünümü,  sevdiğimiz insanlara yönelişin, onlarla vakit geçirmenin, kendimizi iyi hissetmemizin işaretçisidir. Ne zamandır arzuladığımız bir şeyi yapabiliriz. Buluşmak, konuşmak, bir araya gelmek, hislerimizi belli etmek yönünde bu enerji bize kuvvet verecektir. Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
23° 59' 32" R
Ay
Aslan
13° 39' 45" R
Merkür
İkizler
18° 19' 05" R
Venüs
Yengeç
15° 00' 32" R
Mars
Aslan
02° 01' 39"
Jüpiter
Balık
02° 07' 52"
Satürn
Kova
13° 07' 01"
Uranüs
Boğa
13° 06' 42"
Neptün
Balık
23° 10' 04"
Plüton
Oğlak
26° 18' 12"
Chiron
Koç
12° 31' 26"
Lilith
Boğa
26° 17' 18"
True Node
İkizler
10° 41' 21"
Son Güncelleme : 14/06/2021 23:30

Astroloji Gündemi

14 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Haziran 2021, Pazartesi 14 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Haziran 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konular... Devamını Oku >>