6 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

6 Temmuz Hangi Burç

6 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 6 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

6 Temmuz 2023 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün bir arkadaşının seni yanlış anladığını düşünebilirsin. Bu düşüncenin yersiz olup olmadığını ona sorarak öğrenmek istiyorsun. Telefon ile arayıp bu konuyu konuşabilirsin. Kelimelerini dikkatli seçebilir, politik davranmak isteyebilirsin. İlişkisi olmayan bir Yengeç burcuysan gün içinde karşılaştığın biri seni derinden etkileyebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Bazen bazı kişisel alışkanlıklar konusunda katı olabilirsiniz. Her zaman aynı yiyecekleri yiyor veya belirli egersizleri yapıyor olabilirsiniz. Ama şu anda, vücudun biraz değişiklik istiyor! Beslenme şeklinizi değiştirirseniz daha iyi hissedeceksiniz. Eğer et yemiyorsanız, o zaman proteinlere yüklenin. Çok fazla et yiyorsanız, bir süreliğine vejetaryen yaşam sürün. Vücut sisteminiz için şu anda sert bir değişiklik iyi gelebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

İlişkilerinizde fırsatlar elde edebileceğiniz bugün, İletişim alanında geçmiş şartlanmalarınızı ve duygularınızı bir tarafa bırakarak, içinde bulunduğunuz anı değerlendirerek olaylara yaklaşmanız gerekmekte. Aile ilişkileri ve özel hayatınızda etkili iletişim kurabilmek için duygusal değil mantıklı yaklaşımlarda bulunmanızın faydalı olacağı bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Yılın sonuna kadarki gündemimizi belirleyecek, yılın en önemli göksel olaylarından biri meydana geliyor. Bugünkü tutulma ile ilişkilerinizde düzene girmek en önemli konu haline gelecek. Kimi Yengeç'ler ilişkilerini sonlandırmayı düşünürken, kimileri ise hiç olmadığı kadar ciddileşecek.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Başak burcunda seyahat eden Ay, bugün sizi oradan oraya koşturup pek çok işi aynı anda çözmenize destek verecek. Kardeşinizle bir program yapabilir, uzun zamandır konuşmaya fırsat bulamadığınız sohbeti gerçekleştirirsiniz. Çay saati için masanızı kusursuz yiyeceklerle donatıp keyfini sürebilirsiniz. Bu güzel atmosfere komşularınız da dahil olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
06° 52' 44" R
Ay
Oğlak
27° 45' 53" R
Merkür
Boğa
17° 47' 53"
Venüs
İkizler
04° 43' 46"
Mars
Koç
20° 38' 47"
Jüpiter
İkizler
00° 24' 27"
Satürn
Balık
18° 31' 59"
Uranüs
Boğa
23° 55' 48"
Neptün
Balık
29° 35' 22"
Plüton
Kova
01° 57' 44"
Chiron
Koç
22° 04' 20"
Lilith
Başak
26° 22' 38"
True Node
Koç
14° 10' 14"
Son Güncelleme : 27/05/2024 19:50

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>