6 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

6 Temmuz Hangi Burç

6 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 6 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

6 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

İhtiyaç ve isteklerinizi kendinize göre güncelleyebilirsiniz. Enerjinizin yüksek olması, bugün yapacağınız her konuşmada etkisini gösterecektir. Hayatınızda neyin ve kimin yer alması gerektiğine karar verebilirsiniz. Yeni iş ve ilişki fırsatlarına açık olmalısınız, düşünmeden reddetmek iyi bir seçenek olmayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Aşk hayatı ile beraber eğitim hayatınıza işaret edecek. Seveceğiniz birçok an hayatınızda meydana gelen durumlara işaret edecek. İnsanlar ile yan yana olmanın size ne kadar ağır geldiğini göreceğiniz günlerde olacak ve ona göre devam edeceksiniz. İnsanları sivri diliniz ile sokmayı bırakmanızda fayda var. Yoksa herkes sizden bir anda uzaklaşacak ve dört duvar ile yalnız kalmak zorunda olacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Duygusal anlamda tutkularınızın esiri olmamaya özen göstermelisiniz. Sizi kısıtlayan ilişkilerden uzak durmalısınız. Yöneticiler, avukatlar ya da otorite figürleri ile bugün bazı görüşmeler yapmanız gerekebilir. Finansal koşullar önemli bir noktada olacaktır. Kendi kafanızdaki sorulara cevap ararken karşı tarafta sorular oluşturmayın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Şunu aklınızdan çıkarmayın ki bir şeye ne kadar sıkı sarılmaya çalışırsanız, elinizden kayıp gitme olasılığı da doğal olarak o kadar artar. İstediğiniz şeyi sıkı tutun ancak çok fazla da sıkmayın. Birini kanatlarınızın altına alıp onu koruduğunuzu göstermekle, o kişinin kendisi olma özgürlüğünü elinden almamak arasında önemli bir denge sağlanması gerekir. Bugün hassas duygular iş başında olacak, bu yüzden dikkatli davranın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularla ilgilenmek isteyebilir, kendinize hedefler koyabilir, yeni başlangıçlar yapmak için çaba sarf edebilirsiniz. Olumlu koşullar söz konusu. Hedefleriniz için başlangıç yapmış olmanız, rahatlamanızı sağlayacaktır. Evinizle ilgili konularla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 09' 02" R
Ay
Yay
26° 03' 46" R
Merkür
Boğa
20° 41' 28"
Venüs
Yengeç
29° 29' 35"
Mars
Aslan
08° 52' 49"
Jüpiter
Boğa
04° 15' 25"
Satürn
Balık
07° 04' 41"
Uranüs
Boğa
20° 25' 19"
Neptün
Balık
27° 30' 24"
Plüton
Kova
00° 06' 02"
Chiron
Koç
18° 59' 04"
Lilith
Aslan
16° 31' 25"
True Node
Boğa
03° 25' 49"
Son Güncelleme : 05/06/2023 04:00

Astroloji Gündemi

4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Haziran 2023, Pazar 4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları Sabah 06:42’de Yay burcunda meydana gelecek dolunay ile güne başlayacağız. Dolunay anının haritasını çıkarmak istediğimizde ü... Devamını Oku >>