6 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

6 Temmuz Hangi Burç

6 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 6 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

6 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Zihin gezegeni Merkür, burcunuzda Güneş'e katıldığına göre artık kendinizle daha rahat olmalısınız. Başka hiçbir şey olmazsa, yaşamınızda neyin önemli olduğunu ve neyin olmadığını çözebileceksiniz ve bu, dünyalar kadar fark yaratacaktır.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Partneriniz bugünlerde sizden yoğun ilgi bekleyebilir. Bu ilgi neticesinde de kendinizi tam olarak adapte olmuş hissedemeyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Şunu aklınızdan çıkarmayın ki bir şeye ne kadar sıkı sarılmaya çalışırsanız, elinizden kayıp gitme olasılığı da doğal olarak o kadar artar. İstediğiniz şeyi sıkı tutun ancak çok fazla da sıkmayın. Birini kanatlarınızın altına alıp onu koruduğunuzu göstermekle, o kişinin kendisi olma özgürlüğünü elinden almamak arasında önemli bir denge sağlanması gerekir. Bugün hassas duygular iş başında olacak, bu yüzden dikkatli davranın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Yapıcı tutumlar sergiliyorsun!Bugün önemli kişilerle yapacağın görüşmelerde sorun yaşayabilirsin. Farklı düşüncelere sahip olmanız sebebiyle alttan alarak yapıcı bir tutum sergilemen gerekecek. Eğer ödemen gereken borçların var ise seni rahatlatacak maddiyatı temin edebilirsin. Kendi işini yapan bir Yengeç burcuysan, ortaklık, alım satım, kredi gibi konular istediğin şekilde sonuçlanabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Kazanç ve harcamalarla ilgili aksilikleri zorlanarak halledebilirsiniz. Stres kaynaklı dolaşım sisteminize dikkat etmelisiniz. Yeni iş projeleri üst üste gelip sizi bir anda çıkmaza sokabilir. Hepsini sırasıyla yönetebilecek potansiyele sahipsiniz. Bu konuda hiç endişe duymayın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün, parasal işler hızlanabilir veya siz paranızı ve gelirlerinizi artırmak için tüm gücünüzle çalışabilirsiniz. Merkür'ün de bu alanlarınıza girmesiyle birlikte para görüşmeleriniz önem kazanacak.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 37' 43" R
Ay
Boğa
04° 17' 02" R
Merkür
Yay
26° 50' 37" R
Venüs
Yay
23° 17' 48"
Mars
İkizler
17° 24' 53"
Jüpiter
Balık
29° 00' 10"
Satürn
Kova
20° 06' 10"
Uranüs
Boğa
15° 54' 15"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 32"
Chiron
Koç
12° 05' 37"
Lilith
Yengeç
26° 06' 25"
True Node
Boğa
13° 14' 36"
Son Güncelleme : 04/12/2022 22:40

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>