10 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

10 Temmuz Hangi Burç

10 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 10 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

10 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir ve ertelediğiniz konuşmaları gerçekleştirebilirsiniz. Gündüz saatleri boyunca Ay boşlukta ilerleyeceği için bu süreçte dış koşullardan daha fazla etkilenebilir ve zaman zaman alıngan olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün ister çalışıyor isterseniz de tatil yapıyor olun yalnız vakit geçirmeniz şart. Ailenize de bu ihtiyacınızı mutlaka belirtmelisiniz. Anlayışlı olacaklarından şüpheniz olmasın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Kendinle baş başa kalmak istiyorsun!Gözlem gücünü, sorgulayan yanınla birleştirdiğinde gerçeklere yaklaştığını göreceksin. Çalışma ortamındaki gruplaşmadan rahatsız olduğunu açıkça dile getirebilirsin. Cesur adımlar atacaksın. Maddi anlamda yeterliliğini arttırmak istemen gayet normal, bu sebeple iş planlarını artık hayata geçirmenin zamanı geldi. Bir süre önce katıldığın toplantıda tanıştığın biriyle bağlantı kurmak isteyebilirsin. Eğer ilişkisi olmayan bir Yengeç burcuysan seninle tanışmak için heyecanla atan bir kalple yolların kesişebilir. Boşanma sürecinde olan bir Yengeç burcuysan, yakın çevrenin sorgulayıcı tavırlarından rahatsızlık duyacaksın. Biraz arınmak, uzaklaşmak, kendinle baş başa kalmak adına kısa bir tatile çıkabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve onlarla daha çok zaman geçirebilirsiniz. Ortak umutlarınızı, vizyonlarınızı paylaşabilir, sıradışı ve yenilikçi düşünceler üretebilirsiniz. Ancak bunları ifade ederken ortaya çıkabilecek yanlış anlamaları göz ardı etmemelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Dostlarınız ve kardeşlerinizle sıkı bağlar içinde olacağınız bir gün. İletişim konusunda kendinizi rahat hissetmelisiniz. Çevrenizin tepkisinden çekindiğiniz zaman kendinizi kısıtlamak zorunda kalıyorsunuz. Dikkatli olun.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda ve bulunduğunuz ortamlarda yapacağınız görüşmelerden istediğiniz sonuçları kolaylıkla elde edebileceğiniz, sosyalliğinizin arttığı, kalabalık ortamlarda bulunabileceğiniz bir enerji sözkonusu iken, aşk hayatı ve çocuklarla ilgili konularda problemler ile karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
28° 58' 12" R
Ay
Boğa
16° 07' 39" R
Merkür
Terazi
11° 13' 38" R
Venüs
Yay
15° 43' 50" R
Mars
Terazi
24° 21' 51"
Jüpiter
Kova
22° 21' 19"
Satürn
Kova
06° 58' 53"
Uranüs
Boğa
13° 20' 50"
Neptün
Balık
20° 50' 15"
Plüton
Oğlak
24° 22' 23"
Chiron
Koç
09° 50' 10"
Lilith
İkizler
10° 36' 39"
True Node
İkizler
01° 55' 09"
Son Güncelleme : 22/10/2021 07:00

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda 21 Ekim 2021, Perşembe Ay Boğa Burcunda Boğa burcundaki Ay’ın etkileri altında yeni bir gün bizleri beklemekte... Maddi manevi olarak huzur, güven, istikrar ve konfo... Devamını Oku >>