10 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

10 Temmuz Hangi Burç

10 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 10 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

10 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Gününüzün büyük bir kısmını hayvan veya çocuk hakları konusunda sizin için çok şey ifade eden bir vakıf için bir organizasyona ayırabilirsiniz. Yapınız gereği zaten hizmet odaklısınız ve bugün TV'den veya internetten öğrendiğiniz bir şey hizmet etmek istediğiniz şeyler konusundaki isteğinizi arttırabilir. Bundan kesinlikle çok tatmin olacaksınız. Fark yaratan birisiniz!

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, çocuk, aşk, yaratıcılık, hobi ve eğlence hayatınıza ışık tutacak. Bu konularla ilgili gelişmelere duygusal bakış açısıyla yaklaşacaksınız. Çocuk yapmak isteyenler bu dönemde plan yapabilir. Çocuğunuzun eğitim hayatı ya da spor faaliyetlerindeki başarısı sizi mutlu eder. Enerji çalışmalarına katılabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Uzun bir yolculukta, dostlar içinde görünüyorsunuz. Bu yolculuk bir özlemi gidereceği kadar, başka yararlı anlamlar da taşıyabilir. Sosyal yaşamınız oldukça hareketli. Güven veren kişiliğinizle bugünlerde yeni dostluklara açıksınız. Bitirdiğinizi söylediğiniz arkadaş ilişkinizde, yeniden yakınlaşma çabalarınız olabilir. Bu yakınlaşma, çevrenizde sevinç sebebi olacak.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla mücadeleleriniz artabilir. Bu durum, ilişkiniz için bir test. Alıngan yapınızla olayları fazla büyütmeye hazırsınız.,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Pazar gününe iş bağlantılarınızla görüşmeler yapabileceğiniz bir hevesle başlıyorsunuz. Aynı şekilde eğitimle ilgili atılımlara da uygunsunuz.Ancak sabah saatlerinden itibaren üzerinizde bir ağırlık hissedebilirsiniz. Öğlene dek bu durum sürecektir. Daha sonra evinizde huzur ve içsel dengeyi yakalayabileceğiniz bir süreç geçirebileceksiniz. Günün en önemli teması kendinizi herhangi bir çekinceye bırakmadan özgürce ifade etmeniz ve talep ettiklerinizi doğru şekilde ortaya koymanıza neden olabilecek etkilere sahip olmanızdır.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları