23 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

23 Temmuz Hangi Burç

23 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 23 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

23 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bu dönem bazı aşklar yarım kalacaktır. Sevdiğiniz kişiden beklentileriniz, duygusal ihtiyaçlarınız onu çok fazla etkileyecektir. Risk alma konusunda çekimser davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde sert çıkışlardan uzak kalmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Duygularınızı saklama gereği duyacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Partnerinizin düşünceleri sizden çok farklı olacaktır. Onunla tartışmaktan vazgeçmelisiniz. Akşam saatlerinde ailenizle birlikte eğlenceli ortamlara katılabilir ve onlarla hoş vakit geçirebilirsiniz. Yaşamınızı yapıcı kılacak işlerle uğraşmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken, gündelik işlerinizden dolayı başınızı kaşımaya vakit bulamayacaksınız.Bir yandan evcil hayvanınızla uğraşırken diğer yandan alış veriş ofis işlemleri, yazışmalar vaktinizi alır. Yüksek tempodan dolayı enerjinizi güçlendirmek için vitamin kullanabilirsiniz. Sağlık konularıyla ilgilenmek gündeme gelir. Diğer yandan yabancılar ve yurt dışı ile bağlantılar takip etmeniz gereken konu başlıkları arasındadır.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün Aslan burcundaki yeniay, dikkatinizi parasal konulara ve harcamalara verebileceğinizi anlatıyor. Elinizdekileri daha iyi değerlendirmeye bakmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün sezgileriniz kuvvetli olabilecektir. Akşam saatlerinde huzur ihtiyacınız artabilir. Felsefi konularda ilerleyebileceğiniz, destek ve eğitim alabileceğiniz çok özel etkilere sahipsiniz.Yurt dışı bağlantılı işler ve bilhassa deniz yolculuklarıyla ilgili bilgi toplama, seyahat planı tasarlama gibi keyifli ve ruhunuzu gevşetecek faaliyetlere yönelebilirsiniz. Müzik ve sanat tarihi ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Duygularla ilgili zevk ve keyif alanlarında size sunulan fırsatları değerlendirebilirsiniz. Su sporlarına yönelmek için uygun zamandasınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
03° 39' 09" R
Ay
Yengeç
11° 46' 20" R
Merkür
Terazi
15° 30' 23" R
Venüs
Yay
20° 33' 48"
Mars
Terazi
27° 30' 05"
Jüpiter
Kova
22° 27' 16"
Satürn
Kova
07° 05' 14"
Uranüs
Boğa
13° 09' 32"
Neptün
Balık
20° 44' 48"
Plüton
Oğlak
24° 24' 51"
Chiron
Koç
09° 38' 34"
Lilith
İkizler
11° 07' 54"
True Node
İkizler
01° 58' 29"
Son Güncelleme : 26/10/2021 23:50

Astroloji Gündemi

Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor 26 Ekim 2021, Salı Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyum... Devamını Oku >>