23 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

23 Temmuz Hangi Burç

23 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 23 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

23 Temmuz 2023 Yengeç Burcu Yorumu

Kendi işinin sahibi bir Yengeç burcuysan uzun vadeli planladığın projelerini bugün hayata geçirebilirsin. Yaptığın birikim bu konuda sana epey bir fayda sağlıyor. Hayallerinin gerçekleşmesi seni mutlu edecektir. Ailen ile görüntülü konuşarak onlara duyduğun özlemi bir nebze dindirmek istiyorsun.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Karşılaştığınız herkes size son derece sıcak ve olumlu yaklaşacak. Size verilen bu sevgiye siz de aynı ölçüde karşılık vermeye özen gösterirseniz, hayat boyu sürecek arkadaşlıkların temelini atmış olacaksınız. Hatta belki de meşhur “hayat arkadaşınızla” tanışabileceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bazı konularda etrafınızdakilerin verdiği tavsiyeler kafanızı karıştırabilir, bu tavsiyelere uymadan önce geçerliliğini iyi ölçün. Maddi olarak, ortak kullanımları sona erdirmek, size ait olanları almak ve olmayanları teslim etmek bir gereklilik halini alıyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Zihinsel hareketin yoğun olduğu bir gündesiniz. Çalışma hayatınızdaki yazışma ve konuşmalar sizi yorabilir. Sabah saatlerinde akmayan konular, ilerleyen saatlerde rahatlayacaktır. Öğleden sonra hassasiyetler artabilir. Çevrenizdeki insanların işleri için kendinizi yıpratmamaya çalışın. Aşırı fedakârlıktan kaçınmanızda fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Kendinizi yeniden ortaya koyabilecek olmak hem size kendinizi güçlü hissettirecek hem de peşi sıra gelecek olan gelirler de maddi anlamda rahatlatacak. Eğer yeterince çalışırsanız ve işten kaçmazsanız bu dönemde kimse sizin bileğinizi bükemeyecek. İnsanlarla olan iletişiminizi biraz daha politik bir seviyede tutabilirsiniz. 

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Ev, aile ilişkilerinizde yaşantınızı sorgulayabileceğiniz bağımlılıklar söz konusu. Yanıtsızlığınızın umutsuzluğa dönüşmemesi için gösterdiğiniz çabaların paylaşılması, bugünlerde çok olası. Sizin çok sıklıkla konu edildiğiniz bazı tartışmaların farkındasınız. Bu oluşumda size dönük olumsuz düşünceleri, tartışmaların dışından etkileyemeyeceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
28° 31' 10" R
Ay
Yay
15° 29' 33" R
Merkür
Başak
10° 42' 32" R
Venüs
Aslan
17° 34' 25" R
Mars
Terazi
16° 23' 12" R
Jüpiter
Boğa
15° 05' 19" R
Satürn
Balık
02° 00' 55"
Uranüs
Boğa
22° 50' 43"
Neptün
Balık
26° 12' 29"
Plüton
Oğlak
27° 58' 44"
Chiron
Koç
18° 32' 34"
Lilith
Aslan
28° 41' 08"
True Node
Koç
25° 07' 20"
Son Güncelleme : 21/09/2023 21:30

Astroloji Gündemi

21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 21 Eylül 2023, Perşembe 21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>