23 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

23 Temmuz Hangi Burç

23 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 23 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

23 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün her ne kadar ayaklarınızı uzatıp dinlenmek isteseniz de asıl yapmanız gereken son birkaç gündür halledemediğiniz can sıkıcı işleri ve ayrıntıları halletmek. Geçmişe elinizden geldiğince sünger çekin, böylece yarın sırtınızda yük olmadan taze bir başlangıç yapabilirsiniz. Plan yapın, organize olun ve işlere biraz daha pratik yaklaşın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Ailenizle ilgili konuların gündemde olacağı bir gün olur. Sevdiklerinizle bir araya gelebilirsiniz. Mazide kalan konular ortaya çıkar. Bu durumun sizi duygusal olarak etkilemesi mümkündür. Yaratıcılık gerektiren konularda yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Kendinizle kalmak istemeniz olasıdır. Rahatlamak için hobilerinize yönelebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler 23 Temmuz saat 12:46 Aslan burcunda doğacak Yeniay, maddi kazanç elde etme yönünde verilecek yeni kararların ve iş hayatımızdan ilişkilerimize kadar her alanda kendimize güvenmenin işaretçisidir. Yeniayın görünümleri şimdi birlikte inceleyelim ve etkilerini daha iyi anlayalım. Ay-Uranüs görünümü, iş hayatınızla ilgili kararları, girişimleri, ilişkileri duyarlı bir şekilde ele alabilirsiniz. Bu duyarlılık zaman zaman gerginliğe ve acil kararlar vermeye yol açabilir. Bu anlamda biraz sakin olmakta yarar var. Eğer inandığınız, hakikaten güvendiğiniz bir projeniz varsa, bu Yeniayda onu ilgili kişilerle görüşebilirsiniz. Fakat bir sorun varsa, bunu halletmek için sakin ve bilinçli olmak lazım. Yeni bir iş fırsatı karşınıza çıkarsa, bunu mutlaka iyi inceleyiniz. İdeallerinize uygunsa, zaten uzun süredir yapmayı düşündüğünüz bir şeyse tabii ki vakit kaybetmeyiniz. Çünkü bu Yeniayın özünde para kazanmak, güçlü olmak bir hayli etkili. Ay-Mars kavuşumu, kafanıza koyduğunuzu yapmaktan çekinmeyeceğinizi gösteriyor. Eğer bir getirisi varsa, size maddi anlamda yarar sağlayacaksa, o işi yapmaktan geri durmazsınız. Ben bu Yeniayda daha fazla kazanacağınız bir işe yöneleceğinizi veya işinize dört elle sarılacağınızı söyleyebilirim. Yeniayın olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün sezgileriniz kuvvetli olabilecektir. Akşam saatlerinde huzur ihtiyacınız artabilir. Felsefi konularda ilerleyebileceğiniz, destek ve eğitim alabileceğiniz çok özel etkilere sahipsiniz.Yurt dışı bağlantılı işler ve bilhassa deniz yolculuklarıyla ilgili bilgi toplama, seyahat planı tasarlama gibi keyifli ve ruhunuzu gevşetecek faaliyetlere yönelebilirsiniz. Müzik ve sanat tarihi ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Duygularla ilgili zevk ve keyif alanlarında size sunulan fırsatları değerlendirebilirsiniz. Su sporlarına yönelmek için uygun zamandasınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları