17 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

17 Temmuz Hangi Burç

17 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 17 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

17 Temmuz 2023 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeç, bugün size ilham veriyor ancak bu günde rahatlamak, düşünmek ve yeniden toplanmak daha iyi. İyimserlik, makul bir şekilde üstesinden gelebileceğinizden daha fazlasını üstlenmenize yol açabileceğinden olağan sınırlarınızın ötesinde bir şeyi abartmaktan veya taahhütte bulunmaktan kaçınmak da önemlidir. Bugünlerde bağlantılarınızı genişletiyor olabilirsiniz ve bu aylarca devam edecek bir durum. Ayrıca fikirlerle ve yeni planlarla dolusunuz, ancak bugün erkenden yatırım yapma eğilimi olabilir. Hem para, kaynaklar hem de kendi enerjiniz konusunda cömert olun ama aşırı savurgan olmayın. İyimser enerjiye uyum sağlayın ancak tamamen eğlenceli olmadıkça onu pratik olmayan seviyelere çıkarmaktan kaçının.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Hayatınızda herkes için faydalı olacak köklü değişiklikler yapabilirsiniz. Siyasi ilerleme kaydedin. Bu gün kariyerinizde ilerlemek için mükemmel bir zaman.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Uzun süredir aklında olanları gerçekleştirememiş olmak, moralini bozuyor. Yaşadığın maddi sorunlardan dolayı kendini işlerine vermekte zorlanıyor olabilirsin. Gün içerisinde gelen bir telefon ani kararlar almana yol açabilir. Her ne kadar acele karar almak istemesen de gelişmeler bunu gerektirebilir. Dinlenmek ve kendine zaman ayırmak adına akşam gelecek teklifleri geri çevirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Tam anlamıyla noktayı koyamadığınız bazı işlerle uğraşmanız gerekiyor. Bu konu hakkında detaylı bir araştırma yapın ve sorunun nereden kaynaklandığını bulun. Büyük bir gizemi çözmeniz gerekebilir, ruhen buna hazırlıklı olmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün iş birlikleri size artılar olarak dönecektir fakat aksaklıklar karşısında kendinizi çaresiz hissetmemeniz çok önemli. Özel yaşamınız ile ilgili konularda da daha duyarlı olmalı tek taraflı bencilce yaklaşımlar ile pişman olacağınız kararlar almamalı birlikte olduğunuz insanı da kararlar almak zorunda bırakmamalısınız. Ayrıca bugün yerleşim değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Yengeç'ler kıymet verdiğiniz bir arkadaş ya da dostunuz aracılığı ile tanıyacağınız biri sizleri fazlası ile etkileyebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

DIŞ görünüşünüzde veya maddi planlarınızda yapacağınız değişiklikler işinizde ilerlemenizi hızlandırabilir. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz destekleniyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
11° 13' 51" R
Ay
İkizler
19° 56' 32" R
Merkür
Başak
29° 30' 55" R
Venüs
Aslan
26° 26' 22" R
Mars
Terazi
24° 59' 45" R
Jüpiter
Boğa
14° 06' 01" R
Satürn
Balık
01° 17' 10"
Uranüs
Boğa
22° 32' 19"
Neptün
Balık
25° 51' 22"
Plüton
Oğlak
27° 54' 05"
Chiron
Koç
17° 58' 32"
Lilith
Başak
00° 07' 57"
True Node
Koç
24° 57' 28"
Son Güncelleme : 04/10/2023 20:30

Astroloji Gündemi

4 Ekim 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 4 Ekim 2023, Çarşamba 4 Ekim 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabah saatlerinden itibaren dünün sarsıcı ve öngörülemez etkilerinden sıyrılıp; daha kontrollü ve organize olabiliriz. Ay Akr... Devamını Oku >>