17 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

17 Temmuz Hangi Burç

17 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 17 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

17 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Uzun süredir aklında olanları gerçekleştirememiş olmak, moralini bozuyor. Yaşadığın maddi sorunlardan dolayı kendini işlerine vermekte zorlanıyor olabilirsin. Gün içerisinde gelen bir telefon ani kararlar almana yol açabilir. Her ne kadar acele karar almak istemesen de gelişmeler bunu gerektirebilir. Dinlenmek ve kendine zaman ayırmak adına akşam gelecek teklifleri geri çevirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün karşılaştığınız herkesle ve her şeyler mücadele ediyor gibisiniz. Bazı günler böyledir. Böyle hissettiğiniz için kendinize kızmayın. Bu geçici bir dönem. Bir şeyler sizin için zorsa, hayatınızın bazı alanlarında yapısal eksiklikler var demektir. Bu konuya önem verip gerekli adımları atın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Kişisel enerjinizin yerinde olacağı bir gündesiniz. Geçmiş bir konunun çözüme kavuşması sizi mutlu edebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

İş hayatınızda yoğun ve detaylarla dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Yaptığınız çalışmalarınızda sunumlar hazırlayabilir, toplantılara katılabilir, üstlerinize ve arkadaşlarınıza projeniz hakkında bilgi vermeniz mümkün olur. Yakın çevrenizle ya da dostlarınızla bulaşabilir, geleceğe dair hayal ve ümitlerinizle ilgili planlarınızdan söz edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün değiştirmek durumunda kaldığınız işlerinizle ilgili destek alabilirsiniz. Gelecek beklentileriniz için mücadele edeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda değişiklikler olabilir. Sosyal konularda farkındalığınız artabilir. Arkadaşlarınızla organizasyonlar yapabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün motivasyonunuzu düşürmeye sebep olacak bir takım tenkitler alabilirsiniz. Olumsuzu görmeye müsait insanlar yaptığınız işler için de buna yeltenebilirler. Kararlı ve net bir duruş sayesinde verim alacağınız bir gün olacak.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 59' 52" R
Ay
İkizler
22° 08' 27" R
Merkür
Terazi
13° 42' 09" R
Venüs
Yay
18° 52' 14"
Mars
Terazi
26° 23' 32"
Jüpiter
Kova
22° 24' 40"
Satürn
Kova
07° 02' 44"
Uranüs
Boğa
13° 13' 33"
Neptün
Balık
20° 46' 40"
Plüton
Oğlak
24° 23' 54"
Chiron
Koç
09° 42' 36"
Lilith
İkizler
10° 56' 52"
True Node
İkizler
01° 55' 29"
Son Güncelleme : 25/10/2021 08:00

Astroloji Gündemi

Ay İkizler Burcunda 25 Ekim 2021, Pazartesi Ay İkizler Burcunda Haftaya İkizler burcundaki Ay’ın iletişime açık enerjileriyle başlıyoruz. Sabah erken saatlerde seçim yapmakta zorlanabilir,... Devamını Oku >>