17 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

17 Temmuz Hangi Burç

17 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 17 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

17 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Şimdi başlayacağınız işler, hayatınızı uzunca bir süre olumlu yönde etkileyebilir. Bu yüzden yeni başlangıçlar için en uygun zamandasınız. Çevrenizdeki insanlar üzerinde her zamankinden daha etkili olduğunuzu hissediyorsunuz. Hayallerinizi yakınlarınızla daha kolay paylaşabileceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

İkili ilişkiler açısından biraz zorlayıcı bir gün. Gereksiz gerilim ve tartışma ortamı doğabilir. Ortak noktalarınıza yoğunlaşmayı ve beraberce keyif aldığınız aktiviteler planlamayı deneyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Ay boşlukta, hayatın her alanında üstün meziyetlerini konuşturuyorsun. Fakat fazla duygusal olman, hemen her şeyden kolay etkilenmen bu meziyetleri kısıtlayabilir. Mantığını yeteneklerin ile eş zamanlı hareket ettirmesini bilmelisin. Çocukları olan bir Yengeç burcuysan, onlara okuma alışkanlığı kazdırmak için renkli sayfalı kitaplar alabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün herhangi bir şey hakkında bir karar vermeniz neredeyse imkansız olabilir fakat elinizden gelenin en iyisini yapın. Gerginlik artarsa şaşırmayın çünkü harekete geçmek için her an daha fazla baskı hissediyorsunuz. Hazır hissedene dek hiçbir şey yapmayın. Bu noktada gerçekleşebilecek en kötü şey, ani bir karar vermek olabilir. Ne kadar özgürlük seven ya da maceracı biri olsanız da, yaklaşımınız pratik ve mantıklı olsun.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Yapacağın konuşmalarda bugün biraz daha sert tavırlar takınıyor olman aklındaki bazı soruları çözümleyemediğinden kaynaklı olabilir. Fakat sabrını korumaya çalışmalı ve profesyonel davranmayı elden bırakmamalısın! Önemli bir toplantı ya da görüşmen varsa, başka bir güne ertelemeni tavsiye ederim. Sevgilini ne kadar sevsen de İlişkinde yaşadığın kıskançlık artık üstünde baskı yaratmaya başladı. Evliliğinde sorunları olan bir Yengeç burcuysan, tüm sorunları çözmek adına önemli adımlar atabilirsin. Ancak eşinin gönlünü almakta biraz zorlanacaksın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

İsteksiz göründüğünüz bir çalışma için bugünlerde ısrarla karşılaşabilirsiniz. Verimli olabilir. Etki altında kalmadan tek başınıza değerlendirmeniz, sizi istekli yapacak. Karşılaştığınız güçlükleri küçümser tavırlarınız, çevrenizi etkiliyor. Bu etkilenişimi yararlı hale getirmeniz çok mümkün. Öncelikle, kimi insanları egemenlik alanınızın unsurları gibi görmekten vazgeçmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 04' 49" R
Ay
Balık
18° 09' 04" R
Merkür
Yay
21° 32' 20" R
Venüs
Yay
18° 54' 17" R
Mars
İkizler
18° 45' 17"
Jüpiter
Balık
28° 53' 34"
Satürn
Kova
19° 52' 18"
Uranüs
Boğa
16° 01' 54"
Neptün
Balık
22° 38' 49"
Plüton
Oğlak
26° 47' 23"
Chiron
Koç
12° 09' 27"
Lilith
Yengeç
25° 42' 55"
True Node
Boğa
13° 09' 39"
Son Güncelleme : 01/12/2022 10:40

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>