18 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

18 Temmuz Hangi Burç

18 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 18 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

18 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Bir grup heyecan verici insan evinize bir parti veya grup toplantısı yapmak için katılabilir. Harika bir ev sahibi olma yolunda ilerliyorsunuz ve bazı ilginç yeni insanlarla tanışmanız muhtemel. Sohbetler genellike bilgisayarlar ve modern teknolojinin diğer biçimlerine, ya da belki astroloji ve diğer esrarengiz konularda olabilir. Kaliteli vakit geçirecek ve çok şey öğreneceksiniz. Devam edin!

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün uzun vadede kazançlı çıkacağınız işlere yönelerek kısa vadede sonuç alabileceğiniz işlere karşı dikkatli olmanız cazip görünen her konuyu fırsat olarak değerlendirmemeniz için uyarıyor sizleri. Bugün işinizle ilgili konularda ani kararlar vermemeli alışkanlıklarınızı zor da olsa değiştirmelisiniz. Ortak iş yapan İkiz’ler haklarınıza sahip çıkarak fikir ve düşüncelerinizi özgürce ifade etmeli ve idareyi ortağınıza bırakmadan hareket etmelisiniz. Ortak iş yaptığınız kişilerle ortak noktalarda bulaşamadığınız takdirde Birlikte yola devam etmek yerine kendi işinizi kurmanız sizler için çok daha olumlu sonuçları beraberinde getirecektir. Özel yaşamınızda ise cesur adımlar atmak için biraz daha beklemeli ve yanlış kararlar almamaya.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Yakın zamanda edindiğin bir arkadaşın tahmin ettiğin gibi biri çıkmayabilir. Bugün onun yeni bir olumsuzluğunu öğrenebilirsin. Hayal kırıklığına uğramasan da yanılgı hissini sevmiyorsun. Harcamalarının aşırıya kaçtığını düşünerek kendine bir tasarruf planı oluşturabilirsin. Arkadaşlarında senden esinlenerek aynı kararı verebilirler.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Aile işlerinizde kafanıza göre davranma ve kendi bildiğinizi okuma isteğiniz yüksek. Sorumluluklarınızı biliyorsunuz ve bugün bu sorumluluklar size ağırlık olmaktan çok kolaylıkla halledilecek.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Geleceğe yönelik fikirlerinizi paylaşıma açarken yenilikçi ve sıradışı bir tutum izleyebilirsiniz. Sosyal organizasyonlar, davetler, buluşmalar gündeminize gelebilir, ortak amaçlı uğraşlarda yer alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 36' 57" R
Ay
Balık
11° 51' 22" R
Merkür
Yay
20° 50' 27" R
Venüs
Yay
18° 19' 47" R
Mars
İkizler
18° 55' 39"
Jüpiter
Balık
28° 52' 53"
Satürn
Kova
19° 50' 33"
Uranüs
Boğa
16° 02' 55"
Neptün
Balık
22° 38' 52"
Plüton
Oğlak
26° 46' 43"
Chiron
Koç
12° 09' 60"
Lilith
Yengeç
25° 39' 50"
True Node
Boğa
13° 09' 25"
Son Güncelleme : 30/11/2022 23:40

Astroloji Gündemi

30 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 30 Kasım 2022, Çarşamba 30 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde 03:15’te Ay’ın Balık burcuna geçişiyle birlikte önümüzde uyum ve dengeleri sağlamak için bir hay... Devamını Oku >>