28 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

28 Temmuz Hangi Burç

28 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 28 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

28 Temmuz 2021 Aslan Burcu Yorumu

Kendinize acımaktan vazgeçmelisiniz. Olaylar istediğiniz gibi gelişmediğinde veya bazı istenmeyen durumlarla karşılaştığınızda, mağduru oynamak çok kolay olabilir. Ancak her zaman çevremizde olup bitenleri ve bize olacakları kontrol altına alamayacağımızdan, en iyisi onlarla nasıl baş edebileceğimizin yollarını bulmak olacaktır. Acı çekmek her ne kadar iyileşmek için önemli bir unsur olsa da, daha iyi bir yol var. Asla pes etmeyip kendinizi hep daha iyiye taşımayı çalışın.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Bugün ihtiyaç ve beklentileriniz önem kazanabilir. İleriyi düşünerek hareket etmek, sistemli ilerlemek maddi & manevi kazandırabilir. Aile üyeleriyle karşılıklı destekler, duygusallık ve duygu tabanlı yaklaşımlar söz konusu olabilir. Bazı konular stres veya huzursuzluk verirken, yaşamın farklı alanlarında sevindirici durumlar oluşuyor. Akşam saatlerinde gerilime kapılmayın.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Gökyüzü aşk hayatınızda pozitif enerjiler ile dolu bir günü müjdeliyor sizlere. Hayatın güzellikleri iş ve aşk hayatınızda etkili olmaya başlarken şükredin sahiplenin ve ilerleyin. İş hayatınızda ise kazanımlarınızın arttığı enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

Bu Cumartesi eğer çalışıyorsanız işinizdeki etkili gücünüzü para kazançlarına dönüştürecek güçlü bağlar ve ilişkiler içine girebilirsiniz. Parasal işlerinizde tutkulu adımlar size kazandırabilir. Ne istediğinizi bilecek ve buna göre adımlar atacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumu

Yakın çevre alanlarınız devrede olacak. İletişim halinde olacağınız insanlarla konuşmalarınızı hızlandırabilir ve planlarınız için harekete geçebilirsiniz. Düşünceleriniz gün içinde çok hızlı değişebilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Temmuz 2016 Aslan Burcu Yorumu

Duygusal anlamda sizi yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir. Durumunuzu doğru değerlendirmeli ve herkese adil davranmalısınız. İlerlemenize katkısı olacak değişiklikler yapabilirsiniz. Açık fikirli ve esnek olmanın faydasını göreceğiniz günler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde istediğimiz alanlarda iş bitirici olabiliriz, ama öğle sonrası saatlerden itibaren, karşımızdaki kişileri dikkatle dinlemeli ve düşünmeden asla konuşmamalıyız. Aksi takdirde ilişkiler veya hayatımızın diğer alanları zarar görebilir. Aşırı ısrarcı veya kafasının bildiğine giden bir profil çizmekten veya bu tür kişilerle tartışmaktan kaçınalım. Hızlı düşünmek, ani kararlar almak, çabuk şekilde sonuca ulaşmak veya yanlış şeyler söylemek nedeniyle anlaşmazlıklar, tartışmalar veya düşmanca hareketler artabilir. Önemli kararlar almak, önemli iş görüşmeleri, pazarlıklar, yüksek meblağlı harcamalar veya hukuki konular açısından uygun günde değiliz. Zira, alelacele karar almanın veya hareket etmenin zararlı sonuçları olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
10° 08' 54" R
Ay
Boğa
28° 18' 42" R
Merkür
Aslan
10° 51' 35" R
Venüs
Başak
13° 24' 22" R
Mars
Başak
02° 06' 51" R
Jüpiter
Kova
29° 28' 27"
Satürn
Kova
10° 11' 14"
Uranüs
Boğa
14° 39' 42"
Neptün
Balık
22° 50' 21"
Plüton
Oğlak
25° 11' 53"
Chiron
Koç
12° 47' 57"
Lilith
İkizler
01° 38' 49"
True Node
İkizler
08° 53' 56"
Son Güncelleme : 02/08/2021 08:20

Astroloji Gündemi

2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları 2 Ağustos 2021, Pazartesi 2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 2 Ağustos 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>