28 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

28 Temmuz Hangi Burç

28 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 28 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

28 Temmuz 2023 Aslan Burcu Yorumu

Ekonomik konularda dikkatli olsanız da bazen aklınızın yoğunluğuyla gözünüzden kaçan durumlar olabilir. Buna karşı bir hırs geliştirmek ya da geriye düştüğünüzü düşünmek yerine sakin kalmayı, durulmayı tercih etmelisiniz. Gerçekten geriye bile düşseniz bunun ayaklanmak, bunu daha iyi yapmak için bir fırsat olarak görmelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Temmuz 2022 Aslan Burcu Yorumu

Burcunuzdaki yeni ay, bugün hayalinize bir isim koyarsanız, muhtemelen gerçekleşeceği anlamına gelir. Belki hemen değil ama kesinlikle şimdi ve yıl sonu arasında. Evren yolun her santiminde arkanızda.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Temmuz 2021 Aslan Burcu Yorumu

İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun zamandır beklediğiniz atılımları gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir. İyi bir yatırım yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Ay'ın Akrep burcundaki seyahati ev ve aile hayatınıza dikkat çekiyor. Evde olmaktan keyif alacağınız bir gün, ev içindeki işlerinizle ilgilenmek için bugünü değerlendirebilirsiniz. Merkür ile Mars arasındaki sert etkileşim içsel hesaplaşmalara işaret ediyor. Çevrenizdekilerle inançlar ve ideolojiler üzerine tartışmalara girmemenizde fayda var.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Evinzi tepeden tırnağa temizleme isteği peydah olabilir. Dolapları ve rafları temizlerken geçmişi gözlerinizde canlandıran, unuttuğunuz objelerle karşılaşabilirsiniz. Bazıları hoşunuza giderken bazıları çok da hoş olmayabilir fakat ne olursa olsun şimdiyi ve geleceğinizi değiştirmek için geçmişinize bir bakmak faydanıza olacaktır. Günün sonunda içinizde güçlü bir şükran hissi uyanabilir ve yalnızca evinizin pırıl pırıl olmasından ileri gelmiyor!

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

Bugün hassas ve kırılgan bir yapıya sahipsiniz. Bu yüzden ikili ilişkilerde duygusal tepkiler verebilirsiniz. Hatta istem dışı öfkelenmeleriniz olabilir. Günlük işlerinizin dışına çıkmamalı, iddialı konuşmalardan ve tartışmalardan kaçınmalısınız. Yoksa telafisi olanaksız sorunlar yaratabilirsiniz. Bazı özel sorunlarınızı kendiniz halletmelisiniz. Yakında bir para haberi size ulaşabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 27' 48" R
Ay
Balık
27° 44' 46" R
Merkür
Başak
19° 41' 24" R
Venüs
Aslan
22° 02' 42" R
Mars
Terazi
21° 04' 53" R
Jüpiter
Boğa
14° 36' 30" R
Satürn
Balık
01° 35' 32" R
Uranüs
Boğa
22° 41' 31"
Neptün
Balık
26° 00' 49"
Plüton
Oğlak
27° 55' 37"
Chiron
Koç
18° 14' 15"
Lilith
Aslan
29° 28' 39"
True Node
Koç
24° 55' 18"
Son Güncelleme : 28/09/2023 23:40

Astroloji Gündemi

28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 28 Eylül 2023, Perşembe 28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>