28 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

28 Temmuz Hangi Burç

28 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 28 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

28 Temmuz 2021 Aslan Burcu Yorumu

Güne güzel ve pozitif enerjiler ile başlıyorsunuz ve sizi bekleyen daha olumlu şeylere adım atıyorsunuz. Gün içinde gerçekleşen her şey sizi neşe ve memnuniyet dünyasına yaklaştırdığı için hayat bugün süpriz ve kalıcı enerjiler getiriyor sizlere. Özellikle işiniz ile ilgili konular çoğunlukla verimli olacaktır. Aşk hayatınızda ise hayalleriniz gerçekleşebilir bugün.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Bugün ihtiyaç ve beklentileriniz önem kazanabilir. İleriyi düşünerek hareket etmek, sistemli ilerlemek maddi & manevi kazandırabilir. Aile üyeleriyle karşılıklı destekler, duygusallık ve duygu tabanlı yaklaşımlar söz konusu olabilir. Bazı konular stres veya huzursuzluk verirken, yaşamın farklı alanlarında sevindirici durumlar oluşuyor. Akşam saatlerinde gerilime kapılmayın.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

İletişimi koruyun ve özellikle yakın arkadaşlarınız ve ailenizle sosyal bağlarınızı güçlendirin. Onları ertelemeye devam etmeyin, çünkü şimdi gerçekten onlara ihtiyacınız olacak.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 01:39 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, ilişkide karşı tarafın özgür yaklaşımlarına karşılık biz merkez sahnede yer almak isteriz. Bize göre olması gerekenler vardır. Ancak eşimiz, sevgilimiz buna uymayabilir. Bu da aramızda sorunlar oluşturabilir. Bu görünüm, eğer istenirse, iki kişi de buna açık olursa her türlü problemin çözüme kavuşacağını işaret ediyor. Saat 04:26 Venüs-Pluto görünümü, önümüzdeki birkaç gün boyunca, parasal konularda özellikle fazla inceleyici ve oldukça titiz bir şekilde düşünmenizi ve kurduğunuz ilişkilerde de bu titizlik çerçevesinde hareket etmenizi sağlayıcıdır. Siz kazanç anlamındaki konuları bu denli irdelerken, öncelikle çalışma hayatınızla ilgili meselelere ve kazancınızla alakalı konulara özen göstermelisiniz. İş hayatınız veya aktiviteleriniz, sağlığınız, birlikte çalıştığınız insanlar, hizmet ettiğiniz kişilerle ilgili konularda bir değişim ve dönüşümden geçiyorsunuz. Sorumluluklarınıza sahip çıkmak durumundasınız. Verimli bir iş yaşamı sürdürmek veya çalışmıyor bile olsanız günlük yaşamınızda, huzur, güvenlik bulabilmeniz için her şeyden önce kendinizi geliştirmek ve eksik yanlarınızı tamamlamak durumundasınız. Yetenekli olduğunuz bir alan varsa, bu alanda gayret gösteriniz. Çaba sarf ediniz. Diyelim ki evdesiniz. Kendinizi oyalayacak, bundan da para kazanabileceğiniz uğraşılara ağırlık veriniz. Bunları dikkate aldığınızda önünüzde yepyeni bir dönem başlar ve güven duygunuz yükselir. Saat 17:46 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkimiz ve ailevi değerlerimiz, geçmişten bugüne dek yaşadıklarımızı düşündüğümüzde, aradığımız desteği, sevgiyi, anlaşmayı bulamadığımızı düşünürüz. Bu bizi rahatsız eder. Her güzelliğin sizinle olması dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumu

Aşk konusunda kararsız kalabilirsin. Samimiyetine güvendiğin insanlara sırlarını aktarmadan önce düşünmelisin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
29° 31' 26" R
Ay
Kova
00° 22' 32" R
Merkür
İkizler
01° 25' 44" R
Venüs
Koç
20° 36' 08"
Mars
Balık
26° 42' 27"
Jüpiter
Koç
01° 47' 53"
Satürn
Kova
25° 03' 35"
Uranüs
Boğa
15° 40' 14"
Neptün
Balık
25° 02' 28"
Plüton
Oğlak
28° 29' 56"
Chiron
Koç
14° 58' 30"
Lilith
Yengeç
03° 57' 53"
True Node
Boğa
22° 29' 36"
Son Güncelleme : 20/05/2022 16:30

Astroloji Gündemi

20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları 20 Mayıs 2022, Cuma 20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Terazi burcundaki ilerleyişini sürdürürken uyum ve denge arayışımız da halen devrede...Ancak sabah saatlerinde bu uyumlu h... Devamını Oku >>