28 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

28 Temmuz Hangi Burç

28 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 28 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

28 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Bugün ilişkilerinizde yoğun bir iletişim içinde olmak durumunda kalabilirsiniz. Yeni bir şeyler öğrenmek ya da yeni bazı gelişmeler içinde olmanız gerekebilir. Daha esnek ve pozitif bir düşünce biçimi içinde olmayı seçmelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Ay İkizler burcuna ilerliyor. Bugün arkadaşlar, gruplar ve gelecek beklentiler açısından oldukça hareketli bir gün olabilir. Çabalarınızı bir sonraki aşamaya taşıyabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

Bugün hassas ve kırılgan bir yapıya sahipsiniz. Bu yüzden ikili ilişkilerde duygusal tepkiler verebilirsiniz. Hatta istem dışı öfkelenmeleriniz olabilir. Günlük işlerinizin dışına çıkmamalı, iddialı konuşmalardan ve tartışmalardan kaçınmalısınız. Yoksa telafisi olanaksız sorunlar yaratabilirsiniz. Bazı özel sorunlarınızı kendiniz halletmelisiniz. Yakında bir para haberi size ulaşabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumu

Yakın çevre alanlarınız devrede olacak. İletişim halinde olacağınız insanlarla konuşmalarınızı hızlandırabilir ve planlarınız için harekete geçebilirsiniz. Düşünceleriniz gün içinde çok hızlı değişebilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Temmuz 2016 Aslan Burcu Yorumu

Sabah saatleri kariyer odaklı davranırken, akşamleyin ise arkadaş ortamlarınız ve dahil olduğunuz kurumlarla iletişim trafiğiniz yoğun olacaktır. Her konuda konuşabilecek ve iletişim kurabilecek bir akşamüzeri sizi bekliyor. Üreme organlarınızla ilgili bir rahatsızlıktan şikayetçi olabilirsiniz. Bu konuda bir uzman yardımı almak gerekli olabilir. İş yoğunluğundan kaynaklı problemler de ruh sağlığınızı etkileyebilecek mesleki sıkıntılar olarak bir parça canınızı sıkabilir. Aidiyet hissinize baskı oluşturabilen durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları