1 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

1 Ağustos Hangi Burç

1 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 1 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

1 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Bugün yaratıcı hayallerinizin peşinde koşun ancak gemideki gerçeklik polisine de dikkat edin. İnatçı bir kişiyle ya da hayatınızın çok iyi planlanmamış bir alanıyla biraz çatışma yaşıyor olabilirsiniz. Eyleme geçmeden önce iyice düşünün, yoksa kendinizi geri dönebileceğiniz herhangi bir imdat çıkışı olmayan bu hayaller dünyasında kaybolmuş halde bulabilirsiniz. Durumun olumlu taraflarına odaklanırsanız başarılı olacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Ailevi konular, evinizle ilgili problemler gündeminize gelebilir. Genel anlamda kendinizi kısıtlanmış, hayatınıza müdahale ediliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Maddi anlamda pozitif gelişmeler söz konusu olacak. Ancak sizin bu dönemde düzen değiştirmiyor olmanız gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Başkalarına faydalı olma konusunda kendinizi fazla zorluyorsunuz. Uzak ortamlarda veya tatilde yalnızlığın ve aynı anda sosyal olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 15:01 olana dek Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu süre bir içe yönelişin işaretçisidir. Ancak olumsuz karşılanmamalıdır. Bilakis ruhsal yönümüzü güçlendirici ve bizi arındırıcıdır. Algılama gücünüzün yüksek olduğu bu saatlerde kesinlikle kontrolü elinizde tutmaktan yanasınızdır. Fakat bunu gayet dikkatli bir şekilde yapmakta yarar vardır. Soğukkanlı, dikkatli olmalı, sert tavırlardan kaçınılmalıdır. Saat 04:57 Ay-Kuzey düğüm görünümü, aile içindeki maddi-manevi anlamdaki sorunları işaret ediyor. Siz kişisel anlamda kendinize göre haklısınız. Ancak meseleleri inatlaşarak çözemezsiniz. Sakinlikle ele almak gerekir. Saat 15:01itibariyle Ay-Yay burcunda seyrine başlayacak. Hayatın güzelliklerinin maddi-manevi tadına varmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu düşünürsünüz. Eğer işiniz sağlamsa, cebinizdeki para ile güven içinde yaşıyorsanız, manevi anlamda iç huzurunuz yerindeyse akşam saatlerinde moraliniz yüksektir. Eğer değilse, daha iyi yaşayabilmek adına gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz. Bütün güzellikler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Geleceğe yönelik projeler ve planlar ön plana çıkacak. Önünüzde birçok fırsat var. Eğer zekanıza güvenerek olumlu kararlar verirseniz bu fırsatları kaçırmamış olacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
16° 00' 16" R
Ay
Balık
15° 31' 09" R
Merkür
İkizler
03° 50' 31"
Venüs
Boğa
26° 35' 55"
Mars
Yengeç
07° 47' 40"
Jüpiter
Kova
29° 04' 43"
Satürn
Kova
13° 16' 47"
Uranüs
Boğa
10° 59' 50"
Neptün
Balık
22° 31' 49"
Plüton
Oğlak
26° 47' 28"
Chiron
Koç
10° 58' 41"
Lilith
Boğa
21° 54' 19"
True Node
İkizler
11° 01' 09"
Son Güncelleme : 06/05/2021 10:40

Astroloji Gündemi

6 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 6 Mayıs 2021, Perşembe 6 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 6 Mayıs 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>