1 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

1 Ağustos Hangi Burç

1 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 1 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

1 Ağustos 2022 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan burçları, bugün içinizdeki ses hayat döngünüz içinde yavaşlamanız için sizi uyarıyor. Bugün aile içi meselerle ilgilenmeniz gereken bir gün olacak. Sevdiklerinizle aranızda yaşanan sorunları bir kenara atmadan önce çözdüğünüzden emin olun.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Bugün kararsızlıklarınızı bırakmak, sabır göstermek, ilişkilerinizde anlayışlı davranmak ve kendinizi en iyi şekilde ifade etmek için şanslı bir günde bulunuyorsunuz. Işığınızı en iyi şekilde ifade edebilir, insanlara duygusal, merhametli ve sevgi dolu yönlerinizi göstererek, ilişkilerinizde sevgiyi daha çok hissedebilirsiniz. Bugün size fazladan güzellik/yakışıklılık katan bir enerjinin içindesiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Geleceğe yönelik projeler ve planlar ön plana çıkacak. Önünüzde birçok fırsat var. Eğer zekanıza güvenerek olumlu kararlar verirseniz bu fırsatları kaçırmamış olacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Kendini ispat etmek istiyorsun!Ağustos ayına burcundaki Yeniay ile başlıyorsun. Her konuya hâkimsin! Etrafındakiler düşünme hızına yetişmekte zorlanacaklar. Varlığını sürdürmek ve kendini ispat etmek için ekstra çaba harcamana gerek kalmayacak. Evli ve çocukları olan bir Aslan burcuysan, çocukların eğitim ya da davranışlarıyla ilgili bazı konular, eşinle aranda ciddi sorunların yaşanmasına neden olabilir. Suçlu aramak yerine ortak noktada neler yapılması gerektiğine odaklanmak sorunların üstesinden gelmenizi sağlayacak. Senden yaşça küçük olanlara karşı biraz daha düşünceli ve dikkatli davranman gerektiğini anlayacaksın.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Yeni yıla girerken hayattan beklentilerinizi yeniden gözden geçirecek ve bugün kendinize yeni hedefler koymak isteyeceksiniz. Erkeklerle ilişkilerinizde ılımlı davranmanızın yararlı olacağı, kendinizi çok güçlü ifade edeceğiniz bir zamandasınız. Mutlu yıllar.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 15:01 olana dek Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu süre bir içe yönelişin işaretçisidir. Ancak olumsuz karşılanmamalıdır. Bilakis ruhsal yönümüzü güçlendirici ve bizi arındırıcıdır. Algılama gücünüzün yüksek olduğu bu saatlerde kesinlikle kontrolü elinizde tutmaktan yanasınızdır. Fakat bunu gayet dikkatli bir şekilde yapmakta yarar vardır. Soğukkanlı, dikkatli olmalı, sert tavırlardan kaçınılmalıdır. Saat 04:57 Ay-Kuzey düğüm görünümü, aile içindeki maddi-manevi anlamdaki sorunları işaret ediyor. Siz kişisel anlamda kendinize göre haklısınız. Ancak meseleleri inatlaşarak çözemezsiniz. Sakinlikle ele almak gerekir. Saat 15:01itibariyle Ay-Yay burcunda seyrine başlayacak. Hayatın güzelliklerinin maddi-manevi tadına varmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu düşünürsünüz. Eğer işiniz sağlamsa, cebinizdeki para ile güven içinde yaşıyorsanız, manevi anlamda iç huzurunuz yerindeyse akşam saatlerinde moraliniz yüksektir. Eğer değilse, daha iyi yaşayabilmek adına gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz. Bütün güzellikler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 32' 27" R
Ay
Kova
12° 56' 19" R
Merkür
Yay
17° 42' 42" R
Venüs
Yay
15° 45' 31" R
Mars
İkizler
19° 41' 19" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 23"
Satürn
Kova
19° 42' 60"
Uranüs
Boğa
16° 07' 33"
Neptün
Balık
22° 39' 09"
Plüton
Oğlak
26° 43' 51"
Chiron
Koç
12° 12' 34"
Lilith
Yengeç
25° 26' 04"
True Node
Boğa
13° 11' 13"
Son Güncelleme : 28/11/2022 22:30

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>