1 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

1 Ağustos Hangi Burç

1 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 1 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

1 Ağustos 2023 Aslan Burcu Yorumu

Bugün misafir ağırlayabilirsin. Etrafında normalden daha fazla insan olabilir. Bu kişileri mutlu etmek için onların karnını güzel şeylerle doyurabilirsin. Keyifli ve neşeli bir gün seni bekliyor.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ağustos 2022 Aslan Burcu Yorumu

Şimdi başlayacağınız işler, hayatınızı uzunca bir süre olumlu yönde etkileyebilir. Bu yüzden yeni başlangıçlar için en uygun zamandasınız. Çevrenizdeki insanlar üzerinde her zamankinden daha etkili olduğunuzu hissediyorsunuz. Hayallerinizi yakınlarınızla daha kolay paylaşabileceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Bir türlü ikna olmadığın konularda, aynanın karşısına geçmen, ikna olmanı kolaylaştıracak. Konfor arayışın gün içerisinde fazla harcama yapmana neden olabilir. İlişkisi olan bir Aslan burcuysan, sevgilinin kariyerindeki gelişmeler büyük bir kutlamaya dönüşebilir. Zamanın hızını yakalamaya çalışırken, detayları atlamak istemeyeceksin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Bazı gizli konuların gün yüzüne çıkması sizi şaşırtabilir. Bu durum karşısında güçlü bir tavır içinde olmanız sağlıklı sonuca ulaşmak adına doğru yol olacaktır. Yeni ve eğlenceli bir gün içerisine olabilirsiniz. Biraz daha olaylar karşısında ani tepkilerinizi olumlu olarak ilerletmelisiniz. Bugün girdiğiniz bazı ortamlarda daha fazla fark ediliyor olabilirsiniz bunu bir avantaj şekline dönüştürmenizi tavsiye edebiliriz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Bugün sözlerin doğru yansıması size yeni fırsatları beraberinde getirebilir, Duygusal ve finansal konularda şans ve istikrar sizden yana. Bugün hayatınızda küçük küçük mucizeler yaşayabilir olumlu enerjilerle hayatınızı yeniden yapılandırabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar Saat 01:42-13:54 arasında Ay-boşlukta ilerleyecek. İş, para ve ilişki konularında yeni bir karar verirken çok iyi düşünelim. Ölçelim, artı ve eksileriyle gözden geçirelim. Saat 13:54 Koç burcunda ilerleyecek Ay, her şeyde önce ben demeye neden olur. Hırs verir ve başarma arzusu yoğundur. Liderlik gücünüzü birçok alanda göstermenizi ve insanlar üzerinde etkili olunmasını sağlar. Fakat dozunu iyi ayarlamakta yarar var. Saat 19:05 Ay-Mars görünümü, kendi isteklerimizi partnerimize kabul ettirmek ve onun özgürlük sınırlarını biraz daraltmaya çalışmak anlamına gelir ki, buna partnerin itirazı olur. İlişkide genel olarak her iki tarafın da çabuk alevlenen ve yine çabuk sönen çıkışta bulunmaları mümkündür. Saat 20:44 Ay-Satürn görünümü, özgür olmak, dilediğimiz gibi kendimizi ifade etmek isterken, yapmak zorunda kaldığımız işler canımızı sıkabilir. Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
10° 00' 26" R
Ay
İkizler
03° 41' 30" R
Merkür
Başak
27° 21' 05" R
Venüs
Aslan
25° 27' 47" R
Mars
Terazi
24° 09' 51" R
Jüpiter
Boğa
14° 12' 57" R
Satürn
Balık
01° 20' 50"
Uranüs
Boğa
22° 34' 23"
Neptün
Balık
25° 53' 21"
Plüton
Oğlak
27° 54' 20"
Chiron
Koç
18° 01' 54"
Lilith
Aslan
29° 59' 37"
True Node
Koç
24° 56' 03"
Son Güncelleme : 03/10/2023 14:40

Astroloji Gündemi

3 Ekim 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları 3 Ekim 2023, Salı 3 Ekim 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları Haftanın en zorlu günlerinden birindeyiz. Güneş Neptün karşıtlığı bugün kesinleşmekle birlikte etkisini hafta sonuna kadar yo... Devamını Oku >>