1 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

1 Ağustos Hangi Burç

1 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 1 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

1 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Bugün yaratıcı hayallerinizin peşinde koşun ancak gemideki gerçeklik polisine de dikkat edin. İnatçı bir kişiyle ya da hayatınızın çok iyi planlanmamış bir alanıyla biraz çatışma yaşıyor olabilirsiniz. Eyleme geçmeden önce iyice düşünün, yoksa kendinizi geri dönebileceğiniz herhangi bir imdat çıkışı olmayan bu hayaller dünyasında kaybolmuş halde bulabilirsiniz. Durumun olumlu taraflarına odaklanırsanız başarılı olacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Bugün bilemediğiniz konularda daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizde sorumluluklarınız artabilir. Planlarınızda değişiklikler olabilir. Gün içinde işlerinizde sıkışıklıklar meydana gelebilir. Duygusal anlamda yaralandığınız konular gündeme taşınabilir. Kendi iç dünyanıza dönmek isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Başkalarına faydalı olma konusunda kendinizi fazla zorluyorsunuz. Uzak ortamlarda veya tatilde yalnızlığın ve aynı anda sosyal olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 15:01 olana dek Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu süre bir içe yönelişin işaretçisidir. Ancak olumsuz karşılanmamalıdır. Bilakis ruhsal yönümüzü güçlendirici ve bizi arındırıcıdır. Algılama gücünüzün yüksek olduğu bu saatlerde kesinlikle kontrolü elinizde tutmaktan yanasınızdır. Fakat bunu gayet dikkatli bir şekilde yapmakta yarar vardır. Soğukkanlı, dikkatli olmalı, sert tavırlardan kaçınılmalıdır. Saat 04:57 Ay-Kuzey düğüm görünümü, aile içindeki maddi-manevi anlamdaki sorunları işaret ediyor. Siz kişisel anlamda kendinize göre haklısınız. Ancak meseleleri inatlaşarak çözemezsiniz. Sakinlikle ele almak gerekir. Saat 15:01itibariyle Ay-Yay burcunda seyrine başlayacak. Hayatın güzelliklerinin maddi-manevi tadına varmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu düşünürsünüz. Eğer işiniz sağlamsa, cebinizdeki para ile güven içinde yaşıyorsanız, manevi anlamda iç huzurunuz yerindeyse akşam saatlerinde moraliniz yüksektir. Eğer değilse, daha iyi yaşayabilmek adına gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz. Bütün güzellikler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Bugün bilemediğiniz koşullar sizi zor duruma sokabilir. Stresler yaşayabilirsiniz. Bazı konularda kabullenme içine girebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Kendinizi zor durumlara sokacağınız durumlar olabilir. Gün içinde iletişimde olduğunuz kişilerle çatışmaya girmeyin. Karasızlık yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 10' 07" R
Ay
Boğa
03° 46' 21" R
Merkür
Aslan
06° 32' 17" R
Venüs
Başak
10° 56' 05" R
Mars
Başak
00° 48' 51" R
Jüpiter
Kova
29° 42' 39" R
Satürn
Kova
10° 20' 28"
Uranüs
Boğa
14° 37' 46"
Neptün
Balık
22° 52' 35"
Plüton
Oğlak
25° 14' 46"
Chiron
Koç
12° 49' 41"
Lilith
İkizler
01° 25' 04"
True Node
İkizler
08° 53' 05"
Son Güncelleme : 31/07/2021 06:40

Astroloji Gündemi

31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları 31 Temmuz 2021, Cumartesi 31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>