8 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

8 Ağustos Hangi Burç

8 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 8 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

8 Ağustos 2022 Aslan Burcu Yorumu

Şu sıralar etrafınızdakilerle özellikle iyi bir iletişim içinde olduğunuzdan ve planlarınızı ikna edici bir şekilde sunabildiğinizden, sizi heyecanla takip edecek kişileri kendinize çekeceksiniz. İnsanlara güvenmemeyi artık bir kenara bırakın ve uzatılan yardım elini kabul edin. Ayrıca başkalarının fikirlerine açık olmaya ve hatta bunları kendi fikirlerinize dahil etmeye çalışın. Bu sayede büyük hızla ilerleyebileceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Bugün sizin burcunuzda Yeniay gerçekleşiyor. Hayatınızda yeni bir başlangıç yapabilir, liderlik yeteneklerinizi kullanabileceğiniz projeler geliştirebilirsiniz. Ancak ego ile özgüven arasındaki farkı çok net görmeniz gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Gün içinde iş hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir, iş görüşmeleri yapabilir ve iş yaşamınız için yeni çıkış yolları arayabilirsiniz. Strese bağlı olarak sırt ve eklem ağrıları yaşayabileceğiniz bugün iletişimde çatışmaya açık bir enerjide olduğunuz için ilişkilerinizde daha sakin iletişim kurmayı tercih etmelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 03:33 Venüs-Mars görünümü, çevremizle sosyal iletişimin moral duygumuz üzerindeki olumlu etkisini gösteriyor. Sevmek, sevilmek, paylaşımda bulunmak, canlanmak istiyoruz. Tatile çıkmak, sevgilimizle vakit geçirmek, dostlarımızla bir araya gelmek bugünlerde bizi gerçekten mutlu edebilir. Bekar Aslanlar için yeni bir tanışmanın işaretçisi olan bu görünüm, karşı cins üzerindeki etkimizi yükseltiyor. Saat 07:01 Yengeç burcunda ilerleyecek Ay, hedefe odaklanmanın, başarı için sorumluluk üstlenmenin, problemleri mantıklı bir şekilde çözmeye çalışmanın ve aşırı hassas düşünmemenin yararı oldukça büyük. Saat 09:09 Ay-Venüs görünüm etkisinde, kendinizi koruma dürtünüz fazlasıyla yüksektir. Dışarıda ne olursa olsun, kendi iç dünyanızda sakinsinizdir. Konuşmalarınız dengeli, paylaşımlarda bulunurken fazlasıyla adilsinizdir. Saat 11:12 Ay-Uranüs görünümü, duyarlılığın işaretçisidir. Kendimizi her anlamda güçlü görmek isteriz. Yeniliklere açığız ve değişimden yanayız. Saat 12:15 Ay-Satürn karşıtlığı, ailevi ve iş hayatıyla ilgili konularda yaşanabilecek sıkıntıların göstergesidir. Huzursuzluk yaşanabilir. Kendinizi önemsiz, sevilmeyen, değeri bilinmeyen kişi olarak görebilirsiniz. Oysaki bunlar enerjilerin yarattığı hassasiyettir. Bu olumsuz duyguların sizi esir almasına izin vermeyin. Gönülden sevgilerimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

İdeallerinle yaşamaktan memnunsun ve işine karışılmasından hoşlanmıyorsun. Birçok fırsat yakalayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 28' 14" R
Ay
Kova
11° 56' 14" R
Merkür
Yay
17° 36' 19" R
Venüs
Yay
15° 40' 17" R
Mars
İkizler
19° 42' 51" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 18"
Satürn
Kova
19° 42' 45"
Uranüs
Boğa
16° 07' 42"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 45"
Chiron
Koç
12° 12' 40"
Lilith
Yengeç
25° 25' 36"
True Node
Boğa
13° 11' 22"
Son Güncelleme : 28/11/2022 20:50

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>