8 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

8 Ağustos Hangi Burç

8 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 8 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

8 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Yerinizde durmanın neredeyse imkansız olduğu bir gün. Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Macera duygunuz ateşleyici olabilir. Ufkunuzu genişletmek ve yeni bilgiler edinmek isteyebileceğiniz bir günde olabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Gökyüzü maddi ve resmi işleriniz ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağınıza işaret etmekte. Bu durum sizleri heyecanlandırırken kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat edin iyi niyetiniz kıskanç kişilerin art niyetini görememenize neden olmasın. Özel yaşamınızda ise bugün tutkulu gelişmeler sizi birbirinize daha da yakınlaştıracak.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Senin için sürpriz ve beklenmedik gelişmeler barındıran bir gün. Bugün aniden kısa mesafeli bir seyahat gerçekleştirmen gerekebilir. Kendi işini yapan bir Aslan burcuysan, ortağınla bir takım fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Evli bir Aslan burcuysan, eşinin yapacağı sürprize inanmakta epey zorlanabilirsin. Bugün aynı zamanda bazı lüks harcamalarında abartıya kaçacaksın. Yaşam alanında değişiklikler yapabilir, kullanmadığın eşyaları değerlendirebilir ya da atmayı tercih edebilirsin. Aile fertlerinden birinin bugün fikirlerine ihtiyacı olabilir. Onun sorunlarından uzaklaşması için yeni stratejiler üreterek, mücadeleci yanını ortaya çıkarabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Eşinizle ilgili konularda daha güçlü davranmanız gerekebilir. İkili ilişkilerinizde dengede kalmaya çalışın. Eşinize sürprizler yapabilirsiniz. Duygusal konularda kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları tamamlamanız gerekebilir. İleriye götürmek istediğiniz işlere yoğunlaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara dikkat edin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Aile fertlerinizin sıkıştıklarında sizden yardım istemlerine asla kızmazsınız fakat sizden bir şeyler gizlediklerinde haklı olarak öfkelenebiliyorsunuz. Böyle bir durumu size çocuklarınız yaşatabilir. Onlara kızmakla beraber olaydan haberi olduğu halde size anlatmayan kişilere de tavır alacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
08° 37' 02" R
Ay
Başak
04° 08' 49"
Merkür
Kova
12° 49' 51"
Venüs
Balık
01° 49' 17"
Mars
Boğa
27° 02' 02"
Jüpiter
Kova
16° 09' 21"
Satürn
Kova
08° 15' 10"
Uranüs
Boğa
07° 31' 42"
Neptün
Balık
20° 10' 46"
Plüton
Oğlak
25° 58' 40"
Chiron
Koç
07° 08' 01"
Lilith
Boğa
14° 19' 24"
True Node
İkizler
16° 08' 03"
Son Güncelleme : 27/02/2021 03:10

Astroloji Gündemi

26 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları 26 Şubat 2021, Cuma 26 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 26 Şubat 2021 Cuma yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>