26 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

26 Ağustos Hangi Burç

26 Ağustos doğumluların burcu Başak Burcudur. 26 Ağustos'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

26 Ağustos 2021 Başak Burcu Yorumu

Öfkenizi kontrol etmekte zorlanacaksınız. İletişiminizde sivri bir dil takınarak yaralayıcı konuşmalar da bulunabilirsiniz. İçsel gerginliğinizi başkalarına göstermek zayıflığınızı vurgulayabilir. İçinizdeki problemleri kendinizle çözmeli karşı tarafa bunu aksettirmemelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ağustos 2020 Başak Burcu Yorumu

Bugün insanların tamamen akıl ve mantık dışı hareket etmeleri biraz canınızı sıkabilir. Durum size göre apaçık olabilir, ancak unutmayın ki herkes dünyayı sizin gözünüzle görmüyor. Gözden kaçırdığınız güçlü bir duygu unsurunun devreye girmesi olası. Gününüzün akışı içinde bunu bir kenara yazın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ağustos 2019 Başak Burcu Yorumu

Bugün işinizde ise çalışma temponuzun yüksek olmasından şikayet etmeyin sizi her geçen güçlendiren bu güzel etki maddi ve manevi olarak başarı çıtanızı yükseltirken sizi olmanız gereken noktaya taşımaya devam edecektir. Kararlar alın içinizdeki sese güvenin ve hedeflerinizi olabildiğince yüksekte tutun, Bu sizi başarıya sevk edecek yegane güçtür. Gökyüzü sizleri eş ya da sevgilinizin yakınları tarafından gelebilecek zararlara karşı tedbirli olmanız yönünde uyarıyor.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumu

Balık burcunda meydana gelecek Dolunay partner ilişkilerinizde birden çok konuyla uğraşmanıza neden olacak. Gerek ortaklıklar gerekse özel hayatınızda partnerlerin tutum ve davranışları kafanızı karıştırabilir. Onları pragmatik bir yaklaşımla sert bir şekilde eleştirmek isteyebilirsiniz. Bu davranışınız olayların daha çıkmaza girmesine neden olur. Sağduyuyu elden bırakmadan özel hayatınızda karşınızdaki kişiye alan açmalısınız onu köşeye sıkıştırmaya çalışmak hiçbir fayda sağlamaz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ağustos 2017 Başak Burcu Yorumu

Bugünden itibaren Eylül ortasına kadar gizli aşklara yelken açabilirsiniz. Zira Venüs Aslan burcuna geçiş yapıyor. Arka planda sürdürdüğünüz ilişkilerle neşeli ruhunuzu yakalayabilirsiniz. Rutin hayatınızın monoton temposunu bu gizemli enerjiyle toparlarsınız. Adının ön plana çıkmasını istemeyen güçlü bir finansör bulup iş kurabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
04° 22' 50" R
Ay
Terazi
19° 52' 22" R
Merkür
Kova
02° 07' 29" R
Venüs
Oğlak
11° 34' 60"
Mars
Yay
29° 54' 47"
Jüpiter
Balık
05° 29' 13"
Satürn
Kova
14° 34' 46"
Uranüs
Boğa
10° 49' 58"
Neptün
Balık
21° 12' 25"
Plüton
Oğlak
26° 42' 11"
Chiron
Koç
09° 00' 36"
Lilith
İkizler
21° 03' 29"
True Node
Boğa
29° 13' 04"
Son Güncelleme : 24/01/2022 13:00

Astroloji Gündemi

24 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 24 Ocak 2022, Pazartesi 24 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Terazi burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Gün boyunca ilişkiler ve işbirlikleri odak noktamız olabilir. Günü... Devamını Oku >>