26 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

26 Ağustos Hangi Burç

26 Ağustos doğumluların burcu Başak Burcudur. 26 Ağustos'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

26 Ağustos 2022 Başak Burcu Yorumu

Hafta sonuna yaklaşırken, içe dönük ruh haliniz devam ediyor. Bir iç muhasebe yapabilir, yalnız kalıp kafanızdaki sorulara cevap aramak isteyebilirsiniz. Ön plana çıkmayı arzu etmediğiniz, arka planda kalıp detaylarla uğraşmaktan memnun olacağınız bir gündesiniz. Ancak detaylara gömülüp kalmak yerine yeteneklerinizi kullanabileceğiniz işlere yönelmek bugün sizin için çok daha faydalı olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ağustos 2021 Başak Burcu Yorumu

Çalışmalarınla ön plana çıkmak isteyeceğin bir gün seni bekliyor. Özel sektörde çalışan bir Başak burcuysan, proje ve fikirlerinle iş yerine farklı bir hava getirebilirsin. Risk alman gerekiyorsa, risk almaktan çekinmeyeceksin. Maddi konularda alacağın bir haber, sıkıştığın bu günlerde adeta ilaç gibi gelecek. Evli ve çocukları olan bir Başak burcuysan, ailene zaman ayırmak için telefonunu sessize alabilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ağustos 2020 Başak Burcu Yorumu

Aile içinde çıkabilecek çatışmalar seni epey üzebilir. Yakın bir arkadaşının evlilik durumu seni de strese sokabilir. Onun için oldukça iş halledebilirsin. Yardımcı olacağım derken kendini de yormamalısın. Kendi işini kurmak isteyen bir Başak burcuysan maddi konular seni düşündürebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ağustos 2019 Başak Burcu Yorumu

Bugün işinizde ise çalışma temponuzun yüksek olmasından şikayet etmeyin sizi her geçen güçlendiren bu güzel etki maddi ve manevi olarak başarı çıtanızı yükseltirken sizi olmanız gereken noktaya taşımaya devam edecektir. Kararlar alın içinizdeki sese güvenin ve hedeflerinizi olabildiğince yüksekte tutun, Bu sizi başarıya sevk edecek yegane güçtür. Gökyüzü sizleri eş ya da sevgilinizin yakınları tarafından gelebilecek zararlara karşı tedbirli olmanız yönünde uyarıyor.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumu

Bugün Balık burcundaki dolunay eşinizle ilgili ya da evlilik hayatında hassas ve anlayış yaratabilecek bir duruma işaret etmekte. Duygusal açıdan etkilenmeye açık bir gündesiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ağustos 2017 Başak Burcu Yorumu

Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmalar için uygun bir gün ve kişisel çabalarınızı çevresel faktörlerle akıllıca birleştirmelisiniz. Başarı sizinle.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 53' 07" R
Ay
Kova
17° 49' 36" R
Merkür
Yay
18° 13' 56" R
Venüs
Yay
16° 11' 08" R
Mars
İkizler
19° 33' 50" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 44"
Satürn
Kova
19° 44' 13"
Uranüs
Boğa
16° 06' 46"
Neptün
Balık
22° 39' 06"
Plüton
Oğlak
26° 44' 19"
Chiron
Koç
12° 12' 08"
Lilith
Yengeç
25° 28' 22"
True Node
Boğa
13° 10' 36"
Son Güncelleme : 29/11/2022 06:40

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>