26 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

26 Ağustos Hangi Burç

26 Ağustos doğumluların burcu Başak Burcudur. 26 Ağustos'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

26 Ağustos 2021 Başak Burcu Yorumu

Çevrenizi kuşatan akıllı kişilerden faydalanmasını bilmelisiniz. Dostlarınızın iyi niyetle yaklaşımları karşısında siz de gereken karşılığı vereceksiniz. Ailenizle aranızdaki ilişkiler çok önemli. Damar sorunlarına dikkat.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ağustos 2020 Başak Burcu Yorumu

Aile bağları ya da arkadaşlarla olan bağlantılar o kadar harika ki pratikte aile olduklarından artık tercih ediliyor. Zamanınız olduğunda birkaç arama yapın veya birkaç mesaj gönderin. Bağlar kalbinize iyi bir dünya yapar.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ağustos 2019 Başak Burcu Yorumu

Bugün işinizde ise çalışma temponuzun yüksek olmasından şikayet etmeyin sizi her geçen güçlendiren bu güzel etki maddi ve manevi olarak başarı çıtanızı yükseltirken sizi olmanız gereken noktaya taşımaya devam edecektir. Kararlar alın içinizdeki sese güvenin ve hedeflerinizi olabildiğince yüksekte tutun, Bu sizi başarıya sevk edecek yegane güçtür. Gökyüzü sizleri eş ya da sevgilinizin yakınları tarafından gelebilecek zararlara karşı tedbirli olmanız yönünde uyarıyor.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumu

Bugün yaşadığınız bir durum karşısında önce anlam veremeyebilir fakat sonrasında derin düşününce gerçek nedenini bulabilirsiniz. Bir yandan da ekonomik beklentilerinizin düşük olması sizi kaygılandırıyor olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ağustos 2017 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar, 26 Ağustos saat 07:29-20 Eylül saat 04:15 tarihleri arasında Venüs-Aslan burcunda ilerleyecek ve bu arada yöneticiniz Merkür, 31 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında gerileyecek. Yorumunuzu bu geri hareketi göz önüne alarak hazırladım. Sizler bu yıl ki Venüs-Aslan geçişinde, cesaretinizi yeniden toplamak mümkündür. Yeter ki, geçmişte yaşanılanlara takılmak yerine, bu tecrübelerin size kattığı derslerin farkında olunuz. O zaman yeniye yer açabilmenizi sağlayan cesareti kendinizde bulursunuz. İşte bu yıl ki, Venüs-Aslan geçişi ve Merkür gerilemesi bu şekilde değerlendirirseniz, 12 Eylül sonrası kendinizi hem ilişkinizde hem iş hayatında hem de psikolojik açıdan iyi hissedersiniz. İlişki konularında biraz geriye çekilmek, sözel iletişimden kaçınmak, kendi dünyanızda durumu analiz etmek isteyebilirsiniz. Sizi anlamayan bir eş, sevgili yorucu olabilir. Daha fazla taviz vermeye kalkışmanız yanlıştır. Kendi değerlerinizi önemseyiniz. Sizin kıymetinizi bilmeyen kişiler, iç dünyanızdaki fırtınaları görmezden gelen kişi ve kişilere karşı dikkatli olunuz. Belki de onların böyle davranmasına siz neden oluyorsunuzdur. Gerçekçi olursanız, nedenlerin farkına varırsınız. Kendinizi tam anlamıyla güçlendirmek için bu dönem gayet faydalı olacaktır. Böylece nelerin yüreğinizi ve zihninizi yorduğunu keşfedersiniz. Mutlu ve keyifli bir Cumartesi günü geçirmenizi canı yürekten diliyorum. Sevgilerimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ağustos 2016 Başak Burcu Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumluluklarınızda artış olabilir. Bazı işlerinizde sizden daha yetkin kişilerden destek alabilirsiniz. Gün içinde değişimler sizi yorabilir. Duygusal anlamda yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinize daha gerçekçi bakmanız gereken bir günde olabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 52' 13" R
Ay
İkizler
20° 40' 29" R
Merkür
Terazi
25° 27' 21" R
Venüs
Akrep
19° 14' 48" R
Mars
Terazi
08° 17' 20" R
Jüpiter
Kova
23° 01' 15" R
Satürn
Kova
07° 01' 37" R
Uranüs
Boğa
14° 12' 07"
Neptün
Balık
21° 25' 14"
Plüton
Oğlak
24° 20' 01"
Chiron
Koç
10° 55' 04"
Lilith
İkizler
07° 54' 36"
True Node
İkizler
03° 25' 50"
Son Güncelleme : 27/09/2021 21:40

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>