3 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

3 Ağustos Hangi Burç

3 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 3 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

3 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Bugün sizin tarafınızdan gelebilecek herhangi bir bencil davranış, hangi koşulda olursa olsun hoş görülmeyecek. Etrafınızdakilerin duygularını incittiğinizi fark etmemiş gibi yaparak durumu kendiniz için daha da kötü bir hale getirmeyin. İnsanlar bugün muhtemelen normalde olduğundan çok daha hassas olacak, dolayısıyla tek istediği onu dinleyebilecek ya da omzunda ağlayabileceği bir kişi olan birisini kullanmaya çalışmadığınızdan emin olun.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Saat 17.00'a kadar olan zaman diliminde özel hayatınız, dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla iletişim sıkıntıları ve yanlış anlaşılmalar yaşayabileceğiniz, anlaşmakta zorluk hissedeceğiniz bir dönemde iken, 17.00 sonrasında ilişkilerde motivasyonunuzun yükseldiği, kendinizi daha rahat ifade edip, etkinlik ve görüşmelerde yer alabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Kardeşler ve yakın akrabalarla ilişkiler bıçak sırtında ilerler. Aniden ilişki kopmaları yaşayabilirsiniz. Sevgilinizle gittiğiniz bir seyahatten sakın ayrılık kararıyla dönmeyin. Acele işe şeytan karışır. Konuları derin zihin süzgecinizden geçirmelisiniz. Son kararı daha sonra vermek en doğrusu olacaktır. Sınırları aşmak, özgürlük elde etmek, uzaklara gitmek isteği bugün benliğinizi sarabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Ödenmesi gereken borçlarınız ve finansal anlamda ihtiyaç duyduğunuz kredilerle ilgili önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Ancak yine de bunları belli bir dengeye oturtmanız ve bir an önce mali bütçenizi dengelemeniz gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Bugün hiç sizin cömert ve neşeli ruhunuzla örtüşmüyor. Zira asık suratlı, ciddi tavırlı insanlarla uğraşmak zorunda kalırsınız. Ama işte hayatın değişik yönlü enerjileri kapımızı mutlaka çalıyor. Bugünü sağduyulu, babacan tavırlı yaklaşımınızdan ödün vermeden rahatça atlatabilirsiniz. Bu özelliklerinizi hak eden kişilerle paylaşın.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar Çarşamba  günümüz burcunuz üzerinde ilerlemekte olan altın ışıltılı Ay etkisi altında başlıyor ve her zaman olduğu gibi sizleri ışıklandırıyor. Gücün peşindesiniz. Çünkü kaliteye önem veriyorsunuz. Güzelliğe sahip olmak için, seçicisiniz. İşte böyle güzel bir gündesiniz. Gün boyunca kendinize has duruşunuz  hakimiyetçi tavırlarınızla dikkat çekmekten hoşlanırsınız. İfade gücünüzü arttıran ve imajınızı kuvvetlendiren bu  enerji,  sizi dış dünyada etkileyici kıldığı gibi, gözlerin hayranlıkla üzerinize çevrilmesini sağlar.  Girişimlerinizde moraliniz yüksektir. Kazanma içgüdünüz normal zamanlara göre çok daha fazladır.  Bugünkü enerjiler altında,  hem  bütçenizi hem gelir kaynaklarınızı hem de yeteneklerinizi gözden geçirerek daha refah bir hayat sürebilmek adına yapılması gerekenleri tespit edebilirsiniz. Kendinizi her alanda güçlü bir şekilde ifade edebilmeniz dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 57' 48" R
Ay
İkizler
21° 43' 55" R
Merkür
Terazi
13° 40' 04" R
Venüs
Yay
18° 50' 06"
Mars
Terazi
26° 22' 09"
Jüpiter
Kova
22° 24' 37"
Satürn
Kova
07° 02' 41"
Uranüs
Boğa
13° 13' 38"
Neptün
Balık
20° 46' 42"
Plüton
Oğlak
24° 23' 53"
Chiron
Koç
09° 42' 41"
Lilith
İkizler
10° 56' 38"
True Node
İkizler
01° 55' 25"
Son Güncelleme : 25/10/2021 07:10

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>