3 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

3 Ağustos Hangi Burç

3 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 3 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

3 Ağustos 2023 Aslan Burcu Yorumu

Büyüme ve gelişme fikrini benimsiyorsunuz, bu da ilerlemenize yardımcı oluyor. Doğru kişiyle veya kendi sezgilerinizle bağlantı kurabilir, uzun süredir devam eden sorunları çözmenize veya en azından çözümlere doğru yönünüzü görmenize sebep olacak o kapıyı aralayabilirsiniz. Sezginiz gerçekten güçlü ve bugün onu dinlemeye daha meyillisiniz. Bugün temiz bir nefes, duygusal iyiliğiniz için her şey demektir. Şimdi güç toplamak ve iç kaynaklarınızı inşa etmek için kendinize çekmeniz size fayda sağlayabilir. Bugün karşılaştığınız her durumda özel veya gizli unsurlar için gerçek bir takdir var. Aynı zamanda perde arkasındaki faaliyetlerde de üretken olabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ağustos 2022 Aslan Burcu Yorumu

Hayatında daha büyük sorumluluklar almak için birtakım değişiklikler yapmayı düşünebilirsin bugün. Programını gözden geçirip yeni işler için düzenlemeler yapmak, günlük rutinini kuvvetlendirmek önemli olabilir. Kendini daha iyi bir programa adapte edebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Bugün birçok aktiviteye partnerinizle birlikte katılmak isteyeceksiniz. Yaratıcılığınızı ve maddesel gücünüzü onunla paylaşmaktan hoşnut olacaksınız. Anlamlı olayları paylaşmak için her türlü şartların uygun olduğu bir gün.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Çeşitli nedenlerden dolayı bilinçaltınızın sizi yönlendirmesine izin veriyor ve yaşamı her konuda sorguluyorsunuz. İçsel sesinizin meraklı yönlerinizi ortaya çıkarmasından dolayı, bilgi dağarcığınızı entelektüel düzeyde arttırabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

İletişim konusunda çok başarılısınız. Özellikle medya, habercilik gibi işlerle uğraşan Aslan burçları güzel dönemlerden geçiyorlar. Maddi anlamda çok şanslısınız. Ancak ilişkileriniz ve romantik hayatınız iş hayatınızı ve dolaylı olarak kazançlarınızı negatif etkiliyor olabilir. Arkadaşlarınıza zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Kariyerinizde heyecanlı sunumlar yapabilir, hayati önem taşıyan toplantılara katılabilirsiniz.Uzun zamandan beri beklediğiniz terfi gündeme gelir. Parasal açıdan çok tatmin etmese de cvniz için olumlu bir sürece adım atarsınız. Farklı şirketlerden gelecek tekliflere de açık olmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
28° 32' 24" R
Ay
Yay
15° 46' 10" R
Merkür
Başak
10° 43' 39" R
Venüs
Aslan
17° 35' 07" R
Mars
Terazi
16° 24' 02" R
Jüpiter
Boğa
15° 05' 15" R
Satürn
Balık
02° 00' 50"
Uranüs
Boğa
22° 50' 42"
Neptün
Balık
26° 12' 27"
Plüton
Oğlak
27° 58' 43"
Chiron
Koç
18° 32' 31"
Lilith
Aslan
28° 41' 16"
True Node
Koç
25° 07' 21"
Son Güncelleme : 21/09/2023 22:00

Astroloji Gündemi

21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 21 Eylül 2023, Perşembe 21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>