25 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

25 Ağustos Hangi Burç

25 Ağustos doğumluların burcu Başak Burcudur. 25 Ağustos'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

25 Ağustos 2023 Başak Burcu Yorumu

Gün içinde aile hayatınızdaki duygusal konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Eskiden kalmış bitirilmemiş işlerinizi tamamlama fırsatı bulabilirsiniz. İşlerinizde aksamalar gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz işlere daha fazla dâhil olmanız gerekebilir. Evde yapılması gereken konular aniden gündeme tekrar gelebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Ağustos 2022 Başak Burcu Yorumu

Dış görünüşünde değişiklik yapma isteğinle beraber, estetik yaptırmaya ilgin artabilir. Bu alandaki hastaneleri araştıracaksın. Bugün sağlığına ekstra dikkat etmen gerekebilir. Bir süredir ihmal ettiğin bazı konular bugün koşturman gereken bir problem haline gelebilir. Planların konusunda yaşadığın aksaklıklar hemen yüzünün düşmesine neden olacak.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Ağustos 2021 Başak Burcu Yorumu

Gün içinde endişe duyduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda krizler oluşabilir. Sakin kalmanızda fayda var. Öğlen saatlerinde daha fazla çabalamanız gerekebilir. İşlerinizi olgunlaştırmak isteyeceksiniz. Parasal konularda yenilenmeye gidebilirsiniz. Geçmişte kalan ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Ağustos 2020 Başak Burcu Yorumu

Aşkta kararsızlık ve dengesiz durumlar gün içinde etkili olabilir. Fazla ısrarcı davranmak iyi sonuç getirmeyebilir. Akşam saatlerinde ev ve aile konularıyla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Geçmişe dair deneyim ve yaşantılar gündeme gelebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Ağustos 2019 Başak Burcu Yorumu

Duygularını belli ediyorsun!Ay, bugün tüm gün boşlukta hareket ediyor. Hayatını aksatan her detaydan uzaklaşma zamanı! Bugün hem yaşam alanında hem de sosyal çevrende temizlik günü. Geleneksel yapılardan ve insanlardan sıkıldığını istemeden de olsa belli edeceksin. Hatta ve hatta bir süredir sana yalnızca kendi sorunlarıyla gelen arkadaşından bile vazgeçebilirsin. Eleştiri kabul etmez tarafın ortaya çıkarsa eşinle arandaki konuları çözümlemekte zaman kaybı yaşayabilirsin. İlişkisi olan bir Başak burcuysan, sevgilinle kısa bir gezi programı düzenleyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
02° 44' 40" R
Ay
Yay
00° 35' 07" R
Merkür
Boğa
10° 45' 19"
Venüs
Boğa
29° 26' 12"
Mars
Koç
17° 23' 34"
Jüpiter
Boğa
29° 23' 40"
Satürn
Balık
18° 17' 29"
Uranüs
Boğa
23° 40' 60"
Neptün
Balık
29° 30' 14"
Plüton
Kova
02° 00' 21"
Chiron
Koç
21° 52' 18"
Lilith
Başak
25° 53' 59"
True Node
Koç
14° 43' 57"
Son Güncelleme : 23/05/2024 12:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>