25 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

25 Ağustos Hangi Burç

25 Ağustos doğumluların burcu Başak Burcudur. 25 Ağustos'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

25 Ağustos 2020 Başak Burcu Yorumu

Çalışma ortamınızdaki arkadaşlarınızla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. İlişkileriniz içerisinde net olmayan durumlar ortaya çıkabilir. Bu sorunu diplomaside ki başarınızla aşabilirsiniz. Eş veya ortaklarınızla bazı sorunlardan dolayı ilişkinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Biraz kendinizi geri plana çekmenizde fayda var.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Ağustos 2019 Başak Burcu Yorumu

Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Başarılı çalışmalar yapabilir, düşündüklerinizi uygulayabilirsiniz. Uzakta bulunan yakınlarınızın çeşitli işleriyle ilgilenebilirsiniz. Kendinizi sorgulayabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumu

Güneş ile Uranüs arasındaki güçlü etkileşim gelecek hayatınızla ilgili size hızlı kararlar aldırır.İş ortaklıklarınızın getirilerinde olumlu değişimler yaşayabilirsiniz. Bu kadar analitik biri olup bu kadar plansız hareket etmek zorunda kalmak sizi tedirgin etse de yaşamın yeniliklerinden kaçamazsınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Ağustos 2017 Başak Burcu Yorumu

Satürn'ün düzelmesiyle beraber aile hayatınızda yaşadığınız bazı sorunlar çözüme kavuşacak ve geride kalmaya başlayacak. Maddi konularda güzel sonuçlar elde edebilir, doğru adımlar atmak suretiyle yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Ağustos 2016 Başak Burcu Yorumu

İşnizde bugün kendinizi yeteri kadar güvende ve huzurlu hissetmeyebilirsiniz. Gelecek planlarınızla bazı konular örtüşmeyebilir. Ailenizdeki sorumluluklar sizi aşağıya çekiyor.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları