27 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

27 Ağustos Hangi Burç

27 Ağustos doğumluların burcu Başak Burcudur. 27 Ağustos'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

27 Ağustos 2021 Başak Burcu Yorumu

Bugün harcamalarınız artabilir. Kendi işleriniz ve sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gün. Spor ve beslenme ile ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Dış görüntünüzle daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ağustos 2020 Başak Burcu Yorumu

Sürpriz haberlerin gündeminizde olabileceğiz bir gün. Sosyal çevrenizle iletişim bağınızın güçleneceği bu zaman dilimini kendinizi istediğiniz durumlar için anlatarak geçirebilirsiniz. Söylemlerinize dikkat etmenizde fayda var. Sert ve radikal kararlar almaktan kaçınmalısınız. Duygularınızdan tam olarak emin olamayabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ağustos 2019 Başak Burcu Yorumu

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumu

Ay, karşıt burcunda hareket ediyor. Mücadele edeceğin alanlarda saldırgan olmamalısın. Hızlı ve ani kararlar üzülmene neden olabilir. Sık sık eleştiri almak sana uygun değil. Övgü dolu sözler seni besliyor ama eleştirinin de olumlu yanlarına odaklanmalısın. Bugün öğleden sonrası ise var olan koşullarını iyileştirmek için patronunla ya da iş yerinle görüşmek isteyebilirsin. Özellikle çalışma alanında göstereceğin performans motive edici sözler duymanı sağlayacak. Elinde olmayan nedenler ile eşini kıskanmış olman aranızda belli bir mesafe oluşturabilir. Gün içerisinde sıra dışı olaylarla karşılaşabilirsin. Yakın çevrenden birinin sözleri kafanı epey kurcalayacak.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ağustos 2017 Başak Burcu Yorumu

Bir pişmanlığınız var. Derdinizi paylaşmanız halinde zaman içinde yok olup gidecek belki. Oysa siz kendinizle yaşıyor ve derileştirdikçe derinleştiriyorsunuz. Beni biraz yanılttı diyerek uzaklaşmaya başladığınız bir arkadaş bu kadarla yetinmeyip sizi daha çok yanıltmaya kararlı görünüyor. Birkaç kişilik bir gezinin içinde olabilirsiniz, hazırlıklı olun.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
05° 28' 05" R
Ay
Akrep
04° 24' 04" R
Merkür
Kova
00° 46' 42" R
Venüs
Oğlak
11° 23' 14"
Mars
Oğlak
00° 41' 21"
Jüpiter
Balık
05° 43' 38"
Satürn
Kova
14° 42' 23"
Uranüs
Boğa
10° 50' 20"
Neptün
Balık
21° 14' 14"
Plüton
Oğlak
26° 44' 17"
Chiron
Koç
09° 02' 37"
Lilith
İkizler
21° 10' 36"
True Node
Boğa
29° 12' 03"
Son Güncelleme : 25/01/2022 14:40

Astroloji Gündemi

25 Ocak 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 25 Ocak 2022, Salı 25 Ocak 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Sabah erken saatlerde Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte hareketli ve sürprizlerle dolu bir güne başlayabiliriz. Bugün... Devamını Oku >>