27 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

27 Ağustos Hangi Burç

27 Ağustos doğumluların burcu Başak Burcudur. 27 Ağustos'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

27 Ağustos 2020 Başak Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün sağlığınıza dikkat etmeniz konusunda uyarıyor sizleri özellikle yediğiniz besinlere dikkat edin. Mide ve bağırsaklarla ilgili hassas olduğunuz bir gündesiniz. Bugün mümkünse kendinizi dinlendirmeli ve aşırı stresli ortamlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz. İşinizle ilgili gecikmeler son anda çıkan problemlere canınızı sıkmayın işlerinizin yoluna girmeye başladığını bilmelisiniz. Sabırlı ve diplomatik tavrınızı sürdürmeye devam edin. Özel yaşamınız da ise bekar Başak'lar bugünlerde size yaklaşan insanlara karşı temkinli davranın geçmişte yaşadığınız hiç te hak etmediğiniz olayların bilinci ile karşınızda ki insanı tanıyarak aceleci davranmadan bir ilişkiye adım atın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ağustos 2019 Başak Burcu Yorumu

Ay'ın tüm gün Yengeç burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Ay'ın sabah Neptün ile oluşturduğu güzel kontak sayesinde umut ettikleriniz gerçek olabilir. Fakat devamında meydana gelen Ay-Plüton arasındaki gergin açı nedeniyle çevrenizde agresif tepkiler vermeye yaktın olabilirsiniz. Özellikle dostlarınıza karşı ani çıkışlar yapabilirsiniz. Ay, 11:55'ten itibaren boşlukta kalıyor. Konsantrasyon gerektiren işlerinizde zihniniz bulanık olabilir. Mümkünse yarına bırakın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumu

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ağustos 2017 Başak Burcu Yorumu

Ailevi konularda mesafeli ve soğuk duruşunuzu bazı gerginlikleri tetikleyebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ağustos 2016 Başak Burcu Yorumu

Çevrenizdeki kişileri kendi istek ve arzularınız doğrultusunda yönlendirmek istiyorsunuz. Sizi koşullandıran etkenlerin dışına taşmak ve inisiyatifinizi vurgulamakla mutlu olacaksınız. Bugün, iletişim konusunda hızlı hareket ediyor olmanız, gününüzü iyi kurgulamamıza neden olacak. Bunları yaparken dengeleri çok iyi gözetmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları