9 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

9 Ağustos Hangi Burç

9 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 9 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

9 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Toplum önüne çıkmak istemiyor ve insanlardan daha uzaklaşmak istiyor olabilirsiniz. Sanki güvendiğiniz dağlara kar yağmış gibi düşünebilirsiniz. Zihniniz çok yormayın. Duygusal kararlar almamaya özen gösterin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Aşk hayatınızı düzene koyacağınız bir döneme girdiniz. Finansal durumunuzun iyi olmadığının farkındasınız. Fakat endişelenecek bir durum yok, her şey yoluna girecek. Kendinize sosyalleşmek ve dinlenmek için zaman ayırın.  

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Bugün gerçeklik algınıza biraz hayalgücü çeşnisi katın. Bir adım geri çekilip biraz dinlenin. Meditasyon yapmaya ve zihninizi günlük endişelerden arındırmaya biraz zaman ayırın. Sakinleştirici ve rahatlatıcı şeyler yapmak bugünü değerlendirmenin en doğru yolu olacaktır. Arkadaşlarınızla uzun yürüyüşlere çıkın ve en alışılmadık konularda derin sohbetler edin. Kendinize hayal kurmak için zaman ve alan tanıyın.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Bugün başlayan Uranüs retrosu önümüzdeki üç aylık süreçte iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili sürpriz ve beklenmedik gelişmeleri hızlandırabilir. Ani plan veya hedef değişiklikleri yaparken dikkatli olmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi uykuya vermeniz olağandır. Öğleden sonra ise ailenizle derin duyguların paylaşılacağı, gizli kalmış konuların açığa çıkabileceği ve onların kalplerindeki sıkıntıları paylaşabileceğiniz bir gün yaşanabilir.Ebeveyninizden veya yakın akrabalarınızdan ilginç aile sırları öğrenebilirsiniz. İç dünyanıza dönüp, aile köklerinize odaklanabilir ve sizin şimdiki hayatınıza etkilerini irdeleyebilirsiniz. Aile dizimi ve benzer terapilere ilgi duyabilirsiniz. Varsa evinizin kanalizasyon veya su tesisatı kaçaklarını tamir ettirebilirsiniz. Burç burç yorumları günlük burç yorumları

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 51' 24" R
Ay
İkizler
20° 30' 38" R
Merkür
Terazi
25° 27' 24" R
Venüs
Akrep
19° 13' 52" R
Mars
Terazi
08° 16' 47" R
Jüpiter
Kova
23° 01' 18" R
Satürn
Kova
07° 01' 38" R
Uranüs
Boğa
14° 12' 08"
Neptün
Balık
21° 25' 15"
Plüton
Oğlak
24° 20' 01"
Chiron
Koç
10° 55' 06"
Lilith
İkizler
07° 54' 30"
True Node
İkizler
03° 25' 49"
Son Güncelleme : 27/09/2021 21:20

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>