9 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

9 Ağustos Hangi Burç

9 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 9 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

9 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Aşk hayatınızı düzene koyacağınız bir döneme girdiniz. Finansal durumunuzun iyi olmadığının farkındasınız. Fakat endişelenecek bir durum yok, her şey yoluna girecek. Kendinize sosyalleşmek ve dinlenmek için zaman ayırın.  

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul ederken, sevgi uğruna elinizden geleni yapmaya hazır olabilirsiniz. Heyecan ve tutkularınızın ön planda olduğu bir gün geçirebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Ay, öğle sonundan itibaren boşlukta olacak. Bugünlerde ruhuna yansıyan değişim ile baş etmek için ekstra emek harcayacaksın. Dikkatli davranmazsan özellikle kariyer ve evlilikle ilgili meselelerde tıkanmalar ya da yanlış anlaşılmalar yeniden gündeme gelebilir. Kariyerin konusunda idealist hareket etmek istiyorsun. Sakin ve olgun tavrın hem iş hem de sosyal hayatında büyük kazanımlar sağlamana neden olacak. İlişkisi olmayan bir Aslan burcuysan, hoşlandığın kişiye açılmanın yollarını arayabilirsin. Çocukları olan bir Aslan burcuysan, onları sosyal medyayı doğru kullanmaları konusunda uyarabilirsin. Akşamüzeri bir araya geleceğin arkadaşınla, farklı bir mekâna gidebilir, hoş sohbet edebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

İşinizdeki baskı ve oluşturulmuş imaj, sizin istediklerinizle örtüşmeyebilir. Beklentilerinize yoğunlaştığınız bu dönemde takıntılarınızdan ve yıkıcı hareketlerden uzak durmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi uykuya vermeniz olağandır. Öğleden sonra ise ailenizle derin duyguların paylaşılacağı, gizli kalmış konuların açığa çıkabileceği ve onların kalplerindeki sıkıntıları paylaşabileceğiniz bir gün yaşanabilir.Ebeveyninizden veya yakın akrabalarınızdan ilginç aile sırları öğrenebilirsiniz. İç dünyanıza dönüp, aile köklerinize odaklanabilir ve sizin şimdiki hayatınıza etkilerini irdeleyebilirsiniz. Aile dizimi ve benzer terapilere ilgi duyabilirsiniz. Varsa evinizin kanalizasyon veya su tesisatı kaçaklarını tamir ettirebilirsiniz. Burç burç yorumları günlük burç yorumları

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
20° 54' 42" R
Ay
Koç
03° 54' 14"
Merkür
Koç
11° 57' 35"
Venüs
Koç
24° 48' 46"
Mars
İkizler
22° 11' 34"
Jüpiter
Kova
25° 02' 08"
Satürn
Kova
12° 03' 44"
Uranüs
Boğa
09° 31' 44"
Neptün
Balık
21° 45' 15"
Plüton
Oğlak
26° 44' 10"
Chiron
Koç
09° 34' 19"
Lilith
Boğa
19° 02' 58"
True Node
İkizler
11° 57' 26"
Son Güncelleme : 10/04/2021 16:50

Astroloji Gündemi

10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 10 Nisan 2021, Cumartesi 10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 10 Nisan 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>