9 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

9 Ağustos Hangi Burç

9 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 9 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

9 Ağustos 2023 Aslan Burcu Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızın yaptığı yanlışları fark ediyorsunuz. Bu durumdan kurtulmak için sizden destek almak zorunda kalacaklar. Yeni tanıştığınız insanlara karşı ön yargılı tavırlar sergiliyorsunuz. Bu nedenle iletişim kurarken kopukluklar yaşayabilirsiniz. Alışveriş fikri kafanızda olmasa bile kardeşinizin telefonuyla kendinizi yeni kıyafetler alıyorken bulabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2022 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan; bugün çalışma hayatı, gündelik işlerle ilgilenebilirsiniz. Ayrıca seyahat, eğitim, yurt dışı, hukuk konularında fazla mükemmeliyetçi yaklaşımınızdan dolayı fırsatlarınızı kaçırabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı olumlu etkileyecek kararlar da alabilirsiniz. Ama psikolojik olarak ya da sağlık olarak kendinizi bugün iyi hissedemeyebilirsiniz. Ayrıca gizli bir aşk ilişkiniz var ise sorunlar yaşanabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Bugün insanların davranışlarını analiz ediyor olabilirsiniz. İnsanlarla ilgili yargılarınız hayatınız boyunca hep çok güçlü olmuştur ve bir nevi doğuştan psikolog olduğunuz söylenebilir. Belki sonunda birini çözeceksinizdir. Biraz gizemli hareketlerde bulunan bir kişi olabilir etrafınızda. Bugün bu gizemi çözen kişi siz olabilirsiniz! Sahip olduğunuz sezgisel yeteneği kullanarak bu kişiyle zekice başa çıkabilirsiniz. O kişinin hassas olduğu noktayı bulabilirseniz, onun suyuna gitmeyi başaracaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Aşk hayatınızı düzene koyacağınız bir döneme girdiniz. Finansal durumunuzun iyi olmadığının farkındasınız. Fakat endişelenecek bir durum yok, her şey yoluna girecek. Kendinize sosyalleşmek ve dinlenmek için zaman ayırın.  

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Bugün gerçeklik algınıza biraz hayalgücü çeşnisi katın. Bir adım geri çekilip biraz dinlenin. Meditasyon yapmaya ve zihninizi günlük endişelerden arındırmaya biraz zaman ayırın. Sakinleştirici ve rahatlatıcı şeyler yapmak bugünü değerlendirmenin en doğru yolu olacaktır. Arkadaşlarınızla uzun yürüyüşlere çıkın ve en alışılmadık konularda derin sohbetler edin. Kendinize hayal kurmak için zaman ve alan tanıyın.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Sosyal ilişkileriniz ve duygusal ilişkinizle ilgili problemlerin yoğunlaşacağı gözleniyor. Kızgınlık sizi belirlememeli buna izin vermemelisiniz. Sonra bazı durumlarda aşırı karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz, oysa bazı şeyler tatmin edici boyutlara ulaşacak. Eğer arkadaşlarınızla aranızda sorun olan bir konu varsa çözümlemenin tam zamanı.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
11° 08' 55" R
Ay
İkizler
18° 52' 19" R
Merkür
Başak
29° 22' 10" R
Venüs
Aslan
26° 22' 23" R
Mars
Terazi
24° 56' 24" R
Jüpiter
Boğa
14° 06' 29" R
Satürn
Balık
01° 17' 24"
Uranüs
Boğa
22° 32' 28"
Neptün
Balık
25° 51' 30"
Plüton
Oğlak
27° 54' 06"
Chiron
Koç
17° 58' 46"
Lilith
Başak
00° 07' 23"
True Node
Koç
24° 57' 23"
Son Güncelleme : 04/10/2023 18:30

Astroloji Gündemi

4 Ekim 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 4 Ekim 2023, Çarşamba 4 Ekim 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabah saatlerinden itibaren dünün sarsıcı ve öngörülemez etkilerinden sıyrılıp; daha kontrollü ve organize olabiliriz. Ay Akr... Devamını Oku >>