9 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

9 Ağustos Hangi Burç

9 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 9 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

9 Ağustos 2023 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan, bugün zaman zaman hoş bir şekilde motive olabilir ve yönlendirilebilirsiniz. Para ile ilişkinizi geliştirmek için bazı stratejiler planlayabilir veya kaynaklarınızı daha verimli kullanmak için harika fikirlere ulaşabilirsiniz. Bugün kariyeriniz hakkında güçlü duygular uyandırabilir. Gün ilerledikçe, ruh halinizi veya hedeflerinizi engelleyen iş veya parayla ilgili bazı gerginlikler olabilir. Çok fazla stres biriktirebileceğiniz için, aşırı düşünmeye veya sorumluluk duygunuzu aşırı uçlara götürmeye dikkat edin. Kendinizi zorlamak, bakış açınıza zarar verebilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2022 Aslan Burcu Yorumu

Şimdi eski ve yerleşik yöntemlerinizi değiştirebilirseniz, ilerleme kaydedebilirsiniz. Bu kariyerinizde başarılı olmanıza yardımcı olacak. Ayrıca yeni yaklaşımlara açık olan meslektaşlarınızdan beklenmedik bir destek de görebilirsiniz. Doğal davranırsanız, özel hayatınızda yepyeni ilişkiler için olasılıkların kapısını açabilirsiniz. Hem kendinizi hem çevrenizdekileri şaşırtın! Bu durum sağlığınız için de geçerli. Yeni ve sıradışı bir spor deneyin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Bugün partneriniz ile kavga etmekten kaçının ve sakinliğinizi koruyun. İş hayatınızda başarılı ve azimli bir şekilde ilerlemeye devam ediyorsunuz. Önemli bir karara varmadan önce kalbinizin sesini dinlemelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Yeni bağlantılar kurup farklı insanlar tanımak size daha uygun bir iş bulma konusunda yardımcı olabilir. Ancak kiminle konuştuğunuza dikkat etmeniz gerekiyor, yanlış insanların eline koz vermemelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan; daha önce aşk hayatında ters giden etkiler olmuş olsa da hepsi geride kalacak ve mutlu birlikteliğinle göz dolduracaksın. Sevdiğin insanla daha önceden yapmış olduğun tatil veya seyahat planını yeniden devreye sokabilir ve hazırlıklarını tamamlayabilirsin. Enerjinin tavan yaptığını ve motivasyonunun çok yüksek olduğunu fark edeceksin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
26° 02' 59" R
Ay
Terazi
23° 24' 24" R
Merkür
İkizler
28° 34' 47"
Venüs
İkizler
29° 20' 35"
Mars
Boğa
05° 34' 27"
Jüpiter
İkizler
05° 02' 47"
Satürn
Balık
19° 17' 10"
Uranüs
Boğa
25° 01' 31"
Neptün
Balık
29° 51' 54"
Plüton
Kova
01° 39' 56"
Chiron
Koç
22° 51' 37"
Lilith
Başak
28° 35' 50"
True Node
Koç
12° 51' 27"
Son Güncelleme : 16/06/2024 20:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>