9 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

9 Ağustos Hangi Burç

9 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 9 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

9 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Maddi konularda beklenmedik bazı sorunlar ortaya çıkabilir ama bu sorunu çok pratik bir şekilde de çözümleyebileceksiniz. Yaşadığınız durumları, olguları ve deneyimleri çoğaltıp bunlardan ders alın ve aldığınız bu dersler doğrultusunda hareket edin. Bugün kariyerde beklediğiniz takdiri ve övgüyü alabilirsiniz. Varlığınız ve yokluğunuzun net bir şekilde anlaşılacağı alanda başarı elde edeceğiniz bir süreç olacak.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Aslan burcu kendinizi ortaya koymaktan, yeni fikirlerinizi paylaşmaktan, tutku ile mücadele etmekten vazgeçmeyin. Özellikle Aslan burçlarının, ısrarlı adımlar ile kendilerini göstermeleri gereken bir zaman dilimi. Duygusal konulardaki, romantik anlamdaki problemleri bir süre kenara koymanız gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Ay, öğle sonundan itibaren boşlukta olacak. Bugünlerde ruhuna yansıyan değişim ile baş etmek için ekstra emek harcayacaksın. Dikkatli davranmazsan özellikle kariyer ve evlilikle ilgili meselelerde tıkanmalar ya da yanlış anlaşılmalar yeniden gündeme gelebilir. Kariyerin konusunda idealist hareket etmek istiyorsun. Sakin ve olgun tavrın hem iş hem de sosyal hayatında büyük kazanımlar sağlamana neden olacak. İlişkisi olmayan bir Aslan burcuysan, hoşlandığın kişiye açılmanın yollarını arayabilirsin. Çocukları olan bir Aslan burcuysan, onları sosyal medyayı doğru kullanmaları konusunda uyarabilirsin. Akşamüzeri bir araya geleceğin arkadaşınla, farklı bir mekâna gidebilir, hoş sohbet edebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar, Saat 00:56 itibariyle etkili Ay-Balık burcu geçişi, özel hayatınızı ilgilendiren konularda ve aşkı yüreğinizin içinde değerlendirme biçiminizde çok daha ılımlı hissettirebilecek bu enerjiye ruhunuzu açınız. Size doğru yönelen güzellikleri buyur ediniz. Siz nasıl bakarsanız hayata, hayat size onu sunacaktır. O zaman gelin, güne uyanırken yaşamın ne kadar değerli bir armağan olduğunu hatırlayalım. Saat 20:45 sonrası etkili olacak Ay-Venüs görünümü, beklenmeyen durumlardan, sorunlardan, huzursuzluk ve güvensizlikten uzak durma arzunuzu işaret ediyor. Siz merhametle, sevgiyle insanlara yöneliyorsunuz. Her ne olursa olsun, bir parça mutluluk ve gerçek anlamda güvene kavuşmak için çabalıyorsunuz. Bu görünüm, bütün bu isteklerinize kavuşma dileğinizin işaretçisidir. Saat 21:51 Ay-Merkür karşıtlığında, sevgiyi bedelsiz, karşılıksız verecek bir cana ihtiyacımız var. İlişkimizde en çok bunu önemseyeceğiz. Sevginiz karşılıksız kalmasın. Üzüntüler sizden uzak olsun. Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Gün içinde ailevi konulara daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Emlak konusu gündeme gelebilir. Bazı konularda değişiklik yapmak ve karar almak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara da zaman ayırmalısınız. İşlerinizde gizli kalan koşullarla ilgilenebilirsiniz. Engelleri açmak için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
23° 59' 08" R
Ay
Aslan
13° 34' 28" R
Merkür
İkizler
18° 19' 17" R
Venüs
Yengeç
15° 00' 01" R
Mars
Aslan
02° 01' 24"
Jüpiter
Balık
02° 07' 51"
Satürn
Kova
13° 07' 02"
Uranüs
Boğa
13° 06' 41"
Neptün
Balık
23° 10' 04"
Plüton
Oğlak
26° 18' 12"
Chiron
Koç
12° 31' 25"
Lilith
Boğa
26° 17' 15"
True Node
İkizler
10° 41' 21"
Son Güncelleme : 14/06/2021 23:20

Astroloji Gündemi

14 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Haziran 2021, Pazartesi 14 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Haziran 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konular... Devamını Oku >>