9 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

9 Ağustos Hangi Burç

9 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 9 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

9 Ağustos 2022 Aslan Burcu Yorumu

Bugün insanların davranışlarını analiz ediyor olabilirsiniz. İnsanlarla ilgili yargılarınız hayatınız boyunca hep çok güçlü olmuştur ve bir nevi doğuştan psikolog olduğunuz söylenebilir. Belki sonunda birini çözeceksinizdir. Biraz gizemli hareketlerde bulunan bir kişi olabilir etrafınızda. Bugün bu gizemi çözen kişi siz olabilirsiniz! Sahip olduğunuz sezgisel yeteneği kullanarak bu kişiyle zekice başa çıkabilirsiniz. O kişinin hassas olduğu noktayı bulabilirseniz, onun suyuna gitmeyi başaracaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

İşlerinizde zorlanmanızın bir sebebi de esnek olmayışınız olabilir. Doğru yöntem her zaman sadece bir tane değildir ve duruma göre alternatiflere yönelmiyorsanız kendinizi çok yorarsınız. Sıra dışı olaylar yaşayabilirsiniz, dumura uğramamak için hazırlıklı olun.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Maddi konularda beklenmedik bazı sorunlar ortaya çıkabilir ama bu sorunu çok pratik bir şekilde de çözümleyebileceksiniz. Yaşadığınız durumları, olguları ve deneyimleri çoğaltıp bunlardan ders alın ve aldığınız bu dersler doğrultusunda hareket edin. Bugün kariyerde beklediğiniz takdiri ve övgüyü alabilirsiniz. Varlığınız ve yokluğunuzun net bir şekilde anlaşılacağı alanda başarı elde edeceğiniz bir süreç olacak.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Bugün ilgilendiğiniz işlerde bitişler var. Geleceğinizi düşünmek için zaman ayırabilirsiniz. Kendinizi şımartabilir, güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Farkına varamadığınız şekilde olaylar gelişebilir ve siz bunların etkisi altında kalabilirsiniz. Olaylara karşı aşırı tepki göstermemekte fayda var.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Vermek istediğiniz önemli kararlar olabilir ama bu aralar kendinizi ve etrafınızı dinlemeniz size çok şey kazandıracak. Toplumsal meselelere bu aralar hızlı ve ani tepki verebilirsiniz, bugün sakin olun ve ruhunuzu dinginleştirin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar, Saat 00:56 itibariyle etkili Ay-Balık burcu geçişi, özel hayatınızı ilgilendiren konularda ve aşkı yüreğinizin içinde değerlendirme biçiminizde çok daha ılımlı hissettirebilecek bu enerjiye ruhunuzu açınız. Size doğru yönelen güzellikleri buyur ediniz. Siz nasıl bakarsanız hayata, hayat size onu sunacaktır. O zaman gelin, güne uyanırken yaşamın ne kadar değerli bir armağan olduğunu hatırlayalım. Saat 20:45 sonrası etkili olacak Ay-Venüs görünümü, beklenmeyen durumlardan, sorunlardan, huzursuzluk ve güvensizlikten uzak durma arzunuzu işaret ediyor. Siz merhametle, sevgiyle insanlara yöneliyorsunuz. Her ne olursa olsun, bir parça mutluluk ve gerçek anlamda güvene kavuşmak için çabalıyorsunuz. Bu görünüm, bütün bu isteklerinize kavuşma dileğinizin işaretçisidir. Saat 21:51 Ay-Merkür karşıtlığında, sevgiyi bedelsiz, karşılıksız verecek bir cana ihtiyacımız var. İlişkimizde en çok bunu önemseyeceğiz. Sevginiz karşılıksız kalmasın. Üzüntüler sizden uzak olsun. Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 32' 38" R
Ay
Boğa
03° 13' 13" R
Merkür
Yay
26° 43' 05" R
Venüs
Yay
23° 11' 31"
Mars
İkizler
17° 26' 48"
Jüpiter
Balık
28° 59' 59"
Satürn
Kova
20° 05' 50"
Uranüs
Boğa
15° 54' 26"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 24"
Chiron
Koç
12° 05' 42"
Lilith
Yengeç
26° 05' 52"
True Node
Boğa
13° 14' 31"
Son Güncelleme : 04/12/2022 20:40

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>