5 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

5 Ağustos Hangi Burç

5 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 5 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

5 Ağustos 2022 Aslan Burcu Yorumu

Geleceğe dair hedeflerine ulaşmak için her yolu mubah görmeye başlayabilirsin. Azmin artıyor fakat hırslarını kontrol altında tutabilmelisin. Oturduğun yerden kimsenin seni fark etmesini istemediğin bir gün yaşıyorsun. Hem sosyal hem de kariyer olarak kendine çeki düzen vereceksin. Bugün, motivasyonu kıran kim varsa onlara karşı tutumun sert olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Bugün uyku düzensizlikleriyle güne başlayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili destekler alabilirsiniz. Kökleriniz, topraklarınız ve vatanınız için fedakarlık yapma, çaba sarf etme, endişe duyma hali ve özlem ortaya çıkabilir. Maddi-manevi yardımlarda bulunabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Geçmişte edindiğin kötü tecrübelerin etkisi olan kaygı ve korkuyu bir kenara bırakıyorsun. Yalnız bir Aslan burcuysan senden hoşlanan kişinin teklifine olumlu bir dönüş yapabilirsin. Yeni bir ilişkinin başlangıcı bugün olabilir. Unuttuğun sorumlulukları tekrar hatırlayabilirsin. Maddi anlamda kendini darda hissediyorsun. Harcamalarını kısabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Gün içerisinde enteresan olaylarla karşılaşabilir, güne değişik bir başlangıç yapabilirsiniz. Bugün sizin için sıradan bir gün olmayacaktır. Evlilik planlayan Aslan burçlarının bir süre daha rölantide kalmasını tavsiye ederim. Ufak ufak planlarınızı yapabilirsiniz ama net adım atmak için biraz daha beklemenizi tavsiye ediyorum. Bırakalım şu Merkür yörüngesine bir otursun.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar Saat 00:50 Ay-Jüpiter karşıtlığı, iş hayatımız, sorumluluklarımız tabii ki çok önemli. Ancak ailemizin desteği ve onlarla birlik ve bütünlük duygusu hepsinden önemli. Sorunlar el ele çözülmeli, gönül gönüle yürünülmelidir. Biz bugün böyle düşüneceğiz. Kimse kusura bakmasın. Saat 03:48 Ay-Neptün görünümü, hayalini kurduğunuz her şeye hem maddi hem de manevi anlamda ulaşmak istersiniz. Yaşam, ölüm, bilinmeyen konular ilginizi çekebilir. Değişik yerlerde olmayı, sorumluluklardan uzaklaşmayı, rahat etmeyi arzularsınız. Parasal konular ve güvenli bir iş hayali kafanızın içinde dolanır durur. Bu enerji altında insan yanılmak istemez, ruhsal anlamda güvende olmak ister. Saat 09:58 Ay-Merkür görünümü, iş hayatımız veya toplumsal yaşantımızda birilerinin bizden farklı düşünmesine tahammül etmeyeceğimizi işaret ediyor. Biz huzur, güven ve kendimizi ifade etmekten yanayız. Saat 10:03 Ay-Pluto görünümü, güven ve istikrarlı bir yaşam sürmek için öncelikle hayatınızı garanti altına alacak şekilde derinlemesine düşünmenin önemini işaret ediyor. Tabii ki maddi ve manevi anlamda sağlam olanı tercih etmemizi sağlayacak. Kafamızda soru işareti uyandıran hiçbir şeyden hoşlanmayacağız. Pazar günümüzün huzur ve güvenlik içinde geçmesi dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
00° 36' 41" R
Ay
Balık
27° 39' 38"
Merkür
Koç
04° 38' 41"
Venüs
Boğa
05° 29' 37"
Mars
İkizler
28° 05' 44"
Jüpiter
Koç
16° 36' 45"
Satürn
Balık
01° 35' 53"
Uranüs
Boğa
16° 18' 22"
Neptün
Balık
25° 19' 32"
Plüton
Oğlak
29° 57' 46"
Chiron
Koç
14° 57' 55"
Lilith
Aslan
08° 03' 40"
True Node
Boğa
04° 20' 28"
Son Güncelleme : 21/03/2023 15:10

Astroloji Gündemi

21 Mart 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları 21 Mart 2023, Salı 21 Mart 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları Güne Balık burcunda ilerleyişini sürdüren Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Ucu açık davranışlar sergileyebilir, bir an öfkeyl... Devamını Oku >>