5 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

5 Ağustos Hangi Burç

5 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 5 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

5 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Yeni gün, karşına yeni sürprizlerle birlikte gelecek. Hayatındaki sorunları geride bırakman, işlerine daha kolay odaklanmanı sağlayacak. Günlük rutinlerini yeniden düzenlemek isteyeceksin. Kardeşi olan bir Aslan burcuysan, kardeşinin iş yaşamı hakkında alacağın sevindirici haberler seni de fazlasıyla mutlu edecek.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Yeni bir ilişki başlatmaya çalışıyorsanız veya şu anki ilişkinizde romantizm seviyesini yükseltmek istiyorsanız, bugün size bunu yapmak için harika bir fırsat verebilir! Bazı özel anlar için mükemmel ortamı yaratabilir ve partnerinize ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Bir an önce işlerinizi bir düzene koymalısınız. Çevreniz sizden bir cevap bekliyor. Onlar her konuda yardımınıza hazır. Parasal konularınızın çözümü de vereceğiniz kararlara bağlı. Böylece toplum yaşamınıza ve aşka epey zaman kalacak.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

İşleriniz ve sorumluluklarınız söz konusu olduğunda ne istediğinizi iyi biliyorsunuz ve yolunuzda da sabit ve kararlısınız. Plan yapmak, geleceğe yönelik stratejiler geliştirmek için uygun bir gün olabilir. Boğa burcunda ilerleyen ay, ayaklarınızı yere iyice sağlam bastırıyor.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar Saat 06:57 Ay-Neptün olumlu görünümü, bilinmeyen konulara, soyut kavramlara olan ilginizi yükseltir. Hissedişleriniz oldukça derinleşir. Yaşadığınız tecrübelerin aslında gelişiminiz adına ne kadar önemli olduğunu anlamanız kolaylaşır. Burada dikkat edeceğiniz husus, arzularınızla inancınız arasında bir çatışmaya izin vermemenizdir. Saat 14:37 Ay-Pluto kavuşumu geçmişe ait bazı meseleleri hatırlatıcı ve üzerimizde baskı oluşturucudur. İstemediğiniz halde bunlarla uğraşmak zorunda kalabiliriz. Saat 14:51 Ay-Jüpiter görünümü, hafta arası yorulan beden ve zihnin tekrar şarj olması için insanın kendisine ayırdığı zamanı işaret ediyor. Günlük rutinden uzaklaşıp, dışarı çıkmak, sevdiklerinizle sohbet etmek size iyi gelecektir. Bugünü en iyi şekilde değerlendirin. Karamsar düşünmeyin, zamanı en güzel şekilde geçirin. Cumartesi gününün arzuladığınız şekilde geçmesi dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde finansal konular, alım satım ve para akışı konusunda problemler yaşayabilir, ilişkilerde fazla kaygılarınızı partnerinize yansıtabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek finansal problemlerinize çözüm üretebilir, aile ve özel hayatınızda dengeyi sağlayabilir, ilişkilerde daha rahat bir tavır sergileyebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
03° 42' 53" R
Ay
Yengeç
12° 31' 01" R
Merkür
Terazi
15° 34' 46" R
Venüs
Yay
20° 37' 36"
Mars
Terazi
27° 32' 35"
Jüpiter
Kova
22° 27' 22"
Satürn
Kova
07° 05' 20"
Uranüs
Boğa
13° 09' 23"
Neptün
Balık
20° 44' 44"
Plüton
Oğlak
24° 24' 53"
Chiron
Koç
09° 38' 25"
Lilith
İkizler
11° 08' 19"
True Node
İkizler
01° 58' 35"
Son Güncelleme : 27/10/2021 01:20

Astroloji Gündemi

Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor 26 Ekim 2021, Salı Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyum... Devamını Oku >>