5 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

5 Ağustos Hangi Burç

5 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 5 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

5 Ağustos 2022 Aslan Burcu Yorumu

Ay, haftanın son gününde de burcunuzdaki yolculuğuna devam ediyor. Hafta sonuna keyifli bir başlangıç yapacağınızı söylemek mümkün. Bu zamana kadar zihninizde yer alan yeni projeler ve fikirler bu dönemde somut bir nitelik kazanabilir. Kendinizi cesur, heyecanlı ve hevesli hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bu ruh halinizi iş ortamınıza da yansıtabilir, bu sayede üstlerinizden ve etrafınızdaki kişilerden takdir görebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Yeni gün, karşına yeni sürprizlerle birlikte gelecek. Hayatındaki sorunları geride bırakman, işlerine daha kolay odaklanmanı sağlayacak. Günlük rutinlerini yeniden düzenlemek isteyeceksin. Kardeşi olan bir Aslan burcuysan, kardeşinin iş yaşamı hakkında alacağın sevindirici haberler seni de fazlasıyla mutlu edecek.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Bugün çalışma ortamınızda bir arkadaşınızın söylemi üzerine çıkan gerginlik olayları farklı bir duruma çekebilir. Farkında olmadan gerçeklerle yüz yüze geleceğiniz bugün de hiçbir şekilde olaylara müdahale etmeden akışta kalıp durumun gideceği yönü sakinlikle beklemelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Sağduyulu davranıyorsun!Aile bireylerinin, parasal konulardaki savrukluğu, ciddi ekonomik planlamalar yapmana neden olabilir. Kişiliğine ve karakterine aykırı davranmak sana göre değil. Başkalarının söylediklerine ve hareketlerine göre davranamazsın. Seni kırmış olsalar da sağduyulu davranıp sakin olursan, hatalarını anlayabilirler. İlişkisi olan bir Aslan burcuysan sevgilinle bugün katılacağınız etkinliğe gitmekten son anda vazgeçebilirsin. Sanatla ilgilenen bir Aslan burcuysan, yeni ve farklı bir projenin gerçekleşesine önayak olabilirsin. Çat kapı gelen akraba ziyaretiyle planlarını değiştirebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Bir an önce işlerinizi bir düzene koymalısınız. Çevreniz sizden bir cevap bekliyor. Onlar her konuda yardımınıza hazır. Parasal konularınızın çözümü de vereceğiniz kararlara bağlı. Böylece toplum yaşamınıza ve aşka epey zaman kalacak.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Bugün karşınıza çıkabilecek sağlık uzmanlarından, terapistlerden pek çok deneyim ve bilgi elde edebilirsiniz. Psikoterapi, psikolojik danışmanlık için uygun bir gün olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 32' 52" R
Ay
Kova
13° 02' 19" R
Merkür
Yay
17° 43' 20" R
Venüs
Yay
15° 46' 02" R
Mars
İkizler
19° 41' 10" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 23"
Satürn
Kova
19° 43' 01"
Uranüs
Boğa
16° 07' 32"
Neptün
Balık
22° 39' 09"
Plüton
Oğlak
26° 43' 51"
Chiron
Koç
12° 12' 34"
Lilith
Yengeç
25° 26' 07"
True Node
Boğa
13° 11' 13"
Son Güncelleme : 28/11/2022 22:40

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>