5 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

5 Ağustos Hangi Burç

5 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 5 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

5 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Bugün kendinizi endişeli hissetme ihtimaliniz var. İstediğini koparan tiplerdensiniz ve hiçbir şey sizi durduramaz ama bugün ilerlemek için sarf ettiğiniz cesur çabalarına rağmen akıntıya karşı kürek çekeceksiniz. Genelde yalnızca kendinize güvenmeye meyilli olsanız da, bugün manevi olduğu sürece bir yardım elini kabul etmeye de açıksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Yapabilirliklerinizin arttığı bugünlerde mutlu bir yaşam sürmenin anahtarını elinizde tutuyorsunuz. Aşk konularından bilinçli olarak uzaklaşabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Kimi zaman yanlış anlamalar gündeme gelebilir. Bugün biraz daha sabırlı olmalısınız. Olaylar pek hızlı ilerlemiyor olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Bugün karşınıza çıkabilecek sağlık uzmanlarından, terapistlerden pek çok deneyim ve bilgi elde edebilirsiniz. Psikoterapi, psikolojik danışmanlık için uygun bir gün olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Mental olarak sizi canlı tutan ve iş hayatınızda değişiklikler yapmanıza olanak sağlayan aktivitelere ve işlere dahil olmanın faydasını görebilirsiniz. Diğerlerinin düşüncelerinin veya söylediklerinin kafanızı karıştırmasına izin vermemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri dengesiz durumlar, belirsizlikler, istikrarsızlık veya gerilim temaları ön planda. Öğle saatlerinde ise, rahatlıyoruz ve işleri halledebilme enerjisi taşıyan durumlar ön plana çıkıyor. Akşam saatlerinde ise, kendimizi ruhen iyi hissedeceğimiz, ilişkiler, toplantılar, randevular açısından destekleyici etkiler altında olacağımız saatlerdeyiz. Yeteneklerimizi farklı şekilde kullanmak veya yeni alanlarda bilgi sahibi olmak isteyebiliriz. Ancak, yarın aslında gerçekleşecek Merkür Satürn olumsuz görünümü, şimdiden iğneli sözleri, eleştirel yaklaşımları, kendini ifade edememe, konuşurken engellenme, karamsarlık türünde durumları ön plana çıkartabilir. Aklımızda bulunmasında fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
07° 09' 10" R
Ay
Koç
20° 55' 08" R
Merkür
Aslan
04° 18' 11" R
Venüs
Başak
09° 39' 52" R
Mars
Başak
00° 08' 50" R
Jüpiter
Kova
29° 49' 47" R
Satürn
Kova
10° 25' 12"
Uranüs
Boğa
14° 36' 42"
Neptün
Balık
22° 53' 41"
Plüton
Oğlak
25° 16' 15"
Chiron
Koç
12° 50' 29"
Lilith
İkizler
01° 18' 00"
True Node
İkizler
08° 54' 36"
Son Güncelleme : 30/07/2021 05:10

Astroloji Gündemi

30 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları 30 Temmuz 2021, Cuma 30 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 30 Temmuz 2021 Cuma günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler b... Devamını Oku >>