18 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

18 Ağustos Hangi Burç

18 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 18 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

18 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Yeni ay öncesinde kendinizi, geçmişi, geleceği, ilişkinizi, konumunuzu fazlaca düşüneceğiniz, hayallere dalacağınız bir gün olabilir. Herhangi bir adım yarın sabah gerçekleşecek yeni ayı beklemelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Bugün bazı konulardan gereğinden fazla bunalma noktasına gelmiş olabilirsiniz. Hemen zihninize yeni bir alan açmalı, eğlenceli hobilerle ilgilenmelisiniz. Kendinize zaman ayırın.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Evinizde zaman geçirebilir, duygu ve düşüncelerinizi içinize atmayı isteyebilirsiniz. Kendinizi geçmişe ve yaşadıklarınıza çok da kaptırmamaya çalışmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Mevcut birlikteliklerinizde, var olan ilişkilerinizde birtakım değişim arzusu öne çıkabilir. Evlilik, nişan, bir ilişkiye başlama gibi kararlar da bu tutulmada cereyan edecek.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları