22 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

22 Ağustos Hangi Burç

22 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 22 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

22 Ağustos 2022 Aslan Burcu Yorumu

Dikkatli olmazsanız bugün sizin için endişe dolu bir gün olacak. Başkalarının sıkıntılarını ve dertlerini içselleştirmeye meyillisiniz. Artan hassasiyetiniz sizi tüm gün diken üstünde tutabilir. Dünyanın geri kalanıyla uyum içinde olmayı deneyin. Hayatınızda neler olup bittiğine çevrenizdekileri hariç tutarak bir baktığınızda, her şeyin aslında ne kadar mükemmel olduğunu göreceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Hayata bakış yönünüz ve mantığınız çevrenizdeki bir çok kişinin hoşuna gidebilir. Duygusal olarak kendinizi oldukça verimli bir gün içerisinde bulabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Enerjinizi açık ve doğrudan yansıtabileceğiniz bugün, maddi konular, ortak gelirler, alım satım, krediler, miras, burs, nafaka, eş ve ortağın gelirleri konusunda belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Bu konularla ilgili verilen sözleri bugün taahhüt olarak kabul etmemelisiniz. Genel olarak iletişim hatalarına ve yanılgılara açık bir günden geçmektesiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Bugün hemen her konuda dikkat çekip insanların pozitif yaklaşımlarıyla karşılaşabilirsiniz. Güler yüzünüz bir çok problemi aşmanıza yardımcıdır. Fakat bugün, Özel yaşamınızda gizliliğe önem vermeli eş ya da sevgilinizle paylaşımlarınıza başkalarının şahit olmamasına özen göstermelisiniz. Aranızda kalması gerekenler dışarıya yansırsa ilişkiniz ciddi anlamda ikinizin de isteği dışında yara alabilir dikkatli olmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar bayramın ikinci gününe dün olduğu gibi Ay-Oğlak geçişiyle adım atıyoruz. Hayatın sorumluluk yükleyen, bizi baskı altına alan yüzünden pek hoşlanmıyoruz. Kim olduğumuzu, nelere sahip olduğumuzu düşünmek bizi yorabilir. Biz de hayatın güzelliklerini yaşamaktan yanayız. Saat 13:36 Ay-Venüs görünüm etkisinde, kurallar ve uyulması zorunluluklar canınızı sıkar. Birilerini memnun etmek zorunluluğu sizi rahatsız edebilir. Çevrenizle nazik bir şekilde ilişki kurmaya özen gösterirsiniz. Fakat bazı kişiler bunun değerini bilmediklerinde keyfiniz kaçabilir. Saat 14:26 Ay-Neptün görünüm etkisinde, yaşadığınız tecrübelerin aslında gelişiminiz adına ne kadar önemli olduğunu anlamanız kolaylaşır. Saat 15:20 Ay-Jüpiter görünümü, ailenizi ilgilendiren meselelerin önemini vurgular. Saat 21:45 Ay-Pluto kavuşumu, büyümek, gelişmek, yenilenmek isteğimizi yükseltiyor. Bizi derinliklerimizle temasa geçiriyor. Elimize batanları, yüreğimizi acıtanları temizleyip yeni bir başlangıç yapmak istiyoruz. Ancak bunun kolay olmayacağının da farkındayız. Gönül huzurunu ruhumuzda ebedi Mutluluğu hayatımızda sürekli kılacak, Nice nice bayramlara erişmemiz dileğimle

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 56' 28" R
Ay
Yay
07° 58' 20" R
Merkür
Boğa
19° 04' 54"
Venüs
Yengeç
28° 16' 53"
Mars
Aslan
08° 08' 40"
Jüpiter
Boğa
03° 59' 23"
Satürn
Balık
07° 03' 01"
Uranüs
Boğa
20° 21' 12"
Neptün
Balık
27° 29' 19"
Plüton
Kova
00° 07' 08"
Chiron
Koç
18° 56' 07"
Lilith
Aslan
16° 22' 56"
True Node
Boğa
03° 32' 16"
Son Güncelleme : 03/06/2023 21:41

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>