22 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

22 Ağustos Hangi Burç

22 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 22 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

22 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Sevginiz ile daha fazla vakit geçirin, birbirinizi ihmal etmeyin. Finansal olarak çok iyi bir konuma geldiniz, fakat birikim hesabı açmanızda fayda var. Geçmişinizdeki kötü anılarla savaşmaya devam ediyorsunuz ve iyi bir iş çıkarıyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Bugün, görev ve sorumluluklarınızla ilgili olarak bazı konuşmalar yapmak isteyebilirsiniz. Bunlarla ilgili olarak kendinizi ifade etme ihtiyacı duymanız mümkündür. Ayrıca, yükümlülüklerinizi başarıyla yerine getirip öne çıkmak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Çalışma hayatınızdan arta kalan zamanlarınızı hobi ve sanatsal alanlara yönlendirmek isteyeceğiniz aynı zamanda da finansal konular üzerine yoğun araştırmalar yapabileceğiniz bugünden yeni bir tecrübe kazanabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Gün içinde parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Harcamalarınızı düzenlemek isteyebilirsiniz. Sağlamlaştırmak istediğiniz konularda tekrardan düzenleme getirebilirsiniz. Geleceğiniz yönünde yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Keyif aldığınız insanlarla program yapabilirsiniz. İşinizde alacağınız yardımlarla daha rahat ilerleyebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Tembellik yapmak istiyorsunuz, eliniz hiç bir işe gitmiyor. İşin içinden çıkamadığınız sorunlar sizi azda olsa melankolik bir yapıya sokuyor.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları