27 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

27 Temmuz Hangi Burç

27 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 27 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

27 Temmuz 2021 Aslan Burcu Yorumu

Hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza hayallerinizdeki gibi bir partner adayı çıkabilir. Bugün pahalı bir şeye yatırım yapmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olmalısınız. Bağışıklık sisteminizi güçlendirecek besinler tüketin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Birkaç işi de birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bunlar genelde olumlu sürprizler ve duyduğunuzda hoşunuza gidecek olan gelişmeler. Parasal konularınızın çözümü vereceğiniz kararlara bağlı.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Bugün saat 01.43?de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte moral, motivasyon ve sağlık olarak güçlenirken, erkek figürler ve aile ilişkilerinde güç mücadeleleri ve ego savaşlarından uzak durmanız gereken bir süreç sözkonusu olacak. Bu zaman diliminde güzellik ve bakımıza ait işleri yapabilir, estetik olarak düzeltmeler uygulatabilir, yaptığınız işler ve ışığınızla toplum içinde daha fazla dikkat çekerek ön planda olabilirsiniz. Yeni ay haftasının en güzel haberi Satürn?ün Merkür ve Venüs?e olan uyumlu açısı ile, olası tüm ilişki problemlerini çözümleyebileceğiniz, aile ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz hatta bir ev sahibi olma arzusu duyabileceğiniz etkiler sunuyor olması olacak. Bu süreçte görüşmelerinizde ve flörtlerde istediğiniz sonuçları elde etmeniz daha kolay hale gelecek.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

KEYİFLİ bir sohbet ortamı haftanın bütün yorgunluğunu alacak. Hoşlanmadığınız birinin ters davranması sizi biraz tedirgin etse bile kafanızı takmayın....

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 03:51 Ay-Satürn görünümü, çocuklarımız, kişisel ihtiyaçlarımız, toplumsal konular, güvenlik, işlerimiz ve de bakım, onarım gibi giderlerimizi gözden geçirmeliyiz. Bizimle aynı görüşte olmayan kişilerle iletişimi, duygusal meseleleri olgunlukla ele almalıyız. Saat 03:57 Güneş-Mars kavuşumu burcunuzda gerçekleşiyor. Bu açıdan bir kalkınma planı gibi değerlendirilir. Adım atmak veya yürürlüğe koymak istediğiniz projeleriniz için olumludur. Kişisel anlamda size eylemde bulunma ve tutkulu şekilde hareket etme azim ve cesareti kazandırır. Yaratıcı olmanızı sağlar. Kendinizle gurur duyarsınız ve yaptıklarınızdan emin olursunuz. Aktif bir şekilde çalışırsınız. Bu görünüm durmak değil ileri gitmek beklemek değil, adım atmaktır. Eğer bir şeyleri beğenmiyorsanız, sizi rahatsız ediyorsa bunları değiştirmek için bu enerjiden yararlanabilirsiniz. Şunu unutmayınız. Güven ve cesaret size ait iki önemli değerdir. Bu iki değeri, başarılı olmak istediğiniz bir alana yönelttiğinizde sonuç gerçekten olumlu olacaktır. Saat 09:30-18:37 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Alışverişte alacağımızı vereceğimizi iyi bilelim. Sağlık giderleri, kişisel bakım, temizlik ve düzenlemeler için bir miktar para harcayabiliriz. Saat 14:31 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, ileriyi hedef alarak ilişkiler kurmanın ve bu yönde ilerlemenin kişisel gelişiminiz yönünde önemini vurguluyor. Bizler de bunu merkez alarak sosyal hayatımızı ele alacağız. Boş işler yerine, gerçekten yararlı olana yöneleceğiz. Saat 18:37 Ay-Terazi burcu geçişinde, çevremizdeki insanlarla ilişki kurma arzumuz da yoğunlaşıyor. Dengeli bir şekilde iletişimde bulunmak isteyeceğiz. Ne karşımızdaki kişi ne de biz, üstünlük yarışında değiliz. Nazik bir şekilde konuşmak, fikirlerimizi paylaşmak niyetinde olacağız. Günün güzellikleri sizlerle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Temmuz 2016 Aslan Burcu Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden hayatınızdaki kadın figürler, anneniz ve eğer siz bir erkekseniz eşinizle ilgili konularda belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. İlişkilerde yeni kararlar almamanız gereken ve yaşayacağınız her duyguyu normal ve insana özgü olarak kabul etmeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 58' 38" R
Ay
İkizler
21° 53' 43" R
Merkür
Terazi
13° 40' 54" R
Venüs
Yay
18° 50' 57"
Mars
Terazi
26° 22' 42"
Jüpiter
Kova
22° 24' 38"
Satürn
Kova
07° 02' 43"
Uranüs
Boğa
13° 13' 36"
Neptün
Balık
20° 46' 41"
Plüton
Oğlak
24° 23' 53"
Chiron
Koç
09° 42' 39"
Lilith
İkizler
10° 56' 43"
True Node
İkizler
01° 55' 26"
Son Güncelleme : 25/10/2021 07:30

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>