27 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

27 Temmuz Hangi Burç

27 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 27 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

27 Temmuz 2023 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan, iç dünyanızı keşfetmenin, beslenme ve rahatlık ihtiyaçlarınızla daha iyi iletişim kurmanın zamanı geldi. Hayatınızı daha rahat bir hale getirmek ve aile ya da ev hayatından daha fazla zevk almak için motive oluyorsunuz. Yakın zamanda herhangi bir para kazanma veya iş projesinde tatmin edici bir hızda rahatça çalışmak için güzel bir zaman. Sevdiklerinizle bağlantı kurmak odak noktası olabilir ancak gün ilerledikçe konsantre olmak daha zordur. Bir konuda tavır almak bir şekilde geri tepebilir ve bazı zihinsel dalgalanmalar olabilir. Kesin sonuçlara varmadan önce kalbinizin aklınıza yetişmesine izin verin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Temmuz 2022 Aslan Burcu Yorumu

Giyimine daha çok dikkat etmeye başlayabilirsin. Stil konusuna önem vermek sana ayrı bir çekicilik katabilir. Beklediğin fırsatlar kapını çalacak. Çalışmayan bir Aslan burcuysan, yaptığın iş başvurularından gelecek olumlu dönüşler, senin elini güçlendirecek. Evli bir Aslan burcuysan, eşinle baş başa film izleme gibi planların olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Temmuz 2021 Aslan Burcu Yorumu

İsteklerinizi unuttuğunuz bir gün olacak. Bu kadar çok sabır ve sükunet ile devam etmek artık sizleri de çok yordu. Herkesten bir şeyler gitmesi hayatınızda sorunsuz bir günde olmanıza neden oluyor. Daha iyi ve emek ile devam etmek kalpte oluşan kırgınlıkları unutmanıza neden olacak. İçinizde olan acıları bir kenara bırakın ve sadece kendiniz için en iyi günleri yaşamayı tercih edin. Böylece aşk ve güzellikler her şeyi ile gelecektir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Bazen insanlar size hayata karşı maskülen bir yaklaşımınız olduğunu söyleyebilir ki bu da savaşçı doğanızdan kaynaklanıyor. Fakat bugün savaş alanında öncü olmaktan yorulduğunuzu göreceksiniz. #burç adı# burçlarında öğreneceğiniz çok şey var. Size, durumların değişkenliğini duygusal olarak dahil olmaksızın kabul etmek gerektiğini öğretebilirler. Bir istisna yapıp rahatlayın.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Saat 07:27-09:28 aralığında Ay, boşlukta kalıyor. Saat 09:28'de ise Ay İkizler burcuna geçiyor. Bu zaman dilimiyle beraber şansınız da açılmaya başlıyor. Günün devamında Ay'ın Güneş ile yaptığı olumlu kontak sayesinde dostlarınızla beraber güzel bir gün geçirebilirsiniz. Zor anlarınızda yanınızda olabilirler. Girdiğiniz ortamlarda zekanızla ve sempatikliğinizle odak noktası olacaksınızdır.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 44' 11" R
Ay
Akrep
13° 46' 36" R
Merkür
Aslan
19° 42' 28" R
Venüs
Aslan
05° 00' 37" R
Mars
Boğa
26° 26' 37"
Jüpiter
İkizler
11° 18' 25"
Satürn
Balık
19° 13' 04"
Uranüs
Boğa
26° 19' 50"
Neptün
Balık
29° 53' 02"
Plüton
Kova
01° 02' 48"
Chiron
Koç
23° 28' 59"
Lilith
Terazi
01° 48' 48"
True Node
Koç
09° 58' 14"
Son Güncelleme : 15/07/2024 21:10

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>