30 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

30 Haziran Hangi Burç

30 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 30 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

30 Haziran 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Geleceğe dönük düşüncelerinizde değişikliğe gidebilir ya da buna ayak uydurmak durumunda kalabilirsiniz. Sabit fikirlerinizden kurtulmak, bu süreci hızlandıracak ve yeni imkanları görmenizi sağlayacaktır. İçsel sıkıntınızı çözüme kavuşturmak, ailenizde ya da iş ortamınızdaki kişilerle olan ilişkilerinizi iyileştirmek adına şanslı bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Haziran 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Etkileyici havanız ile çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Hedeflerinize ulaşabilmek için çok çalışmaya ve çabalamaya devam ediyorsunuz. Bugün kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Çevrendeki insanlar ufkunu genişleten insanlar olduğu için şanslısın. İlişkisi olamayan bir Yengeç burcuysan mantık ilişkisi sana göre olmayabilir. Yanlış bir karar vermeden düşünmelisin. Birden sevinebilir birden üzülebilir bir ruh halinde olabilirisin. Ailene karşı duyarlı ve duygulu davranıyorsun. Evine ve ev yaşantısına düşkünlüğün artıyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Olumsuz düşüncelerinden arınıyorsun!Haziran ayının son günü Ay, değişken burçta hareket ediyor. Bugün gün, senin günün! Bu ayı keyifli kapatırken, maddi manevi kazanımların önüne gelecek. Eğer bugün zorunlu bir etkinliğe katılmak zorundaysan hiç canını sıkma, sürpriz bir karşılaşma sana olumsuz tüm düşüncelerini unutturacak. Evliliğinde bir süredir önüne geçemediğin sorunlar varsa eşinin hiç olmadığı kadar kararlı olduğunu fark edebilirsin. Bu durum karşısında ne yapacağını şaşırabilirsin. Eğer sorumluluk hissettiğin bir arkadaşlık ilişkisi varsa onlar için elinden geleni yapmaya çalışacaksın. Akşamüzeri ailenle arandaki sohbet oldukça keyif verecek.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Paranızı dikkatli harcamalısınız. Şans oyunlarına fazla güvenmeyin. Para konusunda tutumlu olmalısınız. Sonra sıkıntıyı siz çekersiniz. Dış görünüşünüzü şu günlerde epey ihmal ediyorsunuz. Nerede o eski bakımlı haliniz? Çevrenizdekiler buna çok şaşırıyorlar.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Haziran 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Haziran ayı sizin için keyifli olabilecek bir gündemle sona erebilir. Ailenizle ilgili gelişme ve olaylar sizi destekleyici nitelikte olabilir. Evinizin, yaşadığınız mekanın, bulunduğunuz ortamın tadını çıkarabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 57' 46" R
Ay
Kova
18° 55' 11" R
Merkür
Yay
18° 20' 57" R
Venüs
Yay
16° 16' 53" R
Mars
İkizler
19° 32' 08" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 49"
Satürn
Kova
19° 44' 30"
Uranüs
Boğa
16° 06' 36"
Neptün
Balık
22° 39' 05"
Plüton
Oğlak
26° 44' 25"
Chiron
Koç
12° 12' 02"
Lilith
Yengeç
25° 28' 52"
True Node
Boğa
13° 10' 28"
Son Güncelleme : 29/11/2022 08:30

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2022, Salı 29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Günün erken saatlerinde ani ve sıra dışı gelişmelerin ortaya çıkması olası... Bu beklenmedik olaylar bizleri ilk anda şaşı... Devamını Oku >>