30 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

30 Haziran Hangi Burç

30 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 30 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

30 Haziran 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Gökyüzü hayatınızın kontrolünü ele almanız için destekliyor sizleri. Rahatsızlık duyduğunuz mutsuz olduğunuz hemen her konuda kararlı davranır isteklerinizi belirlerseniz yaşayacağınız gelişmeler karşısında nasıl davranmanız gerektiğini de buldunuz demektir. Hiç kimsenin aldığınız kararları uygulamanızı engellemesine izin vermeyin. Rehberiniz sezgileriniz olsun. Finansal konularda yaşanacak zam ya da terfi kaygılarınızı da azaltacaktır. Aşk hayatınızda ise şartları zorlamamanız gereken bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Ay'ın Akrep burcundaki seyahati romantizm, hobiler ve aşk hayatı konularını ön plana taşıyor. Çocuklarınızla aranızdaki duygusal bağı güçlendirmek için bugünü değerlendirebilirsiniz. Ay'ın Uranüs ile karşıtlığı sevdiklerinizden alacağınız sürpriz haberlere işaret ediyor. Merkür'ün burcunuzda Güneş ile kavuşumu kendinizi ifade etme isteğinizi arttırıyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Olumsuz düşüncelerinden arınıyorsun!Haziran ayının son günü Ay, değişken burçta hareket ediyor. Bugün gün, senin günün! Bu ayı keyifli kapatırken, maddi manevi kazanımların önüne gelecek. Eğer bugün zorunlu bir etkinliğe katılmak zorundaysan hiç canını sıkma, sürpriz bir karşılaşma sana olumsuz tüm düşüncelerini unutturacak. Evliliğinde bir süredir önüne geçemediğin sorunlar varsa eşinin hiç olmadığı kadar kararlı olduğunu fark edebilirsin. Bu durum karşısında ne yapacağını şaşırabilirsin. Eğer sorumluluk hissettiğin bir arkadaşlık ilişkisi varsa onlar için elinden geleni yapmaya çalışacaksın. Akşamüzeri ailenle arandaki sohbet oldukça keyif verecek.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Sonradan çok zor telafi edebileceğiniz hatalar yapıyorsunuz. Bu özellikle arkadaş ilişkilerinizde çok göze çarpıyor. Çünkü kendinizi kolay kurma beceriniz olaylara sübjektif yaklaşmanıza yol açıyor. Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayabilirsiniz. Bu akşam partnerinizle kolay kolay unutamayacağınız bir davette olacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Haziran 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Aşk, sevgi ve flörtlerle ilgili toparlayıcı etkilerle hayatınızı şekillendirmek isteyebilirsiniz. Sevindirici uzun vadeli bazı gelişmeler oluşabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Haziran 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Merhametli ve yardımsever bir yapınız var. Her konuda gösterdiğiniz fevri tavırlar çevrenizdekileri üzüyor. Bu durumu telafi etmelisiniz. Bugün oldukça bonkörsünüz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
02° 27' 12" R
Ay
Boğa
21° 32' 37" R
Merkür
Terazi
25° 16' 41" R
Venüs
Akrep
16° 28' 36" R
Mars
Terazi
06° 40' 55" R
Jüpiter
Kova
23° 11' 35" R
Satürn
Kova
07° 05' 10" R
Uranüs
Boğa
14° 16' 18"
Neptün
Balık
21° 29' 12"
Plüton
Oğlak
24° 20' 44"
Chiron
Koç
11° 01' 40"
Lilith
İkizler
07° 38' 13"
True Node
İkizler
03° 25' 42"
Son Güncelleme : 25/09/2021 10:30

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda Seyretmeye Devam Ediyor 25 Eylül 2021, Cumartesi Ay Boğa Burcunda Seyretmeye Devam Ediyor Son günlerdeki gerginlik bugünde devam etmekte ancak devreye giren Mars, Satürn kontağı biraz daha sağduyulu ve diplomatik da... Devamını Oku >>