15 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

15 Haziran Hangi Burç

15 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 15 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

15 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Hayatınızda duygusal anlamda bir değişim olabilir. Yalnız kalmak, inzivaya çekilmek kendinizi daha iyi tanımanıza yardımcı olacaktır. Arkadaşlarınızla kuracağınız bağlantılarda daha hassas olmalısınız. Ekonomik koşullarınızda güven arayışı içerisinde olabilir. Yeni iş birlikleri kurabilirsiniz. Hem iş ve hem aşk hayatınızda renkli bir dönem sizi bekliyor.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Konuşmalarınla etkiliyorsun!Bugün saat 12.02?ye kadar Ay boşlukta hareket edecek. Bugün kendi haline kalmak istiyorsun ancak birilerine yardım etmekten de geri kalmayacaksın. Sırf bu yüzden başın biraz ağrıyabilir. Herkesin hayatta kendi yükünü taşımak zorunda olduğunu bilmelisin. Başkalarının işlerine yardım etmek ile karışmak arasında fark olduğunu bugün bir kez daha görebilirsin. Gün içerisinde sevgilinin yapacağı romantik sürprize çok sevineceksin. Evliysen, eşinin evde sana hazırladığı sofra keyfini yerine getirecek. Akşamüzeri yakın arkadaşlarınla bir araya gelerek, güzel havanın tadını çıkarabilirsin. Konuşmalarınla etrafındakileri etkileyeceksin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

İlişkilere odaklanacağınız bir gün sizi bekliyor. Zira Uranüs ile Venüs?ün arasındaki sert etkileşim bazı kişilerle kopukluk yaşamanıza neden olabilir. Yeni tanışacağınız sıra dışı kişiler moralinizi yüksek tutar. Organizasyonlar ve etkinlikler için de kaçırılmaması gereken bir gündesiniz. Orijinal fikirlerinizle çevrenizi büyülersiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Sabahtan öğlene kadar spor salonuna gidin ya da açık havada yürüyüşe çıkın. İkili ilişkilerinizde tartışmalara çok açıksınız. Karşınızdaki insan ya da konu canınızı fena halde sıkabilir. Merkezinizde kalıp ayaklarınızı yere sağlam basmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler Saat 03:32 Ay-Uranüs karşıtlığı, daha iyi bir hayat sürmek, başarılar elde etmek, farklı güzelliklere sahip olmak isteğinizin işaretidir. Belli kurallar veya belli normlar içinde düşünmezsiniz. Değişik olana yönelir, tadını çıkarmak için heveslenirsiniz. Saat 04:57 Ay-Güneş görünümü, olumlu bir enerjidir. Aşkta şans verir. Erkek ve kadının birbirine yönelmesini sağlar. Yeni bir tanışma, iletişimde bulunma ve hoşumuza gidecek şekilde bu saatleri değerlendirmede destekleyicidir. Saat 10:00-16:18 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte yaşadığınız ilişkinin sizde hangi duyguları, hisleri ve gerçekleri uyandırdığı üzerinde düşünebilirsiniz. Bazen ortaklaşa hareket etmek kimi ilişkilerde zordur. Ancak bu ilişki sizin için önem arzediyorsa bunu yapabilmek daha kolaydır. Sorumlulukların eşit biçimde dağılımı paylaşımın önemi bu saatlerde belirgindir. İlişkinizle alakalı konularda acil kararlar alınmamalıdır. Saat 16:18 Ay-Akrep burcu etkisinde,  mesleki konularda yükselme arzunuz yoğundur. Yaşam standardınız açısından düşündüğünüzde iyi bir mevkide olmanın getireceği maddi koşullara fazlasıyla ihtiyacınız olduğu gayet açık. Bir başka kişinin daha uzun sürede yapacağı işi, en kısa sürede ve hatasız gerçekleştiren bir kişi olduğunuzu biliyorsunuz. Ve bunun da karşılığının en iyisi olmasını istiyorsunuz. Günümüz, güzelliklerin  başlangıcı olsun. Mutlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları