15 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

15 Haziran Hangi Burç

15 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 15 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

15 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Kendine duyduğun güven iş yerinde dikkatleri üzerine çekmene sebep olacak. Bugün karşılaştığın eşyalar seni çocukluğuna geri götürebilir. Ay, ateş burcunda hareket ediyor. Arkadaş çevrende daha önce duymadığın konular gündeme gelebilir. İnternet üzerinde gerçekleştireceğin alışverişlerde aşırıya kaçabilirsin. Bu durum ayın geri kalanı için seni zor duruma sokabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Ay tüm gün Koç burcunda seyahat edecek. Bugün sosyalleşme ihtiyacınız artacaktır, arkadaşlarınıza vakit ayırabilirsiniz.Sevdiklerinizle duygularınızı ve düşüncelerinizi paylaşmak için uygun bir gün olacak. Hayallerinizi, umutlarınızı ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Ay günün ilk yarısında Akrep burcunda kalıyor. Hafta sonu olmasına karşın zaman alabilecek uğraşlar olabilir. Akşam saatlerinde yeni bir ilişki fırsatı gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Yeni bir atılımın eşiğindesiniz. İş hayatınızda hareketlenmeler var. Herşeyi gereğinden fazla ciddiye almaz ve yersiz alınganlıklardan kurtulursanız kazançlı çıkan her zaman siz olursunuz. Bu da ruhsal çöküntüye sebep olabilir. Aman biraz dikkat edin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

İlişkilerde özgürlük temalı bazı sorunların yeniden gündeme gelmesi sizi sıkıntıya düşürebilir. Aşkta bazı taleplere karşı dengeli tavrınızı korumaktan vazgeçmeyebilirsiniz. Hürriyet Aile /

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Ağır enerjilerle başlayacak bir günün ortalarına doğru yaratıcı ve artistik öğelerle yüklü çalışmalara girişebilirsiniz.Yüksek ve kendinden emin bir tavırla yöneleceğiniz ortamlara küçük geziler yapabilirsiniz. Hobi ve yaşam enerjisi zenginliğinizi bugünkü fırsat enerjileriyle faydaya çevirmeniz olasıdır. Hareket etmek ve eğlenmek günün teması olmalıdır.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 57' 48" R
Ay
İkizler
21° 43' 55" R
Merkür
Terazi
13° 40' 04" R
Venüs
Yay
18° 50' 06"
Mars
Terazi
26° 22' 09"
Jüpiter
Kova
22° 24' 37"
Satürn
Kova
07° 02' 41"
Uranüs
Boğa
13° 13' 38"
Neptün
Balık
20° 46' 42"
Plüton
Oğlak
24° 23' 53"
Chiron
Koç
09° 42' 41"
Lilith
İkizler
10° 56' 38"
True Node
İkizler
01° 55' 25"
Son Güncelleme : 25/10/2021 07:10

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>