26 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

26 Haziran Hangi Burç

26 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 26 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

26 Haziran 2021 Yengeç Burcu Yorumu

İkili ilişkilerinizde duygusal bir karar alma döneminde olabilirsiniz. Her şeyi enine boyuna düşünmeden karar almayın. Hissettiklerinizi açıklayıp açıklamama arasında kararsız olmanız olaylara objektif bakmanıza engel olmamalı. Sürecin doğru yönetmeye özen gösterin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün eğitim hayatınızda ilgili yaşanan gecikmelerden sonra alacağınız haber sizleri bir hayli mutlu edebilir kendinize olan güveninizi yeniden kazanabilir eğitim hayatınızda zorlandığınız her konuda başarılı ve öğretim açık olan zihninizle başarılı ve olumlu girişimler gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatı devam eden Yengeçler bugün başkalarının etkisi altında kalmanız finansal anlamda kayıplar yaşamanıza sebebiyet verebilir özel hayatınızda da bugün sürpriz yakınlaşmalar ve bir anda kalbinizde oluşan aşk kelebekleriyle bambaşka bir huzurlu dünyanın kapılarını aramalarınızı sağlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Güne enerjik başlayacaksın. Çevrende yaşanacak olumsuz gelişmelerin canını sıkmasına izin verme.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumu

İçsel olarak kendini her ne kadar huzursuz hissetsen de bugün oldukça iyimsersin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Haziran 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler, saat 01:07 itibariyle Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Maddi ve manevi açıdan kendinizi güçlü görmek istersiniz. Kazanç elde etmeye dönük düşünürsünüz. Yenilikler isteyen ruhunuz, mevcut şartlar nedeniyle sıkıntılıdır. Zorlukları, engelleri aşmak niyetindesiniz. Saat 09:18 Mars-Neptün görünüm etkisinde isteklerinizi ifade etmeniz kolaydır hem de sizin arzularınıza uygun şekilde başkalarının desteğini görmeniz kolaylaşır. Gücünüzü, tatmin edici olan işlere, hedeflerinize yönelterek elde edebilirsiniz. Sezgileriniz sayesinde, gerçekleri algılayabilir, buna göre başarılı şekilde ilerleyebilirsiniz. Ticari, iş, eğitim, inanç konularında şansınız yüksek. Rüyalarınız gerçekleştirecek planlarınızı uygulayabilirsiniz. Saat 23:43 Ay-Jüpiter görünümü, ailevi ve finansal konular üzerinde düşünmenin ve gerektiğinde ortaklaşa karar vermenin işaretçisidir. Söylediklerimizin onaylanmasını isteriz. Keyifli bir bayram günü geçirmeniz dileğimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Haziran 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Sizi rahatsız eden detaylara artık daha az önem vereceksiniz. Olayların gelişimi de zaten bu detayların fazla belirleyici olmadığını gösterecek. İyimserliğinizi koruyun.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 52' 45" R
Ay
Terazi
07° 12' 59" R
Merkür
Yay
08° 16' 18" R
Venüs
Oğlak
19° 48' 57"
Mars
Akrep
20° 36' 52"
Jüpiter
Kova
25° 14' 18"
Satürn
Kova
08° 52' 59"
Uranüs
Boğa
11° 48' 05"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 33"
Chiron
Koç
08° 36' 54"
Lilith
İkizler
14° 54' 06"
True Node
İkizler
01° 42' 31"
Son Güncelleme : 30/11/2021 00:30

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>