26 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

26 Haziran Hangi Burç

26 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 26 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

26 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün eğitim hayatınızda ilgili yaşanan gecikmelerden sonra alacağınız haber sizleri bir hayli mutlu edebilir kendinize olan güveninizi yeniden kazanabilir eğitim hayatınızda zorlandığınız her konuda başarılı ve öğretim açık olan zihninizle başarılı ve olumlu girişimler gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatı devam eden Yengeçler bugün başkalarının etkisi altında kalmanız finansal anlamda kayıplar yaşamanıza sebebiyet verebilir özel hayatınızda da bugün sürpriz yakınlaşmalar ve bir anda kalbinizde oluşan aşk kelebekleriyle bambaşka bir huzurlu dünyanın kapılarını aramalarınızı sağlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç; sürekli aktivite içinde olacağın, hareketli ve bir o kadar da mücadeleci bir gün olabilir. Tek başına karar alarak ani hamlelerde bulunman ilişkilerini olumsuz etkileyebilir. Ancak bir yandan da riskleri hesaplayarak daha önce kaçırdığın fırsatların peşine düşebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler 01:32 Ay-Mars görünümü, dikkat gerektiren işlerinize öncelik tanımanın önemini vurguluyor. Finansal ve iş hayatınızla ilgili konular üzerinde iyice düşünelim. Mars gölgeli günlerindeyiz. Özgürce karar vermek, ilerlemek mümkün gibi görünse de, gelişmelere mercek altında bakılmalıdır. Saat 11:49 Ay-Venüs görünümü, maddi ve iş hayatınızla ilgili konularda olumlu yönde desteklenmeye ihtiyacınız olduğunu gösteriyor. Özellikle bu saatlerde sevilmekten, takdir edilmekten, değerli bulunmaktan zevk alırsınız. Saat 15:53-27 Haziran saat 18:52 arasında Yay burcunda boşlukta kalacak Ay, evcil hayvanlarınız ve kişisel sağlığınızla ilgili konularda düşünmeden verilecek kararlardan uzak durmamız anlamına gelmektedir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Haziran 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler, saat 01:07 itibariyle Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Maddi ve manevi açıdan kendinizi güçlü görmek istersiniz. Kazanç elde etmeye dönük düşünürsünüz. Yenilikler isteyen ruhunuz, mevcut şartlar nedeniyle sıkıntılıdır. Zorlukları, engelleri aşmak niyetindesiniz. Saat 09:18 Mars-Neptün görünüm etkisinde isteklerinizi ifade etmeniz kolaydır hem de sizin arzularınıza uygun şekilde başkalarının desteğini görmeniz kolaylaşır. Gücünüzü, tatmin edici olan işlere, hedeflerinize yönelterek elde edebilirsiniz. Sezgileriniz sayesinde, gerçekleri algılayabilir, buna göre başarılı şekilde ilerleyebilirsiniz. Ticari, iş, eğitim, inanç konularında şansınız yüksek. Rüyalarınız gerçekleştirecek planlarınızı uygulayabilirsiniz. Saat 23:43 Ay-Jüpiter görünümü, ailevi ve finansal konular üzerinde düşünmenin ve gerektiğinde ortaklaşa karar vermenin işaretçisidir. Söylediklerimizin onaylanmasını isteriz. Keyifli bir bayram günü geçirmeniz dileğimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Haziran 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Sizi rahatsız eden detaylara artık daha az önem vereceksiniz. Olayların gelişimi de zaten bu detayların fazla belirleyici olmadığını gösterecek. İyimserliğinizi koruyun.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları