11 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

11 Haziran Hangi Burç

11 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 11 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

11 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Sevdiğiniz kişiyle ortak kararlar alabilir ve geleceğe yönelik konularda ortak hareket edebilirsiniz. Eğitim ile ilgili konularınız bugün çözüme kavuşturmak adına görüşmeler yapabilirsiniz. Bir konuyla alakalı iki kişi arasında kalmak gibi bir durumla karşı karşıya kalmak zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir durumda duygusal davranmamalısınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönlenmek isteyebilirsiniz. Sözlü olarak kendinizi ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz. Keyif aldığınız konularda harcamalar yapacağınız zamanlar var. Abartıya kaçmamaya özen gösterin. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleyebilmek için mücadele içinde olabilirsiniz. Güvensizlik söz konusu.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Bu hafta başı olaylara hızla adapte olamayabilirsiniz. Hisleriniz önemli olaylarda size yol göstermeli ama bu gücü ortaya koymanız kolay olmayacak.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Verdiğiniz kararlarda şansınızdan çok aklınıza ve mantığınıza güvendiğinizi düşünüyorsunuz. Bugünkü iyimserliğiniz çevrenizdekilere de pozitif enerji verecek. Sabah saatlerinde başlayan hareketli bir gün, gece geç saatlere kadar sürebilir. Birlikte olacağınız bir kişi sizinle ilgili olumlu duygularını belli edecek. Bugün şansın fazla ön planda olduğu teklifler alacak, ama sıcak bakmayacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Evinizdeki tamirat işleri, elektronik aletlerin bakımları gibi bitirilmesi gereken işlerinize yönelebilir, vaktinizi bu tip işlerin detay gerektiren kısımlarına kafa yorarak geçirebilirsiniz.Dekorasyon ve tadilat gerektiren durumlarda titiz ve vesveseli davranışlar sergilemeniz olasıdır. Aile büyükleriniz yahut ebeveyninizle ilgili sağlık meselelerine eğilebilirsiniz.Genel olarak ise; Ay bugün Başak burcunda olacak. Bugün rutin işlerle ilgilenip, temizlik yapmak, işlerinizi, evinizi yoluna koymak, iş planı çıkarmak, dağınıklıkları toparlamak, yarım kalan işleri bitirmek, bozuk olan aletlere tamir ve bakım yapmak, muhasebe, bütçe, bilgisayar sistemleri ile ilgilenmek, sağlık kontrolleri, doktor ziyaretleri yapmak, fırında ekmek türü hamur işleri yapmak, vitamini bol besinlerle bünyenizi korumak ve diyet yapmak için uygun bir gün.Endişelenmeye daha müsait olacağız. Detaylara takılabilir, bir işi hallederken mükemmel olmak için gayret sarf edebilirsiniz. Ay'ın iyicil Jüpiter ile akşam 18:00 civarında kavuşum yapacağını düşünerek günlük endişelerden ve telaşlardan arınarak kendinize özen gösterebileceğiniz, güzel bir yemek ve yakınlarınızla mutlu anlar geçirmek için sosyalleşme planlarınızı bu saatlere bırakabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
08° 36' 12" R
Ay
Başak
03° 57' 01"
Merkür
Kova
12° 49' 22"
Venüs
Balık
01° 48' 15"
Mars
Boğa
27° 01' 33"
Jüpiter
Kova
16° 09' 10"
Satürn
Kova
08° 15' 05"
Uranüs
Boğa
07° 31' 40"
Neptün
Balık
20° 10' 45"
Plüton
Oğlak
25° 58' 38"
Chiron
Koç
07° 07' 59"
Lilith
Boğa
14° 19' 18"
True Node
İkizler
16° 08' 13"
Son Güncelleme : 27/02/2021 02:50

Astroloji Gündemi

26 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları 26 Şubat 2021, Cuma 26 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 26 Şubat 2021 Cuma yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>