21 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

21 Haziran Hangi Burç

21 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 21 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

21 Haziran 2022 İkizler Burcu Yorumu

Bir değişiklik için hazırsınız, bunun hakkında hiç şüphe yok. Yaşlandıkça ilgi alanlarınız genişliyor ve bu yeni ilgi alanlarından bazılarını ciddi olarak takip etmeyi düşünüyorsunuz. Belki okula dönmek ya da en azından bazı yetişkin eğitim kursları olabilir. Dünyayı kendiniz için yeni bir yer yapmaya hazırsınız. Devam edin ve bir yerden başlayın!

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Sanatsal yanınız yaratıcılığını ispatlamak için sabırsızlanıyor. İleride size çok iyi gelecek bazı kararların tohumları bugün atılabilir. Karşılaştığınız sorunları büyümeden çözmeye çalışın, bugün bir sanatkârsınız ve ilham perilerinizi kaçırmak istemezsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

İkili ilişkilerde önemli yol ayrımları gündeme gelebilir. Bazı kararlar vermeniz gerekebilir. Partnerinizden alacağınız bazı teklifler geleceğinizi şekillendirebilecek noktada olacaktır. Sorumluluklarınız ya da iş ortamınızda bazı değişimlere hazır olmalısınız. Birtakım konular sizlerin önünüze yeniden gelebilir. Kendinizi yalnız ve verdiğiniz emeklerin karşılığını hiç almamış gibi hissetmeyin. Bu durum geçici bir etkidir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Gün içinde yeni ufuklara açılmak için kendinizi hevesli hissedebilirsiniz. Yeni şeyler öğreneceğiniz bir gündesiniz. Sevdiklerinizle birlikte yolculuklar planlayabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde yoğunluğunuz artabilir. Bazı konuları daha iyi hale getirmek için düzenlemek isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler, 21 Haziran saat:13:07-23 Temmuz saat:00:00 tarihleri arasında Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Güneş, parasal konularda hem aileniz hem kendiniz adına güvence arzunuzun işaretçisidir. İki alan önemlidir. Birincisi işinizde güçlenmek ve gelirinizi yükseltmek ikincisi ise, kazancınızı doğru yer ve doğru alanlardan değerlendirmektir. Böylece kimseye muhtaç olmadan ilerlemeniz de kolaylaşabilir. O zaman şimdiden kollarınızı sıvayın ve güvence sağlamak adına girişimleriniz için start vermeye hazırlanın. Göreceksiniz ki hem maddi güvencenizi hem de aradığınız huzuru bulmak ancak ve ancak sizin içinizdeki inanç ve yüreğinizdeki sabır sayesinde gerçekleşiyor. Güneş-Yengeç geçişi değerlerimize sahip çıkmamız ve güven içinde yaşamamız için vesile olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Doğru ile yanlışı çok iyi ayırıyorsunuz. Bu durum en çok işlerinizde kolaylık sağlamanıza neden olacak. Zaten ekonomik sıkıntılarınız vardı ve bu zor durumunuz...

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 43' 18" R
Ay
İkizler
12° 19' 02" R
Merkür
Oğlak
01° 24' 34" R
Venüs
Yay
27° 07' 18" R
Mars
İkizler
16° 14' 17"
Jüpiter
Balık
29° 07' 57"
Satürn
Kova
20° 19' 05"
Uranüs
Boğa
15° 47' 52"
Neptün
Balık
22° 38' 57"
Plüton
Oğlak
26° 57' 13"
Chiron
Koç
12° 02' 47"
Lilith
Yengeç
26° 26' 55"
True Node
Boğa
13° 10' 31"
Son Güncelleme : 07/12/2022 23:50

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>