21 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

21 Haziran Hangi Burç

21 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 21 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

21 Haziran 2022 İkizler Burcu Yorumu

Siz her anlamada tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza rağmen, olaylara aktiflik kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Sorunları önlemek için küçük molalar vermeli ve her şeyi ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Etrafındakiler düşünme hızına yetişmekte zorlanacaklar. Bugün, kendini ispat etmek için ekstra çaba içerisinde olabilirsin. Eğitim hayatına ara vermek zorunda kalmış bir İkizler burcuysan, alacağın haberler koşulların değişmesine neden olabilir. Ailen bu konu hakkında beklediğin maddi manevi desteği sana sağlayacak. Evinde yapacağın küçük değişiklikler, yaşam alanına modern bir hava katacak.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Aklınız bu aralar sadece para işlerine çalışıyor. Ne yazık ki yatırım yapmak yerine elinizdekileri son kuruşuna kadar harcamak istiyorsunuz. Çok pişman olacaksınız ve bunu fark ettiğinizde çok geç olacak.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Ay, günün başlamasıyla Kova burcunda hareket ediyor. Saat 18:54 olduğunda Ay, uzun süreliğine boşluğa giriyor. Akademik hayatınızda sonuçlandıramadığınız konular önünüze gelebilir. Tatil planları yapıyorsanız internetten ödeme için yarını bekleyin. Bugünün en uzun gün olmasıyla beraber Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 23 Temmuz tarihine kadar ekonomik durumunuz güçleniyor. Beklediğinizden daha fazla gelir artışı yaşayabilirsiniz. Neptün ise retro hareketine bugün itibariyle başlıyor. 27 Kasım'a kadar kariyer hayatınızda duygusal değil mantıklı kararlar almanız gereken bir dönemdesiniz. Bazen yaşadığınız haksızlıklar zor gelse de kesinlikle duygusal düşünmemelisiniz. Ayrıntılı Neptün retrosu yazısı için tıklayınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Bugün iletişimle ilgili konularda kendinizi zorlanmış hissedebilirsiniz. Bu konuları kabullenerek aşabilirsiniz. Ruhsal gelişiminiz için kendi içinize dönebilirsiniz. Duygusal konularda mücadele içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi sıkışmış hissediyorsanız, destek alabilirsiniz. Çatışmalardan uzak durun.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
18° 27' 19" R
Ay
Kova
05° 11' 28" R
Merkür
Başak
10° 53' 57" R
Venüs
Yengeç
29° 12' 40" R
Mars
Boğa
24° 27' 40" R
Jüpiter
Koç
08° 25' 43" R
Satürn
Kova
22° 10' 08"
Uranüs
Boğa
18° 50' 44"
Neptün
Balık
24° 57' 28"
Plüton
Oğlak
26° 50' 38"
Chiron
Koç
16° 13' 03"
Lilith
Yengeç
13° 10' 13"
True Node
Boğa
17° 57' 32"
Son Güncelleme : 11/08/2022 06:00

Astroloji Gündemi

10 Ağustos 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 10 Ağustos 2022, Çarşamba 10 Ağustos 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Güne kararlı ve tutarlı bir başlangıç yapabilir, sistemin içinde kalıp, farklı deneyimlere de açık olabiliriz. Teknolojiden f... Devamını Oku >>