20 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

20 Haziran Hangi Burç

20 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 20 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

20 Haziran 2022 İkizler Burcu Yorumu

Bugün yeni bir şey denemek için kendinize güveniyorsunuz. Bunun sonucunda iş hayatınızda, sağlığınızda ve ayrıca aşk hayatınızda değişikler yaşayabilirsiniz. Bu yüzden ne zamandır planladığınız projeler için kolları sıvayın ve işe girişin. Çevrenizdekiler bu yeni yaklaşımınızı olumlu karşılayacak ve size destek verecek, ama siz yine de yere sağlam basmaya bakın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Bugün daha pozitif ve kontrollü hissedeceksiniz, ki bu iyi bir şey; zira son zamanlarda biraz stres altındaydınız. Kendinizi daha keyifli hissedecek ve her şeyin yolunda olduğunu fark edeceksiniz. Bugün kendinizi fazla zorlamanız gerekmiyor. Aslına bakarsanız, bugün en iyisi biraz sosyalleşmeniz ve paylaşımda bulunmanız, malum bunun gibi huzurlu günler her zaman ele geçmeyebiliyor. Arkadaşlarla yiyeceğiniz güzel bir yemeğin tadını çıkarın ve harika bir akşam geçirin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Güzellikler, sonunda onları sabırla bekleyenlerin olacaktır. Bu sebeple, ne kadar zor günler geçirirseniz geçirin aceleci davranmayın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Ay, bugün 05:00'te boşluktaki hareketine son verip, Kova burcuna geçiyor. Sizlerin pozitif enerjili hissedeceği bir gün içerisindesiniz. Akademik hayatınız, yurt dışı işleriniz öne çıkabilir. Tatil planları için harekete geçebilirsiniz. Gün içerisinde Mars-Plüton arasında meydana gelen karşıt açı nedeniyle bugün alışveriş yaparken dikkatli olmalısınız. Maddi olarak sorunlar yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Aslan burcundaki Venüs ile hayat yönümüzü gösteren Kuzey Ay Düğümü arasındaki uyumlu etkileşim, sizi zihinsel açıdan zenginleştirecek. Fikirlerinizi drama yeteneğinizle ortaya çıkartabilirsiniz. Kısa yolculuklarda tanışacağınız insan artık gönlünüzün efendisi haline gelebilir. Gözünüzü dört açın. Kardeşlerle katılacağınız davette güzel vakit geçirirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Çalıştığınız iş yerinde olaylarda olumsuz bir gelişme, motivasyonunuzu etkiliyor. Bazen gereksiz bir huzursuzluğunuz var. Bugün eski günleriniz sizi geçmişe götürebilir. Bazı duygulara alışmaya çalışıyor olmanız güzel.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 02' 52" R
Ay
Terazi
15° 51' 37" R
Merkür
Yengeç
03° 46' 13" R
Venüs
İkizler
16° 53' 17"
Mars
Boğa
01° 20' 00"
Jüpiter
Koç
07° 57' 30"
Satürn
Kova
24° 26' 19"
Uranüs
Boğa
17° 59' 02"
Neptün
Balık
25° 25' 17"
Plüton
Oğlak
27° 39' 41"
Chiron
Koç
16° 21' 58"
Lilith
Yengeç
09° 16' 07"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 06:50

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>