20 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

20 Haziran Hangi Burç

20 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 20 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

20 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Çoğunlukla işlerinle meşgul olacağın bir gündesin. Bir süredir kurmak istediğin iş için araştırmalar yapabilirsin. Taşınma konusu, senin için yeniden gündeme gelebilir. Bu sefer ciddi bir adım atmak istiyorsun. Yakın arkadaşlarınla uzun sürecek telefon görüşmeleri gerçekleştireceksin. İlişkisi olmayan bir İkizler burcuysan, sosyal medya üzerinden seninle iletişime geçmek isteyen kişiler olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Siz her anlamada tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza rağmen, olaylara aktiflik kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Sorunları önlemek için küçük molalar vermeli ve her şeyi ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Aşkta bu kadar aceleci davranmanız hata üstüne hata yapmanıza neden oluyor. Her dürtünün peşinden koşmak yapınızda var ama zaman zaman olayları iki kere düşünmelisiniz. Uykuyu ihmal etmeniz sağlığınızda düşüşlere neden olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Ev, aile ve yuva yaşantınız bugün her zamankinden daha fazla düşüncelerinizi meşgul ederek bazı konularda daha radikal kararlar almak isteği içinde hareket edeceksiniz. Ailenizin bazı konularda olan davranışları ve istekleri sizin bir takım planlarınızı ve yollarınızı iptal ettirebilir. Duygusal bir takım boşluklara düşmemek adına zihninizi farklı aktivitelere yöneltmek iyi sonuçlar verebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

13.00'a kadar olan dönemde krediler, miraslar, eş ve ortaklarınızdan gelen ortak gelirler, primler ve nafakalar ile sigorta ve vergi borçları konusunda ilerleme kaydedebilir, finansal işlerinizi halledebilirsiniz. 13.00'dan sonraki zaman diliminde yolculuklar ve görüşmelerden yana şansınız artarken, aşk hayatınızda etkili görüşmeler yapabilir, özel hayatınızda kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Günlük rutin işlerden sıkılıp, değişik bir uğraşla ilgilenme isteği duyabilirsiniz. Bu arada değişim arzunuz giderek yükselebilir. Ev veya iş değişikliği planlamanız da mümkün. Gün içerisinde zihinsel faaliyetleriniz artabilir. Bulunduğunuz ortam içerisinde değişik fikirlerinizle ilgi odağı haline gelebilirsiniz. Uzak yoldan gelecek bir haber almanız mümkün. Bazı konulara karşı tahammülsüz davranabilirsiniz. Açık hava sporları sağlığınıza iyi gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
28° 55' 18" R
Ay
Boğa
15° 32' 41" R
Merkür
Terazi
11° 11' 53" R
Venüs
Yay
15° 40' 48" R
Mars
Terazi
24° 19' 54"
Jüpiter
Kova
22° 21' 17"
Satürn
Kova
06° 58' 50"
Uranüs
Boğa
13° 20' 57"
Neptün
Balık
20° 50' 18"
Plüton
Oğlak
24° 22' 21"
Chiron
Koç
09° 50' 17"
Lilith
İkizler
10° 36' 19"
True Node
İkizler
01° 55' 16"
Son Güncelleme : 22/10/2021 05:50

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda 21 Ekim 2021, Perşembe Ay Boğa Burcunda Boğa burcundaki Ay’ın etkileri altında yeni bir gün bizleri beklemekte... Maddi manevi olarak huzur, güven, istikrar ve konfo... Devamını Oku >>