20 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

20 Haziran Hangi Burç

20 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 20 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

20 Haziran 2023 İkizler Burcu Yorumu

İletişime özen göstermen seni daha da ön plana çıkarabilir bugün. Haftanın başında insanlarla pozitif bir biçimde iletişim kurmanın faydası bütün bir hafta devam edebilir. O yüzden bugün bu konulara özen gösterebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Haziran 2022 İkizler Burcu Yorumu

Bugün daha pozitif ve kontrollü hissedeceksiniz, ki bu iyi bir şey; zira son zamanlarda biraz stres altındaydınız. Kendinizi daha keyifli hissedecek ve her şeyin yolunda olduğunu fark edeceksiniz. Bugün kendinizi fazla zorlamanız gerekmiyor. Aslına bakarsanız, bugün en iyisi biraz sosyalleşmeniz ve paylaşımda bulunmanız, malum bunun gibi huzurlu günler her zaman ele geçmeyebiliyor. Arkadaşlarla yiyeceğiniz güzel bir yemeğin tadını çıkarın ve harika bir akşam geçirin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Gün boyunca sosyalliğinizin arttığı, eğlence ve neşeyi daha fazla hissedeceğiniz bir enerjiden geçerken, düğün, davet, organizasyon ve seminerlerde yer alabilir, kendinizi ön plana daha fazla çıkarabilirsiniz. Gün içinde duygularınızı daha sakin ve temkinli paylaşmanızda fayda olacaktır.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken hareketli bir gündesiniz. Güneş tutulması öncesinde belirsizlikler ve karmaşık durumlar var. Yine de büyüleyici cazibenizle dikkat çekici olabilir, ikili ilişkilerde avantajlı ve söz sahibi olabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Bu gibi günlerde, son birkaç günün olaylarını anlamak için zaman çok önemlidir. Kendiniz ve davranışlarınız hakkında bazı şeyleri değiştirmeye karar vermiş olabilir misiniz? Kendiniz için bir kaç dakika ayırabilirseniz, yapacağınız değişiklikler çok daha sorunsuz bir şekilde geçecektir. Bugün havadaki enerji, bu konuda düşünmenize yardımcı olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler güne Ay-Başak burcu geçişiyle adım atıyoruz. Saat 13:51 olana dek, ev veya ofiste yapılacak öncelikli işlere ağırlık vereceğiz. Saat 13:51-15:29 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Korunma, sahiplenilme ve hayatınızdaki temel teşkil eden konular üzerinde bir hayli durabilirsiniz. Anne veya babanızla alakalı mevzular veya çocuğunuz varsa annelik ve babalık duygunuzla ilgili ayrıntılar, ev sınırları içinde konuşulabilir. Aile kavramı, yaşadığımız toplumun en küçük çekirdeğini oluşturduğundan, bu alanda yaşanan ters bir durum, doğal olarak dış dünyadaki başarı ve başarısızlıklarınızın işaretidir. O nedenle elbirliği yapmak, aksayan noktaları gözden geçirmek boşluk etkisi geçene kadar gayet faydalı bir yaklaşımdır. Saat 15:29 Ay-Terazi burcu geçişi, özel yaşamınızla ilgili konularda, eşit hak ve özgürlük düşüncesi içinde ilişki kurmanız gerektiğinin göstergesidir. Çelişkilerden kurtulmak, huzurlu bir gün geçirmek için bu bakış açısı altında iletişimde bulunmanız yararlı olabilir. Bugün partnerinizin yargılayıcı ve ara sıra da olsa sert çıkışlar yapmaya meyilli oluşu karşısında hemen tepkide bulunmayınız. Çünkü o, bütün bunlara rağmen kendi içinde nazik ve sıcakkanlıdır. Sadece kendi alanını çizmek istiyordur ve sizin de bu sınırlar çerçevesi içinde hareket etmenizi bekliyordur. Normal zamanlarda egemenlik sizin elinizde olsa da, bu saat itibariyle hakimiyeti partnerinize bırakmanız ve bunu gönüllü olarak kabul etmeniz gerekecektir. Ay-Terazi burcu geçişi, yaşamımızda bir çok şeyin dengeli ve yerli yerinde olmasının bize ne kadar huzur vereceğini düşündürüyor. Zevklerimiz konusunda seçici olmamızı sağlıyor. Aşka kapılarımızı açmaya, birlikte el ele yürümeye, güzellikler yaşamaya olan ihtiyacımız büyüyor. Saat 19:07 Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, sizi yoran bir meselenin çözüme kavuşmasını sağlar. Yeni bir gelişme veya bir haber umudunuz yükseltir. Yakın çevrenizle aranızdaki dayanışma sayesinde moraliniz yükselir. Bir yolculuğa çıkılabilir. Bir görüşmenin sonucu sizi memnun eder. Başkalarından destek görürsünüz. Maddi açıdan rahatlatıcı bir gelişme yaşanır. Geleceğinizi ilgilendiren bir konuda bir adım atılır. Yeni bir ilişkiye başlanabilir. Devam eden ilişkinizdeki sorunlar karşılıklı şekilde konuşularak çözüme kavuşturulur. Gün boyu güzellikler sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 26' 59" R
Ay
Balık
27° 32' 18" R
Merkür
Başak
19° 40' 06" R
Venüs
Aslan
22° 02' 07" R
Mars
Terazi
21° 04' 19" R
Jüpiter
Boğa
14° 36' 34" R
Satürn
Balık
01° 35' 35" R
Uranüs
Boğa
22° 41' 32"
Neptün
Balık
26° 00' 50"
Plüton
Oğlak
27° 55' 38"
Chiron
Koç
18° 14' 17"
Lilith
Aslan
29° 28' 33"
True Node
Koç
24° 55' 19"
Son Güncelleme : 28/09/2023 23:20

Astroloji Gündemi

28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 28 Eylül 2023, Perşembe 28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>