27 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

27 Haziran Hangi Burç

27 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 27 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

27 Haziran 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Yapabileceğiniz güzel işler olacağını söyleyebilirim ve bu işleri kendiniz için uygun görmeseniz bile adım attığınız takdirde sandığınızın aksine başarılı olacaksınız. Güzel imkanınızın olacağını gösteriyor. Size gelecek olan bir haberin ardından kolları sıvamaya başlayacaksınız ve istediğinizde neler yapabildiğinizi göreceksiniz. Bu iş sayesinde özgüveniniz artacak ve karamsar yapınızı bir kenara bırakıp gülümsemediğiniz anların boşa gittiğini düşüneceksiniz. Güzel bir geleceğin biraz sıkıntılı günlerin ardından geleceğini söyleyebilirim. Sabırlı, azimli ve iyimser olduğunuz takdirde başka bakış açılarından bakabileceksiniz. Size söylenen sözlere çok kulak asmamanızı tavsiye ediyorum, özgüveninizin kırılmasına sebep olan kişilerin size yakın olduğu görülüyor. Sizin görüşlerini önemsediğiniz kişilere dikkat ettiğinizde kendi başarısızlıklarını size entegre etmeye çalıştıklarını göreceksiniz. Bu gerçekle yüzleştiğinizde başka bir karaktere sahip olacağınız besbelli. Ayaklarınızın üstünde durmaktan çekinmeyeceğiniz güzel bir gelecek sizi bekliyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Ay’ın Başak burcundaki seyahati yakın ilişkilerinizi ön plana çıkarıyor. Kardeşleriniz ve komşularınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edecektir.Ay’ın Mars ile karşıtlığı yakın çevrenizle yaşayabileceğiniz iletişim problemlerine işaret ediyor. Bugün çıkacağınız seyahatlerde aksiliklerle karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için daha dikkatli adımlar atmanız gereken bir gündesiniz. İşlerinizde sıkışıklıklar meydana gelebilir. Otorite olan kişilerle iletişiminize dikkat etmeniz de fayda var. İkili ilişkilerinizde geçmişte kalan konular gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde zihinsel uğraşlarla ilgilenebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Özel hayatınızda üstlendiğiniz sorumluluklar size ağır gelebilir. Karşı tarafın sizden az yük taşıdığını, her tür sorunla sizin uğraştığınızı düşünebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Haziran 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Haziran 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Kariyerinizi oluşturan alanda güç gösterileri yapmak, sabırsız davranıp diğer çalışanların üzerinde baskı kurmak ve öfkelenme durumlarına girmek gündemi oluşturacaktır.Siz en iyisi öğle aralarında kısa yürüyüşler yapıp Ay’ın Koç burcunda ilerlediği sabırsız ve gergin enerjiyi bir nebze uzaklaştırmaya bakın. Gerginlikten uzak kalın ve iç huzurunuz daim olsun. Hedeflediğiniz ve hayalini kurduğunuz bir yolculuğu gündelik işleriniz nedeniyle ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bilinçaltınızda daha önce fark etmediğiniz bir tarafınızı keşfedebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
07° 05' 58" R
Ay
Koç
20° 14' 21" R
Merkür
Aslan
04° 11' 10" R
Venüs
Başak
09° 35' 53" R
Mars
Başak
00° 06' 44" R
Jüpiter
Kova
29° 50' 09" R
Satürn
Kova
10° 25' 27"
Uranüs
Boğa
14° 36' 39"
Neptün
Balık
22° 53' 44"
Plüton
Oğlak
25° 16' 20"
Chiron
Koç
12° 50' 32"
Lilith
İkizler
01° 17' 38"
True Node
İkizler
08° 54' 44"
Son Güncelleme : 30/07/2021 03:50

Astroloji Gündemi

29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 29 Temmuz 2021, Perşembe 29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 29 Temmuz 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>