27 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

27 Haziran Hangi Burç

27 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 27 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

27 Haziran 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Çevrenizin onaylamayacağı ilişkiler içinde olabilirsiniz. Bugün, alışkanlıklarınızın sizi zorlamasına izin vermek istemiyorsunuz. Sıra dışı düşüncelerin farklı taraflarınızı ortaya çıkarmasına siz bile şaşırabilirsiniz. Maddi konulardaki beklentileriniz doğrultusundaki inisiyatiflerinizi çevrenize hissettirecek ve istediğiniz sonuca ulaşacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Haziran 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Çok emin olmadığın konularda görüşlerini keskin bir şekilde dile getirmen, beklenmedik sonuçlara yol açacak. Önyargılı olman, seni kararsızlığa itebilir. Birikim yapmak için bugün ilk adımı atacaksın. Ay, hava burcunda hareket ediyor. Arkadaşlarınla uzun süren telefon görüşmeleri gerçekleştireceksin. Evli bir Yengeç burcuysan, eşinle baş başa vakit geçirmeye yönelik planların olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Çok fazla disiplinli olman gün içinde çevrendeki insanları yorabilir. Kendi işinin sahibi bir Yengeç burcuysan ortağınla karşı karşıya gelebilirsin. Alttan almak istemiyorsun. Düşüncelerini net bir şekilde ortaya koyuyorsun. Çevrendeki insanlar senden bu tepki görmeye alışmadıkları için şaşırıyorlar. Akşam çocukların ile vakit geçiriyorsun.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün hiçbir şey dikkatinizden kaçmayacak. Altıncı hissiniz tam olarak dorukta. Zihniniz çok keskin ve duygularınız daha hassas. Her sorunun özünü fark eden bir dedektif gibisiniz. Hedeflerinize çok az bir çaba ile oldukça başarılı bir şekilde ilerleyeceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün sorumluluklarınız ile ilgili konular gündeme gelebilir. Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz önem kazanır. İş yaşamında kendinizi daha fazla göstermek isteyebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı konular ile ilgilenmeniz mümkün. Elinizde olmayan sebeplerden dolayı aksaklıklar yaşamanız olası. Ailenizde tartışmalar yaşanabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Haziran 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Sözleşmeler ve yazılı anlaşmalar önem kazanacak. İmza atarken, kendi kişisel şartlarınızdan çok karşı tarafın istekleri baskın çıkacak. Bugün, önemli kişilerle görüşecek bir çoğunuz başarılı pozisyonlara geçeceklerdir..

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 29' 04" R
Ay
Kova
12° 08' 15" R
Merkür
Yay
17° 37' 36" R
Venüs
Yay
15° 41' 20" R
Mars
İkizler
19° 42' 32" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 19"
Satürn
Kova
19° 42' 48"
Uranüs
Boğa
16° 07' 40"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 46"
Chiron
Koç
12° 12' 39"
Lilith
Yengeç
25° 25' 42"
True Node
Boğa
13° 11' 20"
Son Güncelleme : 28/11/2022 21:10

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>