27 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

27 Haziran Hangi Burç

27 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 27 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

27 Haziran 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Topluma yardımcı olma bilinci sizi bugün harekete geçirebilir. İçsel olarak motivasyonunuz konuşmalarınıza yansıyabilir ve önünüzdeki bütün engelleri kaldırabilirsiniz. Yaşadığınız bu aydınlanma sayesinde güzel işbirlikleri içerisinde olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugünlerde hayatınızdaki bazı değişimler adeta yıkım gibi gelip sizi şaşırtsa hatta gergin hissettirse bile arkasındaki yüksek hayrı görmeye çalışın...

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Bugünü başka türlü değerlendirme niyetiniz, öğle saatlerinde yaşayabileceğiniz bir gelişmeyle anlamını yitirebilir. İlginç bir konuda hak hukuk mücadelesi içinde olacaksınız. Ortak zevkleriniz olan arkadaşlarınızdan akşam birlikte olma daveti alabilir ve can sıkıntınızı unutabilirsiniz. Uzak bir akraba ilişkinizin ciddi bir sorunuyla ilgili olarak, uzun bir yolculuğunuz olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Haziran 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün duyacağınız bazı haberler yüzünden duygularınız harekete geçecek. İçinizden yükselen isteklerin yaratacağı baskı sonucunda gerilim hissedebilirsiniz. Ancak, duygusal geriliminiz sizi motive edebilir ve yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Olumlu beklentiler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Haziran 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Bugünlerde, tutarsız veya saygısız kişilerle muhatap olabilirsiniz, ama siz ağırlığınızı korumalısınız. Aşk hayatınız, sevgi temalı ilişkileriniz, çocuklarınızı ilgilendiren konular veya yaratıcılık gerektiren işlerde yaşanan sorunlar sonlanabilir ve olumlu gelişmeler yaşanabilir. Temmuz ayına aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından canlandırıcı etkilerle başlıyorsunuz. 3 Temmuz ve devamındaki süreçte yeni şeyler öğrenmek isteyebilir veya eğitim hayatınızı ön plana alabilirsiniz. Sevgili arkadaşlar burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzun yorumunu öncelikle okumalısınız. Haftanın gezegen hareketlerinin bizi nasıl etkileyeceğine dair yazımı da hurriyet sosyalde yazarlar bölümündeki köşemde bulabilirsiniz. Hepinize mutlu günler, sevgi ile kalın...

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
03° 39' 59" R
Ay
Yengeç
11° 56' 15" R
Merkür
Terazi
15° 31' 21" R
Venüs
Yay
20° 34' 39"
Mars
Terazi
27° 30' 38"
Jüpiter
Kova
22° 27' 17"
Satürn
Kova
07° 05' 15"
Uranüs
Boğa
13° 09' 30"
Neptün
Balık
20° 44' 48"
Plüton
Oğlak
24° 24' 51"
Chiron
Koç
09° 38' 32"
Lilith
İkizler
11° 07' 59"
True Node
İkizler
01° 58' 31"
Son Güncelleme : 27/10/2021 00:10

Astroloji Gündemi

Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor 26 Ekim 2021, Salı Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyum... Devamını Oku >>