9 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

9 Haziran Hangi Burç

9 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 9 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

9 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Gün boyunca aileniz ve kurumlarla görüşmelerinizde olumlu bir atmosfer hakimken, ilişkilerinizde ne istediğinizi bilen tavrınız ve her zamankine göre daha duygusal yaklaşımlarınızla partnerinizi etkileyebilir, özel hayatınız ve iş hayatınızdaki görüşmelerinizde istediğiniz sonuçları daha rahat elde edebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Kendi dünyanızda biraz daha içinize dönerek bazı düşüncelerinize yeni bir yön vermek isteyebilir, idealleriniz konusunda bazı değişikliklere gidebilirsiniz. Eğitim hayatınızda şu an zorlanıyor olabilirsiniz ama dikkatinizi toparlayın. Uzun süredir uğraşmakta olduğunuz finansal projenizle ilgili beklentileriniz birtakım engellere takılmış olabilir. Bugün bu tür konuları düşünerek kendinizi kaygılandırmayın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Eski bir arkadaşınız, son zamanlarda sizden finansal veya zamanınızı alacak isteklerde bulunuyor. Karar vermeniz gereken önemli bir durum var. Gerçekten bu finansal riske girmeye veya onlara zaman ayırmaya değer mi? Yoksa hayır mı demelisiniz? Karar sizin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Uzun zamandır ihtiyacınız olan neşeli bir döneme geçeceksiniz. Partnerinizle istediklerinizi yapabilir, keyifli planlarınıza dostlarınızı da ekleyebilirsiniz...

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Stresin etraftan kaynaklı değil de kendi iç huzursuzluklarından kaynaklandığı zor bir gün seni bekliyor.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Yaratıcı ve artistik öğelerle yüklü promosyon çalışmalarına girişebilirsiniz.Yüksek ve kendinden emin bir tavırla yöneleceğiniz ortamlara küçük geziler yapabilirsiniz. Erkek kardeşiniz varsa ona karşı cömert destekler verebilirsiniz. Komşularınızla olan ilişkilerinizde hükmedici ve yönlendirici davranışlar içine girmemeye çalışmalısınız.Genel olarak ise; bugün Ay Aslan burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gökyüzünde göze çarpan açı kalıbı Merkür ve Mars arasındaki karşıtlık. Gerçekçi, kararlı ve somut düşünmek ile duygusal tepkiler vermek arasında ikilem yaşayabilirsiniz. Başkalarının düşüncelerine tolerans göstermekte zorlanabilirsiniz. Esnek davranmanın zor olacağı bir transittir.Düşüncelerinize muhalefet edilebilir. Agresif cevaplar vermek, tartışmalara hatta kavgalara sebebiyet verebilir. Bu transit altında aceleci, tepkisel ve aşırı cesaretli bir tutum sergilemeyiniz. Karşınızda siz sakin ve kontrollü davranmak isterken agresif tavırlarla alttan almayan biri olabilir. Mali konularda ve finansal yatırımlarda birikimleri değerlendirmek, gerçekçi bir bütçe yapmak, ortak paylaşılan paralarda harcamaları dengelemek için çaba gösterebilirsiniz.Gün içinde sık sık laf sokma derdinde olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanları kırmak yerine dilinizden sevgi sözcükleri çıksın bol bol. Bir şeylere imza atmak, yeni haberleşme ve elektronik aletler almak içinde pek uygun bir gün değil. Bugün özellikle sakinlik veren bitki çayları tüketin! Belli ki sinirler baya bir ayakta olacak!

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
23° 59' 08" R
Ay
Aslan
13° 34' 28" R
Merkür
İkizler
18° 19' 17" R
Venüs
Yengeç
15° 00' 01" R
Mars
Aslan
02° 01' 24"
Jüpiter
Balık
02° 07' 51"
Satürn
Kova
13° 07' 02"
Uranüs
Boğa
13° 06' 41"
Neptün
Balık
23° 10' 04"
Plüton
Oğlak
26° 18' 12"
Chiron
Koç
12° 31' 25"
Lilith
Boğa
26° 17' 15"
True Node
İkizler
10° 41' 21"
Son Güncelleme : 14/06/2021 23:20

Astroloji Gündemi

14 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Haziran 2021, Pazartesi 14 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Haziran 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konular... Devamını Oku >>