9 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

9 Haziran Hangi Burç

9 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 9 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

9 Haziran 2022 İkizler Burcu Yorumu

Yakın dostlarınla ve kardeşlerinle duygusal iletişim içinde olacağın konular gündemini meşgul edebilir. Şans bugün senden yana olacak. Eğer çalışmayan bir İkizler burcuysan, beklediğin iş teklifi kapını çalabilir. Uzun süredir ilişkisi olmayan İkizler burcuysan, yakın çevrende beklemediğin birisiyle aranda duygusal konuşmalar tezahür edebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Planladığınız yolculuklarda bazı problemler çıkabilir. Ufak bir meblağ da olsa gelecek olan para sizi rahatlatacaktır. Bugün ikili benliğinizin sevgi dolu kısmı ağır basacaktır. Sizi ruhsal olarak yoracak şeylerin altından kalkmanız sandığınızdan daha kolay olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Ay sabah saatleri itibariyle Kova burcunda seyahat etmeye başlıyor. Yurt dışı bağlantılı işler, hukuk ve eğitim konuları ön planda olacaktır.Uzun süredir görmediğiniz kişilerden ve uzak akrabalarınızdan sürpriz haberler alabilirsiniz. Din, inançlar ve felsefe konuları üzerine düşünebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

00:23-00:44 arası Ay, boşlukta hareket ediyor. Saat 00:44'te ise Başak burcuna geçiyor. Bugün daha çok evinizde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Aile bireyleriyle beraber de planlar yapabilirsiniz. Venüs ise bugün İkizler burcuna geçiyor. 3 Temmuz tarihine kadar insanlar gözünü sizden alamayabilir. Adeta parıldayacağınız bir dönemdesiniz. Kalbiniz boşsa artık bu boşluk dolabilir. Estetik veya dış görünüşünüzde değişiklikler yaptırmak için uygun bir zaman dilimindesiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Aşk ve sevgi ilişkilerinde fazlasıyla aktif bir gün geçirebilir alacağınız davetlerle kendinizi fazlası ile iyi hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizde dolaşan ve kendisini hiç belli etmeyen bir kişinin aşk itirafı üzerine yaşadığınız duygular sizleri eskileri götürüp geçmişte yaşamış olduğunuz bir aşk ilişkinizi tekrardan canlandırabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler, 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, ilişki konularında önemli gelişmeleri işaret ediyor. Karşınıza çıkan yeni bir kişi, sizde farklı duygular, heyecanlar uyandırabilir. Belki yeni tanıştınız veya uzun süredir birliktesiniz. Bu Dolunayda önemli olan, aranızdaki görüş alışverişidir, ortaklaşa uyumdur, birlikte hayatı kotarmaktır. Bunlara bakmak, bunları önemsemek gerekiyor. Dolunayın yöneticisi Jüpiter-Terazi burcunda ilerlediği için, ilişkilerde öyle burun buruna gelme hali yok. Birlikte olmak, birlikte vakit geçirmek önemsenecek. Belki bazı huyları hoşunuza gitmiyorsa da, aşk size cazip gelecek. Ancak partnerinizin iş hayatı ve sorumluluk duygusu burada çok önemli. İşine gücüne önem vermesi ve hayalci olmaması gerekir. Yeni tanışanlar, partneriniz hoş biri olabilir. Fakat onu iyice tanıyınız. Ne işle uğraşır, sadece eğlenceli midir, yoksa bir ideali ve hedefi var mıdır? Diye bakınız. Dolunayın görünümleri, her anlamda güven olgusunun önemini vurgularken, ilişki ve iş ortaklıklarında finansal meselelerin ele alınmasını vurguluyor. Siz huzur, güvence ve geleceğe dair teminat istiyorsanız, ilişkinizde gerçekçi olmalısınız. Dolunayın yansımaları, bizler için en yararlı sonuçlara işaret olsun. Kalben sevgilerimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 47' 10" R
Ay
İkizler
25° 04' 03" R
Merkür
Oğlak
02° 57' 47" R
Venüs
Yay
28° 26' 14" R
Mars
İkizler
15° 50' 09"
Jüpiter
Balık
29° 11' 04"
Satürn
Kova
20° 23' 42"
Uranüs
Boğa
15° 45' 44"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 58' 52"
Chiron
Koç
12° 01' 55"
Lilith
Yengeç
26° 33' 57"
True Node
Boğa
13° 05' 33"
Son Güncelleme : 09/12/2022 01:00

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>