18 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

18 Haziran Hangi Burç

18 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 18 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

18 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Sorunlar ile baş etmekte ilginç yöntemler bulabilirsin. Sevdiklerini çok daha fazla kıskanmaya başlıyorsun. Küçük çaplı tartışmalara girebilirsin. Kırıcı sözler sarf etmekten kaçınmalısın. Arkadaşlarını sana danıştığı konular hakkında çok çarpıcı fikirler öneriyorsun. Arkadaşlarını şaşırtabilirsin. Akşam olduğunda yalnız kalıp yeni bir kitaba başlamak istiyorsun.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

İletişim açısından hareketli ve yoğun bir gün, duygularınızı dile ve yazıya dökmekten çekinmiyorsunuz. Yakın çevreniz, komşularınız ve kardeşlerinizle bir araya gelebilir, fikirlerinizi paylaşmak, onlardan fikir almak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Yakın çevrenizin konuları gündeminizde yer alabilir. Ailenizi ve yuvanızı önemseyeceksiniz. Maddi konularda işlerinizin karşılığını alabilirsiniz

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Olaylara duygusal yaklaşıp, alınganlık yapabilirsiniz. Gerçek ile hayali ayırt edin. Sevgi anlayışınız çok farklı. Size verilen değeri yanlış anlıyorsunuz...

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Hafta sonu süresince mevcut işleri ya da projeleri en baştan ele almak yararlı olabilir. Ayrıntıları atlamanız kariyeriniz açısından olumsuz sonuçlar doğurabilir. İtibarınızı ve iş hayatınızdaki statünüzü güçlü tutmakta zorlanabilirsiniz. Fakat bu haftadan sonra özellikle kariyerinizle ilgili pek çok aksilik sona eriyor.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları