5 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

5 Haziran Hangi Burç

5 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 5 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

5 Haziran 2023 İkizler Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde eşinizle ilgili konularda farklı gündemler olabilir. İletişimde mücadele gerektiren koşullar ortaya çıkabilir. İşlerinizde verdiğiniz kararlarda değişimler yaşayabilirsiniz. İlerleyen saatlerde ortaklı para konularına dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Parasal konularda destek almak isteyebilirsiniz. Yenilenme içine girmek isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2022 İkizler Burcu Yorumu

Yakın çevrenle olan ilişkilerinde oldukça samimi bir hava çizeceksin. Varsa küçük kardeşlerin ya da ailenden genç bireyler, onların sorumluluk almasını sağlayabilirsin. Patronunun, bugün seni mesaiye çağırması planlarını bozmuş durumda. Gün içerisinde öfkeni yanlış kişilerden çıkarmak durumunda kalabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Beklediğiniz teslimatlar gecikebilir. Bugün bir komşunuz veya akrabanız hakkında şok edici bir şey öğrenebilirsiniz. Dedikodu hızla yayılabilir. Bu, abartılı olsa bile sizi sarsabilir. Yakınınızdaki birkaç kişiyi ziyaret edebilir veya gerçeği öğrenmek için telefonda çok zaman geçirebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Ay bugün 7. Evinde tutuluyor. Gök kubbedeki heybetiyle göz dolduran Ay sana büyük adımlar atman için yardımcı olacak. Kaybettiğini düşündüğün şeyleri bambaşka bir formda geri kazanabilirsin. Maddi konular fazlasıyla gündeminde oluyor. Alacak verecek konularında düzenleme yapabilirsin. İlişkisi olan bir İkizler burcuysan karşı tarafın ailevi sorunlarını büyütmesi seni gergin yapabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Etrafındakilere şans tanıyacaksın!Ay, bugün su burcunda hareket ediyor. Küçük davranışları kafaya takman, arkadaş çevrene olumsuz olarak yansıyabilir. Verilen sözlerin tutulmaması, çelişkili hareketler seni gerçekten de çok yoruyor. Yeni tanıştığın insanlara şans vermekten geri kalmayacaksın. Önünü görebilmek adına engelleri kaldırarak hareket edeceğin bir gün. İlişkin yoksa yakın çevrenden gelecek itirafla duygularının adını koyabilirsin. İçten içe birinden hoşlandığını kafanda netleştireceksin. Gün içerisinde yaşanacak birtakım olaylar rutin akışını bozacak bir ruh haliyle seni baş başa bıraksa da bunun üstesinden gelebileceksin. Baba ya da eş ailen ile ilgili haberler alabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Bugün içinizde dolaşan coşkuyu çok hakkederek barındırdığınızı düşünüyorsunuz. Bu coşkunun tek taraflı yaşanmıyor olması şeklindeki dileklerinizin de bir karşılığı var gibi. Bu sıralar beklenmeyen, sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Alacağınız bu haberleri yerinde değerlendirebilmeniz halinde, daha büyük sevinçlere dönüştürebileceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 31' 04" R
Ay
Balık
28° 34' 38" R
Merkür
Başak
19° 46' 35" R
Venüs
Aslan
22° 05' 02" R
Mars
Terazi
21° 07' 06" R
Jüpiter
Boğa
14° 36' 14" R
Satürn
Balık
01° 35' 21" R
Uranüs
Boğa
22° 41' 26"
Neptün
Balık
26° 00' 43"
Plüton
Oğlak
27° 55' 36"
Chiron
Koç
18° 14' 06"
Lilith
Aslan
29° 29' 01"
True Node
Koç
24° 55' 12"
Son Güncelleme : 29/09/2023 01:00

Astroloji Gündemi

28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 28 Eylül 2023, Perşembe 28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>