5 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

5 Haziran Hangi Burç

5 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 5 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

5 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Düşüncelerinizde ısrar edeceğiniz bir gün. Kişiliğinizle ilgili değişime giriyorsunuz. Aile bireyleri ile yapacağınız bazı konuşmalarda, farklı konuları tartışabilirsiniz. Onlar için, odak noktası olan konuları görmezlikten gelmemelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Yakın arkadaşlarınızla ilgili bazı gerçekleri öğrenebilir ve hayrete düşebilirsiniz. Duyduklarınızı şu an için saklamak herkes için daha doğru olacaktır. İlişkilerde kendinizi zorlamayın. Sağduyulu olun.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Gün boyunca Ay, Yengeç burcunda hareket ediyor. Sabah saatlerinde Ay ve Uranüs arasındaki maddi durumunuzu ilgilendiren güzel sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aklınızda olmayan bu gelir kaynağı yüzünüzü güldürebilir. Akşam saatlerine yaklaşırken aktifleşen Ay-Mars kavuşumu ile harcama yapmaya müsait olabilirsiniz. Bir anlık kararla gelirinizin üstünde masraflar altına girebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Keyifli ve istekli bir gün seni bekliyor. Kendine güvenin ve rahat tavırların bugün gerçekleşecek olan iş toplantısında dikkatleri üzerine çekmene sebep olabilir. Bugün karşılaşacağın ilginç kişiler yaratıcılığını besleyip yeni kitap projene ilham kaynağı olabilir. İş arayışı içinde olan bir İkizler burcuysan, referans olacak kişiler yeni bir iş alanına yönelmeni sağlayabilir. İlişkisi olan ya da evli bir İkizler burcuysan, değer verdiğin kişiye karşı gereksiz kıskançlıklar gösterebilirsin. Ailenden uzakta yaşıyorsan, onlarla ilgili alacağın müjdeli habere çok sevineceksin. Akşamüzeri can sıkıntısıyla, internet üzerinden bolca alışveriş yapabilirsin. Harcamalarında aşırıya kaçtığın için, kendini kısıtlamak zorunda kalabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Bugün içinizde dolaşan coşkuyu çok hakkederek barındırdığınızı düşünüyorsunuz. Bu coşkunun tek taraflı yaşanmıyor olması şeklindeki dileklerinizin de bir karşılığı var gibi. Bu sıralar beklenmeyen, sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Alacağınız bu haberleri yerinde değerlendirebilmeniz halinde, daha büyük sevinçlere dönüştürebileceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde ev, aile ve yerleşime ait konular ile ruhsal anlamda kaygılar hissedebilir, geçici endişelere kapılabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, aile içi iletişim ve iş hayatınız konusunda kararlı, istikrarlı ve sağlam adımlar atabilmenizi destekleyen, olayları yoluna koyan bir atmosferde olacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
02° 00' 17" R
Ay
İkizler
22° 13' 21" R
Merkür
Terazi
13° 42' 34" R
Venüs
Yay
18° 52' 39"
Mars
Terazi
26° 23' 49"
Jüpiter
Kova
22° 24' 40"
Satürn
Kova
07° 02' 45"
Uranüs
Boğa
13° 13' 32"
Neptün
Balık
20° 46' 39"
Plüton
Oğlak
24° 23' 54"
Chiron
Koç
09° 42' 35"
Lilith
İkizler
10° 56' 55"
True Node
İkizler
01° 55' 29"
Son Güncelleme : 25/10/2021 08:10

Astroloji Gündemi

Ay İkizler Burcunda 25 Ekim 2021, Pazartesi Ay İkizler Burcunda Haftaya İkizler burcundaki Ay’ın iletişime açık enerjileriyle başlıyoruz. Sabah erken saatlerde seçim yapmakta zorlanabilir,... Devamını Oku >>