5 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

5 Haziran Hangi Burç

5 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 5 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

5 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Belki bir tatil belki de davet gibi sürpriz olabilir. Hayatınızdaki kişiyle katılacağınız kalabalık bir ortam olduğunu şahit olacaksınız. O kadar uyumlu bir şekilde gideceksiniz ki adeta herkesin gözdesi haline geleceksiniz. Arkadaşlarınız tarafından kıskanılan bir dönemdesiniz. Yaşadığınız güzellikleri herkese anlatarak göze gelmekten uzak kalmayı tercih etmeniz gerekiyor. Ardından daha mutlu olunan günlerde devam edebileceksiniz. Aşkı en iyi hissedeceğiniz ve herkesin gözdesi olacağınız günlerde maddi konularda da büyük bir gelişme yaşayacaksınız.  O güne kadar sabırlı olmayı başarmanız gerekir. Zaten hayatın güzellikleri sizin yanınızda olacak.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Bugün karşıt burcunuzda meydana gelen Ay tutulmasıyla birlikte ilişkiniz, evliliğiniz veya birlikteliğinize ilişkin yeni bir farkındalık söz konusu olabilir. Bu farkındalık sonucu ilişkinize dair bir karar vermeniz gerekebilir, bu bir devam veya ayrılık kararı olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

İkizler; bugün maddi konularla meşgul olman gerekebilir. Kendini sahip olduklarınla özdeşleştirebilir ve parasal konularda objektif olmakta zorlanabilirsin. Finansal alanda kendini güçsüz hissedebilir ancak seni heveslendirecek ve cesaret verebilecek insanlarla zaman geçirmen  neşene kavuşmana yardımcı olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Bugün içinizde dolaşan coşkuyu çok hakkederek barındırdığınızı düşünüyorsunuz. Bu coşkunun tek taraflı yaşanmıyor olması şeklindeki dileklerinizin de bir karşılığı var gibi. Bu sıralar beklenmeyen, sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Alacağınız bu haberleri yerinde değerlendirebilmeniz halinde, daha büyük sevinçlere dönüştürebileceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz.. Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz. Olayların tarzı sizin için önemli. Problemleri çok fazla büyütüyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
10° 12' 30" R
Ay
Boğa
29° 02' 56" R
Merkür
Aslan
10° 59' 22" R
Venüs
Başak
13° 28' 51" R
Mars
Başak
02° 09' 12" R
Jüpiter
Kova
29° 28' 00"
Satürn
Kova
10° 10' 57"
Uranüs
Boğa
14° 39' 45"
Neptün
Balık
22° 50' 17"
Plüton
Oğlak
25° 11' 48"
Chiron
Koç
12° 47' 53"
Lilith
İkizler
01° 39' 14"
True Node
İkizler
08° 53' 58"
Son Güncelleme : 02/08/2021 09:50

Astroloji Gündemi

2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları 2 Ağustos 2021, Pazartesi 2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 2 Ağustos 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>