5 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

5 Haziran Hangi Burç

5 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 5 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

5 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Ay bugün 7. Evinde tutuluyor. Gök kubbedeki heybetiyle göz dolduran Ay sana büyük adımlar atman için yardımcı olacak. Kaybettiğini düşündüğün şeyleri bambaşka bir formda geri kazanabilirsin. Maddi konular fazlasıyla gündeminde oluyor. Alacak verecek konularında düzenleme yapabilirsin. İlişkisi olan bir İkizler burcuysan karşı tarafın ailevi sorunlarını büyütmesi seni gergin yapabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Kesinlikle tatile ihtiyacınız var ve bunu yapma imkânı bulacaksınız. Belki maddi olanaklarınızın yeterli olmayacağını düşündünüz ama bugün daha yaratıcı yollar karşınıza çıkacak. Merak etmeyin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Bugün içinizde dolaşan coşkuyu çok hakkederek barındırdığınızı düşünüyorsunuz. Bu coşkunun tek taraflı yaşanmıyor olması şeklindeki dileklerinizin de bir karşılığı var gibi. Bu sıralar beklenmeyen, sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Alacağınız bu haberleri yerinde değerlendirebilmeniz halinde, daha büyük sevinçlere dönüştürebileceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Hayatınıza dair konuşmalarınızda hızlanmalar yaşanabilir. Çocuklarınızla veya aşkla ilgili konular öğleden sonra yerini iş ve sağlık alanlarınıza bırakacak.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Birçok farklı konuya başlama arzusunda olabilirsiniz.Her konuyla aynı anda ilgileneceğiniz, konuşmaya, anlatmaya, okumaya ve yazmaya uygun ve haberleşmenin tüm alanlarında aktif olabileceğiniz bir başlangıç yapabilirsiniz. Ancak ortağınız veya partnerinizden müdahale ve kısıtlama almanız mümkündür. Şartların fazla zorlanmayacağı bir Yeni Ay sürecindesiniz.Genel olarak ise; 14 derece İkizler burcunda Yeni Ay bakış açınızı yenileyeceğiniz, zihninizi ve algılama gücünüzü keskinleştiren etkiler taşıyor. Yeni Ay başlangıçlar dönemidir. Hevesle, merakla, öğrenme ve tanıma arzusuyla dolu olursunuz ve bu çerçevede yeni fikirlere sahip olursunuz. İkizler ikili durumlar, ikilemler, alternatif çözümler, çeşitlilik ve farklı bakış açılarını görmek tartmak ve değerlendirmek demektir. Siz de hayatınızdaki bir sorunu ele alırken bu esnek ve pratik Yeni Ay'ın etkilerinden faydalanabilirsiniz.Bu dönemde eğitim ve öğrenim konuları da öne çıkar. İletişim, haberleşme, mesajlaşma çoğalır. Sohbetler ve konuşmalar canlı, zeki, esprili, entelektüel ve renkli olur. Kardeşler, kuzenler, komşular, okul çevreniz ile yakından iletişime geçebilirsiniz. Yolculuklar yapabilir, karşılaşacağınız kişilerle ticari bağlar kurabilirsiniz. İletişim aletlerini, ulaşım araçlarını satın alabilir veya yenileyebilirsiniz. Birden fazla konuyla aynı anda ilgileneceğiniz, konuşmaya, anlatmaya, okumaya, yazmaya kısacası tüm gün bol bol iletişim kurmaya ve haberleşmeye yöneleceğiniz bir gündesiniz.İlgi odağınızın sık sık değiştiği Ay/İkizler günlerinde yapmak istedikleriniz konusunda maymun iştahlı davranabilirsiniz. Zihniniz yerinde duramaz, merakınız alevlenir, çat orada çat burada olabilirsiniz. Birden fazla kişiyle aynı güne randevulaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarla bir araya gelmek rahatlatan havadan sudan sohbet, muhabbet, dedikodu yapmak için daha uygundur. Çok ciddi kararlar almamaya özen gösterin. Sohbetler akıcı, esprili, kıvrak geçer, monoton olmaz. Bugün düne kıyasla çok daha olumlu enerjiler yer alıyor.Haftanın son gününde aşk ve ilişkiler gezegeni ile şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter arasında gerçekleşecek olumlu açı sayesinde sosyalleşmek, gezmek, eğlenmek, sosyal ortamlara girmek, yeni fırsatlar yakalamak, şanslı hissetmek ve girişimlerden olumlu bir cevap almak için oldukça faydalanabileceğiniz bir transittir. Romantik ilişkiler için sevgi dolu ve sevginizi karşılıklı rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir zamandır. Ayrıca cömertlik yapmak ve iyi huylu olmak için harika bir fırsattır.Genelde çevrenizden iyilik ve iyi niyet görürsünüz. Yardım sever davranışlar sergilersiniz. Mutlu olacağınız yeni bir ilişki başlatabilirsiniz. Her iki gezegen de para ve finansal durumlarla alakalı olduğu için para akışınız rahatlayabilir. Ticarette ve yaratıcı çalışmalarda başarı getirebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
25° 22' 21" R
Ay
Boğa
28° 14' 37"
Merkür
Koç
21° 01' 21"
Venüs
Boğa
00° 26' 43"
Mars
İkizler
24° 56' 10"
Jüpiter
Kova
25° 50' 31"
Satürn
Kova
12° 20' 49"
Uranüs
Boğa
09° 46' 58"
Neptün
Balık
21° 54' 23"
Plüton
Oğlak
26° 46' 09"
Chiron
Koç
09° 49' 59"
Lilith
Boğa
19° 33' 15"
True Node
İkizler
11° 27' 12"
Son Güncelleme : 15/04/2021 06:00

Astroloji Gündemi

15 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları 15 Nisan 2021, Perşembe 15 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 15 Nisan 2021 Perşembe günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında nele... Devamını Oku >>