19 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

19 Haziran Hangi Burç

19 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 19 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

19 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Aşk hayatınızda kendinizi iyi ifade edebileceksiniz ancak partner kıskançlığı ile yüzleşebilirsiniz. Yazışmalarınız ya da hitabet gerektiren işleriniz...

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Bugün iş ve özel hayatınızda kurduğunuz ilişkiler öne çıkabilir. Her türlü ilişkide daha temkinli ve titiz olmalı. Ruh haliniz daha hızlı değişebilir. Küçük bir durum sizi aniden yükseltirken, aksilikler hevesinizin kaçmasına neden olabilir. Geçmişten gelen konular, geçmiş ilişkiler gündemde olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Gün içinde sizi endişeye sokan konular daha fazla kafanızı kurcalayabilir. İletişiminizde kendinizi ciddi hissedebilirsiniz. Ticari konular gündeme gelebilir. Sizi krize sokan konulara karşı temkinli olmanızda fayda var. Banka işlerinizi tamamlamanız için uygun bir gün olabilir. Finansal konularda yenilenme içine girmek isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler, Saat 05:37 Ay-Pluto görünümü kendi egemenliğinizi, gücünüzü kabul ettirmekten yana olduğunuzun işaretçisidir. Ancak bunun ayarını bilelim ki, ilişki ve finansal konularda düşünmeden karar vermemiş olalım. Saat 18:20 Ay-Merkür görünümü, yarın yapılacak işlerinizi gözden geçirmenizi sağlar. Çabuk ve pratik bir şekilde kararlar vermenizde etkili olabilir. Bir dostunuz sizi arayabilir veya siz bir konuyla ilgili bir görüşmede bulunabilirsiniz. Saat 20:15 Ay-Kuzey düğüm görünümü, toplumsal hayatta kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmemizi, duygularımızı net bir şekilde ortaya koymamızı, haksızlıklarla mücadele etmemizi sağlıyor. Çevremizle bağımız gayet güçlü. İşlerimizi yoluna koyarak, planladığımız şekilde hareket ederek ilerleyebiliriz. Her konuda gelişimden yanayız. Saat 15:07 Ay-Satürn görünümü, duygularınızı kontrol etmenizi sağlar. Bu sayede bilinçli şekilde hareket edebilir, doğru bir karar verebilirsiniz. Aslında burada önemli olan, birbirinizin hayata bakışını, yaşam felsefesini, düşüncelerini, ilişkide merkez aldığı noktaları sormaya, anlamaya çalışmanızdır. Bu gayet yararlı olacaktır. Saat 21:06 Ay-Uranüs kavuşumu heyecan vericidir. Toplumsal ve özel ilişkileri keyifli hale getirir. Arkadaşlıkların, sohbetlerin güçlü akışını sağlar. Yeni haftanın sağlıklı, huzurlu ve başarılı geçmesi dileğimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu çalışmak istediğiniz bir gerçek. Fakat size karşı gelenlere de, gerekli tepkinizi göstereceksiniz. Güven arayışınızla beraber maddi konuların önemini kavramanız gündeme geliyor. Ortak organizasyon çalışmaları içinde olacaksınız. İkilem yaşatacak bu durumlardan istediğiniz gibi sonuç alacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 59' 52" R
Ay
İkizler
22° 08' 27" R
Merkür
Terazi
13° 42' 09" R
Venüs
Yay
18° 52' 14"
Mars
Terazi
26° 23' 32"
Jüpiter
Kova
22° 24' 40"
Satürn
Kova
07° 02' 44"
Uranüs
Boğa
13° 13' 33"
Neptün
Balık
20° 46' 40"
Plüton
Oğlak
24° 23' 54"
Chiron
Koç
09° 42' 36"
Lilith
İkizler
10° 56' 52"
True Node
İkizler
01° 55' 29"
Son Güncelleme : 25/10/2021 08:00

Astroloji Gündemi

Ay İkizler Burcunda 25 Ekim 2021, Pazartesi Ay İkizler Burcunda Haftaya İkizler burcundaki Ay’ın iletişime açık enerjileriyle başlıyoruz. Sabah erken saatlerde seçim yapmakta zorlanabilir,... Devamını Oku >>