17 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

17 Haziran Hangi Burç

17 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 17 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

17 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Gizli duygularınızın sizi esir etmesine izin vermemelisiniz. Bugün, araştırdığınız konularda, elde edeceğiniz bilgileri hiç kimseyle paylaşmamaya dikkat etmeli, düşüncelerinizdeki gizliliğin size sağlayacağı yararları düşünmeli ve olayları derinlemesine incelemelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Havailiğiniz başınıza iş açıyor. Çevrenizde yanlış anlaşılıyorsunuz. İşhayatınızın ve dostlarınızın güvenini sarsıyorsunuz. Bundan bir an önce vazgeçin. Yoksa en çok zararı siz görürsünüz. Biraz gayretle büyük bir başarı kazanmanız olası. Çevrenizde sizi çekemeyenler var.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

İlişkilerde beklediğiniz iletişimler ve görüşmeler bugün zamanınızın büyük bir çoğunluğunu alabilir ve bu konuşma sonrasında fikirlerinizde önemli ölçüde değişiklik yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizin hayatınızla ilgili yaklaşımları hoşunuza gidebilir. Bazı dostlukları kazanmak bugün her zamankinden daha kolay olacakmış gibi gözüküyor.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Karşı cinsin hakkınızda düşüncelerine aldırmadan hareket ediyorsunuz. Duygusal konularda oldukça inatçı bir tavır sergileyebilirsiniz. Kazançlarınızla ilgili araştırmalarınızı derinleştirmek niyetindesiniz. Dikkat çekeceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler 17 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Venüs, maddi-manevi anlamdaki hassasiyetin yükselişidir.  Güvence, geleceğinizi garanti altına alma, daha doğru yatırımlarda bulunarak güçlenme veya elinizdeki çarçur etmeden bir kenarda tutma bu dönemin etkileri arasında yer almaktadır. Sevdiklerinizi koruma içgüdünüz, ister istemez adımlarınızı doğru yönde atmanızı sağlayabilir. Harcamalarınıza dikkat edersiniz ve kredi kartı kullanımında ölçülü davranırsınız. Genel bu süreçte sıkı  pazarlıklar yapılır, ekonomik olana yöneliriz. Aşk evinizin yöneticisi olması nedeniyle bu dönemde, güvenilir, anlayışlı, sahiplenen, koruyan, tutumlu bir sevgili başınızın tacıdır. Mali açıdan size yardımcı olması, sizin değerlerinizi kazancınız en az sizin kadar önemsemesi,  ilişki seçiminde veya devam eden beraberliğinizde gayet önemlidir. Bu sürecin hepimiz için güven dolu gelişmelere işaret olması dileğimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları