25 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

25 Haziran Hangi Burç

25 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 25 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

25 Haziran 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Hayata olumlu bir şekilde bakıyorsunuz. Girdiğiniz ortamlarda dikkat çekiyorsunuz. Bazı kişilerle aranızda istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Dilinize hakim olmak size çok şey kazandıracak. Akşam saatleriniz renkli olacak.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Haziran 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Aşk hayatınız hakkında önemli kararlara varmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olmalısınız. İş yerinizdeki sıkı çalışmalarınızın karşılığını çok yakında almaya başlayacaksınız. Daha olumlu düşünmeye çalışmalısınız.  

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün finansal konularda plan dışı durumlar oluşabilir. Zorunlu ödemelerle ilgilenebilir, plan dışı harcamalar içerisinde olabilir. İlişkilerde beklentiler ve gerçekler uyuşmayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Huzurlu olmak istiyorsun!Gökyüzünde karışık gündem sürerken etrafında olan bitene karşı duyarlılığın devam ediyor. Canını sıkan olaylarda dahi savunma geliştirmekte zorlanıyor olabilirsin. Fakat haftanın sıkıcı günlerini ardında bırakıyorsun, merak etme! Bugün işleri biraz akışına bırakmak isteyebilirsin. Sevdiklerinin seni anlamasını bekliyorsun. Ama arzu ettiğin bu tutumu görememek gerginliklere gebe olacaktır. Eğer aşkına sahip çıkmak için bazı şeyleri göz ardı edersen kazanan sen olursun. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Yengeç burcuysan, evlilik fikrine sıcak bakmaya başlayacaksın. Kendini mutlu ve huzurlu hissetmeye ihtiyacın var. Kendini zaman zaman yalnız hissetmen karamsarlığa kapılmana neden oluyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Çok sevdiğiniz birisi yolculuğa hazırlanıyor. Onun geleceğiyle ilgili bir yolculuk olduğunu bildiğiniz için sevinciniz üzüntünüzü bastırıyor. Bugünlerde kendinizi karışık ilişkiler içinde bulabilirsiniz. Siz bu ilişkilerin yaşayanı değil, tanığı olacaksınız. Dışardan bakanların çok eleştireceği bu durumu anlamaya çalışacaksınız ama sizin de içinize sinmeyecek.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Haziran 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal değişimleri yüzünden, bir çok fırsat başladığı gibi, bitebiliyor. Tavizkar olmamalısınız. Yaşam kalitenizi arttıracak dış etkenler, aynı zamanda sizi kaybettiren unsurlar olabiliyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 35' 16" R
Ay
Balık
11° 28' 21" R
Merkür
Yay
20° 47' 54" R
Venüs
Yay
18° 17' 41" R
Mars
İkizler
18° 56' 17"
Jüpiter
Balık
28° 52' 51"
Satürn
Kova
19° 50' 27"
Uranüs
Boğa
16° 02' 59"
Neptün
Balık
22° 38' 52"
Plüton
Oğlak
26° 46' 41"
Chiron
Koç
12° 10' 02"
Lilith
Yengeç
25° 39' 39"
True Node
Boğa
13° 09' 24"
Son Güncelleme : 30/11/2022 23:00

Astroloji Gündemi

30 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 30 Kasım 2022, Çarşamba 30 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde 03:15’te Ay’ın Balık burcuna geçişiyle birlikte önümüzde uyum ve dengeleri sağlamak için bir hay... Devamını Oku >>