12 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

12 Haziran Hangi Burç

12 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 12 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

12 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Bu ara aşk hayatınızda yaşadığınız sıkıntıların ne kadar yorduğuna işaret eder. Evinizde her ne kadar huzur olsun diye uğraşıyor olsanız bile bir türlü başaramıyor ve sıkıntıların her geçen gün arttığını düşünüyor olabilirsiniz. Bu anlarda biraz sabır gerektiğini bilmeniz gerekir. Aksi halde olaylar daha çok çıkmaza girebilir ve toparlamak konusunda zorluk çekebilirsiniz. Ruh eşiniz ile karşı karşıya gelerek sorunların ana nedenlerini bulmak üzere konuşacağınızı görüyorum. Bu konuşma ardından herkesin kırgınlıkları ve aslında bu olayları yaşamanın ana nedenleri kendini belli edecek. Ardından istediğiniz rahatı çok kısa bir zamanda elde edeceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Hayatta olmak istediğiniz yere ulaşabilmek için daha çok çalışmanız gerekiyor. Kendinizi ve yaşam kalitenizi iyileştirmek için her fırsatı değerlendirin. Sırtınızda ağrı hissediyorsanız, yoga yapmak ilaç gibi gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Kararlarını hayata geçiriyorsun!Ay, bugün hava burcunda hareket ediyor. Bugün yeni kararlar almak isteyip, hareketli bir döneme kendini hazırlayabilirsin. Uzun zamandır planladığın hedeflerine ulaşmak için yeni insanlarla tanışıp, kariyer anlamında değişiklikler yapmaya başlıyorsun. Yüksek tempona kimse yetişemeyecek. Evliysen, eşinin kariyeri ile ilgili yaşayacağı gelişme büyük bir kutlamaya dönüşebilir. Bugün aynı zamanda hayatına duyarlı ve yardımsever insanlar girebilir. Toplumsal konularda ihtiyacı olanlar için destekte bulunacaksın. Gün sonunda kafa dağıtacak aktivitelere yönelmende fayda var. Sağlığına dikkat etmeyi unutma!

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Olaylardan çok fazla etkilenebilirsiniz. Biraz dalgın ve dikkatsiz olduğunuz bir gün. Önemli ayrıntıları gözden kaçırmamaya özen gösterin. Sabırsız, telaşlı ve biraz da öfkeli davranabilirsiniz. Sakin olun.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Gün içinde ortaklı konularda sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Endişe duyduğunuz konularla ilgili yüzleşme yaşayacağınız zamanlar var. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Finansal konularda yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Planlarınızda değişiklikler olabilir. Aşkta çatışmalı durumlar yaşanabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Sosyal hayatınızı biraz hareketlendirebilirsiniz. Moral durumunuz özel uğraşlarla düzelebilir. Bu günlerde sorumluluklarınızda bazı dengeleri oturtmanız gerekecek. Bu, kafanızı kurcalayan ayrıntılara yeni çözümler getirecek. Bugün dostlarınıza öneriler götürebilirsiniz. Bu önerilerin değerlendirilmesi, bazı kırgınlıkların unutulduğu anlamına gelecek.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 08' 07" R
Ay
Boğa
03° 21' 23" R
Merkür
Aslan
06° 27' 55" R
Venüs
Başak
10° 53' 35" R
Mars
Başak
00° 47' 32" R
Jüpiter
Kova
29° 42' 53" R
Satürn
Kova
10° 20' 38"
Uranüs
Boğa
14° 37' 44"
Neptün
Balık
22° 52' 37"
Plüton
Oğlak
25° 14' 49"
Chiron
Koç
12° 49' 42"
Lilith
İkizler
01° 24' 50"
True Node
İkizler
08° 53' 06"
Son Güncelleme : 31/07/2021 05:50

Astroloji Gündemi

31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları 31 Temmuz 2021, Cumartesi 31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>