12 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

12 Haziran Hangi Burç

12 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 12 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

12 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Bugün hayalinizi gerçekleştirmek için atacağınız adımlarda maddi sınırlamalarla karşılaşabilir ve bunların üstesinden zamanla gelebilirsiniz. Kafanızı ve mantığınızı iş projelerinizde yeni fikirler üretmeye vererek kariyerinizde müthiş bir ivme yakalayabilirsiniz. İnsanlarla değil projelerinizle uğraşın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Sosyal hayatınızı biraz hareketlendirebilirsiniz. Moral durumunuz özel uğraşlarla düzelebilir. Bu günlerde sorumluluklarınızda bazı dengeleri oturtmanız gerekecek. Bu, kafanızı kurcalayan ayrıntılara yeni çözümler getirecek. Bugün dostlarınıza öneriler götürebilirsiniz. Bu önerilerin değerlendirilmesi, bazı kırgınlıkların unutulduğu anlamına gelecek.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler 12 Haziran saat:22:59-29 Haziran saat:08:16 Merkür-Yengeç burcunda geçişini sürdürecek. Parasal açıdan güven içinde yaşamak isteğimiz öne çıkıyor. Genel olarak zihnimiz, hem geçmiş hem de gelecek meseleleriyle dolu olacak. Hayatımızı garanti altına alabilecek şekilde para kazanmak, paramızı değerlendirmek isteyeceğiz. Eskiye dair meseleler, yuvanızla ilgili işler, kişisel ihtiyaçlarınız gündem maddenizde ilk sırayı alacak. Ev sahibi olmayı düşüneceğiz. Üç beş kuruşumuz bir kenarımızda olsun isteyeceğiz. Eğer cüzdanımız dolu değilse, rahat etmeyeceğiz. Merkür-Yengeç burcunda zihnin yavaşlamasını, meselelerin hassasiyetle ele alınmasını sağlar. Aile, eş desteği, güvenli bir iş gayet kıymetli hale gelir. Hissi davranabiliriz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Ay bugün Oğlak burcunda ilerlerken psikolojik anlamda derin duygular içinde olabilir. Üzerinizde duygusal gerilim ve stresi daha çok hissedebilirsiniz. Konsantrasyon gereken işlere odaklanmakta zorluk yaşamayabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Partnerinizle uyum içinde olmanıza rağmen geniş çapta plan yapmanız gerektiğini unutabilirsiniz. Bugün, geçici şeyler düşünmek yerine ayaklarınızın yere sağlam basmasını gerektiren işlerle uğraşmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
11° 49' 25" R
Ay
Terazi
20° 24' 21"
Merkür
Kova
15° 00' 03"
Venüs
Balık
05° 48' 45"
Mars
Boğa
28° 52' 29"
Jüpiter
Kova
16° 52' 60"
Satürn
Kova
08° 35' 43"
Uranüs
Boğa
07° 38' 42"
Neptün
Balık
20° 17' 57"
Plüton
Oğlak
26° 03' 34"
Chiron
Koç
07° 18' 17"
Lilith
Boğa
14° 40' 41"
True Node
İkizler
15° 32' 53"
Son Güncelleme : 02/03/2021 07:50

Astroloji Gündemi

Balık Burcu Kadını 2 Mart 2021, Salı Balık Burcu Kadını Balık burcu kadını Türk toplumunda sık görülen bir burcun kadınıdır. Balık burcu genel olarak duygusallıkları ile ön planda o... Devamını Oku >>