10 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

10 Haziran Hangi Burç

10 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 10 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

10 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Etrafınızdaki eylemlerin bencil isteklerden beslendiğini hissedebilirsiniz. Gerçekten ne olup bittiğini gören tek kişi olabilirsiniz. Yüksek bir dağın tepesinden insanlara tiksinerek bakan bir gözlemci gibi hissediyorsunuz. Durumun siyasetini anlıyorsunuz ancak bulunduğunuz yükseklikten etkili olacak değişimi uygulamak için yeterince gücünüz yok. Şimdi bilgileri toplayın; eyleme sonra geçersiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Bugün, uzun vadeli aile sorunlarıyla başa çıkmak için ihtiyacınız olan tüm enerjiye sahip olacaksınız. Muhtemelen bazı akrabalarınızla çatışacaksınız. Ancak bu durum ciddi sorunlara neden olmayacak. Bugün kendinizi bulduğunuz herhangi bir hassas durumdan kurtulma yeteneğine sahipsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

İkizler burçları için oldukça kritik bir gün. Her şeyi bir anda kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Ancak bunlar hisleriniz ve anlık gerçekliğiniz olacak. Hayat bugünden itibaren bambaşka olacak. Geçmeniz gereken kapıdan geçmekte geç kaldığınız için, aslında gökyüzünün desteğini göreceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Bugün özellikle şüphe duyduğunuz her konuyu araştırma eğilimi içerisinde olabilir artık kafanızı günlerce meşgul eden bu konuyu aydınlatmak isteyebilirsiniz. Bir dedektif gibi izlediğiniz bu macera durumu sizleri yanlış yerlere götürebilir. Yanılgıya açık bir gün olduğundan bulduğunuz ipuçlarına güvenmemeli doğru bildiğiniz konularda hemen karar vermemelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Sizi geliştirecek fikir tartışmaları yaşayabilir, geleceğe dönük verimli yakınlaşmalar sağlayabilirsiniz. Çok yakınlarınızdan biri size biraz eleştirel bakıyor ve bunu açığa çıkartamıyor. Ona, bazı sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu kanıtlamanız gerekebilir. Bugün sosyal zekanızdan yararlanabileceğiniz bir gün. İnsan ilişkilerindeki başarınız yine işinize yarayacak.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Asıl işlerinize odaklanmalısınız. Sizi manipüle etmeye ya da şüphe uyandıran işlerin içine sokmaya çalışan kişilerden kendinizi uzak tutmalısınız. Davranışlarınızın arkasında durmalı ve tüm yeteneklerinizi size yararı olacak işlerde kullanmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
29° 18' 24" R
Ay
Koç
12° 15' 28" R
Merkür
Terazi
24° 08' 58" R
Venüs
Akrep
12° 50' 43" R
Mars
Terazi
04° 35' 28" R
Jüpiter
Kova
23° 26' 37" R
Satürn
Kova
07° 10' 38" R
Uranüs
Boğa
14° 21' 24"
Neptün
Balık
21° 34' 26"
Plüton
Oğlak
24° 21' 56"
Chiron
Koç
11° 10' 13"
Lilith
İkizler
07° 16' 51"
True Node
İkizler
03° 43' 37"
Son Güncelleme : 22/09/2021 05:20

Astroloji Gündemi

02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek 21 Eylül 2021, Salı 02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek Saat yaklaşık 03:00’ te Balık burcunda gerçekleşen dolunay; duygularımızı en üst seviyede yaşayacağımız, bol bol rüya göreceğ... Devamını Oku >>