10 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

10 Haziran Hangi Burç

10 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 10 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

10 Haziran 2022 İkizler Burcu Yorumu

Fikir farklılıkları, tarafları zedelemenin aksine; zengin ve çekici bir diyalog yaşanmasına sebep olabilir. Senle aynı görüşte olmayan birine karşı agresif tavırlar takınmana zaten hiç gerek yok. Herkesin kendi bakış açısına sahip olmasına sıcak bak ve onları anlamaya çalışırkenki süreçte öğrendiklerine odaklan.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Gücünüzün yavaşladığını hissederek, kendinizi geri plana çekme ihtiyacı duyabilirsiniz. Takıntılarınız sizi rahatsız edebilir. Gizemli bir havaya girecek  ve düşünceleriniz hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Ailene vakit ayırıyorsun!Bugün saat 14.59'dan yarın 03:28'e kadar Ay boşlukta hareket edecek. Bugün sakin kalmayı tercih edebilir, değişken ruh halini kendi içinde yaşamak isteyebilirsin. Önemli anlaşmalar yapmaman, yeni kararlar almaman da fayda olacaktır. Evliysen eşinle aranda bir süredir devam eden gerginlik karşılıklı anlayışla ortadan kalkacak. Yakın bir tarihte ilişkini sonlandırdıysan, eski sevgilinle ilgili yeni gelişmelerden haberdar olabilirsin. Duyacakların seni şaşırttığı kadar biraz üzebilir de. Bugün aynı zamanda ailene zaman ayırmak isteyeceksin. Uzun süredir onlarla bir araya gelmediğin için sana gönül koymuş olabilirler. Bu yüzden bu buluşma sana kendini iyi hissettirecek.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Bugün özellikle şüphe duyduğunuz her konuyu araştırma eğilimi içerisinde olabilir artık kafanızı günlerce meşgul eden bu konuyu aydınlatmak isteyebilirsiniz. Bir dedektif gibi izlediğiniz bu macera durumu sizleri yanlış yerlere götürebilir. Yanılgıya açık bir gün olduğundan bulduğunuz ipuçlarına güvenmemeli doğru bildiğiniz konularda hemen karar vermemelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Bugün karşınızdakileri daha iyi dinlemeye bakın. Bazı aksilikler, sıkışıklıklar yaşanabilir. Kimi zaman tecrübelerden çok şey öğrenebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 15' 23" R
Ay
İkizler
06° 41' 49" R
Merkür
Oğlak
00° 43' 39" R
Venüs
Yay
26° 32' 47" R
Mars
İkizler
16° 24' 52"
Jüpiter
Balık
29° 06' 40"
Satürn
Kova
20° 17' 05"
Uranüs
Boğa
15° 48' 48"
Neptün
Balık
22° 38' 54"
Plüton
Oğlak
26° 56' 30"
Chiron
Koç
12° 03' 11"
Lilith
Yengeç
26° 23' 50"
True Node
Boğa
13° 12' 07"
Son Güncelleme : 07/12/2022 12:50

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>