7 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

7 Haziran Hangi Burç

7 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 7 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

7 Haziran 2022 İkizler Burcu Yorumu

Uzun zamandır kardeşlerinle ilgili bazı konularda fikir ayrılıkları yaşıyor olabilirsin. Orta yolu bulmak için adımı atacak kişi sen olacaksın. İş yerinde çalışma performansının artması, patronlarının dikkatlerinden kaçmayacak. Uzun süredir görüşmediğin arkadaşlarınla telefon görüşerek, bir organizasyon yapmayı düşünebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Bugün bilemediğiniz konularda fikir belirtmemeye özen göstermelisiniz. Kendinizi öne attığınız durumlar olabilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde olayları net görmekte zorlanabilirsiniz. İşlerinizi toparlamak için başkalarından yardım almanız sizi rahatlatacaktır.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

İlişkisi olan bir İkizler burcuysan yalnız başına aldığın kararlar karşı tarafı şaşırtabilir. Uygun bir dil ile bu kararları ona anlatıyorsun. Gün içinde yakın bir dostun mesajı seni mutlu edebilir. Ev işlerine odaklanıyorsun. Evde hummalı bir temizlik çalışması başlatabilirsin. Komşularının isteklerini geri çevirmiyorsun. Bu konuda oldukça bonkör ve cömert davranıyorsun.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Fikir ayrılıkları yaşıyorsun!Ay, bugün ateş burcunda hareket ediyor. Önümüzdeki günlerde halletmen gereken sorumlulukların bugün seni kaygılandırabilir. Yaşam alanda yapacağın düzenleme, içini ferahlatacak. İlişkilerinde olgun ve anlayışlı tavırların ön plana çıkıyor. Ancak bir anda düşünmeden dile getirilen cümleler, sosyal ve ikili ilişkilerin seyrini değiştirecek. Çevrendekilerle yaşadığın fikir ayrılıkları ve çalışma hayatındaki teknik aksaklıklar canını sıkabilir. Evliysen, duygusal tatminsizlik yaşadığın hissine kapılabilirsin. Keskin kararlar almamalı, ani çıkışlar yapmamalısın. Ayrıca bugün aile bireylerinden özellikle babanla bazı konularda anlaşma sağlaman zor olabilir. Her ikinizin de komik mizacı sayesinde durumu tatlıya bağlayacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Hayat planlarınızı yaparken gerçekçilikten uzaklaşmayın. Alerjilere ve enfeksiyonel hastalıklara dikkat edin. Parasal ilişkilerinizde de adımlarınızı çok dikkatli şekilde atmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Bugünlerde kendinizi mutsuz ve yalnız hissedebilirsiniz. Verdiğiniz sevginin karşılığını alamamanız kalbinizi kırıyor. Aile içindeki büyüklerinize kırgın...

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 49' 48" R
Ay
İkizler
25° 35' 17" R
Merkür
Oğlak
03° 01' 35" R
Venüs
Yay
28° 29' 28" R
Mars
İkizler
15° 49' 10"
Jüpiter
Balık
29° 11' 11"
Satürn
Kova
20° 23' 53"
Uranüs
Boğa
15° 45' 39"
Neptün
Balık
22° 39' 08"
Plüton
Oğlak
26° 58' 56"
Chiron
Koç
12° 01' 53"
Lilith
Yengeç
26° 34' 15"
True Node
Boğa
13° 05' 19"
Son Güncelleme : 09/12/2022 02:02

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>