7 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

7 Haziran Hangi Burç

7 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 7 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

7 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde sürpriz gelişmelere ve olumlu haberlere açık olduğunuz bugün, sosyal ortamlar, davetler ve organizasyonlar aracılığı ile eğer bekarsanız ilginizi çeken birisiyle tanışma imkanınız sözkonusu olacak. İş hayatınızdaki hedeflerinizin desteklendiği bugün, akşam saatlerinde ikili ilişkilerinizde geçmiş düşüncelere takılmamaya ve alınganlık göstermemeye dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Otorite figürleri ile yapacağınız görüşmeler mantıklı ve eleştiriden uzak olmalıdır. Suçlayıcı olmayın. Haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız bunu öfkeden uzak ifade etmelisiniz. İkili ilişkilerde alacağınız her türlü karar bugün sizi biraz zor durumda bırakabilir. Gücünüzün üstünde aldığınız sorumluluklar bunalmanıza neden olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler saat 08:58 Güneş-Neptün görünümü, odaklanmanın yararlı olacağını gösteriyor. Özellikle mesleki konularda iletişiminize özen göstermelisiniz. İnsanları dinlemeyi bilmeli ve görüş alışverişinde bulunmalısınız. İşlerinizin yolunda gitmesi için, hedefleriniz adına girişimci olmalı, taktik becerinizi geliştirmelisiniz. Bazı durumlar sizi çelişkide bırakabilir. Ancak kariyer hedefleyen kişi, akıllı seçimlerde bulunmalı ve sabırlı olmayı bilmelidir. Saat 09:35-8 Haziran saat 00:25 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ailevi yaşamınız ve mesleki konularda ılımlılık yararlıdır. Başkalarından anlayış beklersiniz. Onlar da bunu sizden bekler. İşinizi çok iyi yaptığınız halde, birilerine beğendirmek zordur. Aslında bu saatlerde, öyle durumlar oluşur ki, ufak bir tartışma bile gereksiz söz düellosuna davetiye çıkarabilir, tatsızlıklara neden olabilir. Tabi ki bütün bunlar boşluktaki etkinin yarattığı, egonuzun yükselmesi ve her insanın kendini daha fazla haklı görmesi sonucu oluşan gerilimdir. Bunun farkında olursak, birbirinize karşı anlayışlı olmanız kolaylaşır. İş başvuruları, miras, ortak değerlerin paylaşımı, bir malın bölüşülmesi, satın alınması, kiralanması gibi mevzularda da ani karar vermeyiniz. Gün boyunca her şey gönlünüze göre olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Parasal anlamda bazı harcamalar zor durumda bırakabilir. Sosyal çevre bağlantılarınız güçlenebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Kendinize ve çevrenize karşı anlayışınız yüksekken, bilinçaltınızda tuttuklarınız yüzünden iş alanlarınızda diken üstünde olabilirsiniz. Harcamalarınızı ailenize ve sevdiklerinize göre düzenlemelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
24° 37' 02" R
Ay
Balık
21° 54' 48" R
Merkür
Terazi
10° 11' 37" R
Venüs
Yay
11° 07' 46" R
Mars
Terazi
21° 27' 08" R
Jüpiter
Kova
22° 19' 47" R
Satürn
Kova
06° 54' 59"
Uranüs
Boğa
13° 31' 05"
Neptün
Balık
20° 55' 46"
Plüton
Oğlak
24° 20' 40"
Chiron
Koç
10° 01' 23"
Lilith
İkizler
10° 07' 32"
True Node
İkizler
02° 17' 38"
Son Güncelleme : 17/10/2021 21:50

Astroloji Gündemi

Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz 17 Ekim 2021, Pazar Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz Ay Balık burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu açı yakınlarımızla kolay iletişime ge... Devamını Oku >>