7 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

7 Haziran Hangi Burç

7 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 7 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

7 Haziran 2022 İkizler Burcu Yorumu

Bugün kendini daha hassas ve duygusal hissedebilirsin. Tepkilerinde duygusal olmamaya özen göstermek senin için daha önemli olabilir o yüzden. Söylediklerini dikkatlice seçmek günün senin için daha rahat geçmesini sağlayabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Ev hayatınızda yapmaya çalıştığınız değişikliklere engeller çıkabilir. Maddi konularda tecrübeli birinden fikir almak iyi bir fikir olsa da kararınızı kendiniz almalısınız. Önem verdiğiniz kişilerden takdir görebilirsiniz. Yapmak istediğiniz tasarruf için başarılı bir gün.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Ay'ın Oğlak burcundaki seyahati giderlerinizi, kredilerinizi ve borçlarınızı ön plana çıkarıyor. Ortaklaşa gelirlerle ilgili konular gündemde olacaktır.Duygularınızın güçleneceği bugün ikili ilişkilerde gerginlikler gündeme yaşanabilir. Bugünlerde yersiz endişelere kapılmamaya özen göstermelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler saat 08:58 Güneş-Neptün görünümü, odaklanmanın yararlı olacağını gösteriyor. Özellikle mesleki konularda iletişiminize özen göstermelisiniz. İnsanları dinlemeyi bilmeli ve görüş alışverişinde bulunmalısınız. İşlerinizin yolunda gitmesi için, hedefleriniz adına girişimci olmalı, taktik becerinizi geliştirmelisiniz. Bazı durumlar sizi çelişkide bırakabilir. Ancak kariyer hedefleyen kişi, akıllı seçimlerde bulunmalı ve sabırlı olmayı bilmelidir. Saat 09:35-8 Haziran saat 00:25 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ailevi yaşamınız ve mesleki konularda ılımlılık yararlıdır. Başkalarından anlayış beklersiniz. Onlar da bunu sizden bekler. İşinizi çok iyi yaptığınız halde, birilerine beğendirmek zordur. Aslında bu saatlerde, öyle durumlar oluşur ki, ufak bir tartışma bile gereksiz söz düellosuna davetiye çıkarabilir, tatsızlıklara neden olabilir. Tabi ki bütün bunlar boşluktaki etkinin yarattığı, egonuzun yükselmesi ve her insanın kendini daha fazla haklı görmesi sonucu oluşan gerilimdir. Bunun farkında olursak, birbirinize karşı anlayışlı olmanız kolaylaşır. İş başvuruları, miras, ortak değerlerin paylaşımı, bir malın bölüşülmesi, satın alınması, kiralanması gibi mevzularda da ani karar vermeyiniz. Gün boyunca her şey gönlünüze göre olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 30' 58" R
Ay
Oğlak
01° 36' 33" R
Merkür
Boğa
21° 11' 34"
Venüs
Yengeç
29° 51' 26"
Mars
Aslan
09° 06' 11"
Jüpiter
Boğa
04° 20' 14"
Satürn
Balık
07° 05' 09"
Uranüs
Boğa
20° 26' 34"
Neptün
Balık
27° 30' 43"
Plüton
Kova
00° 05' 42"
Chiron
Koç
18° 59' 56"
Lilith
Aslan
16° 33' 59"
True Node
Boğa
03° 23' 32"
Son Güncelleme : 05/06/2023 13:10

Astroloji Gündemi

5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Haziran 2023, Pazartesi 5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yay burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından bazı yüzleşmeler yaşanmış, duygula... Devamını Oku >>