28 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

28 Haziran Hangi Burç

28 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 28 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

28 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Sizde zorlu ve karmaşık görevleri gerçekleştirmek için disiplin ve dayanma gücü var. Gelecek için sağlam bir temel oluşturun. Kişisel kaynaklarınızı koruyun.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün iletişimlerinize dikkat etmelisiniz. Bazı sorunlar yüzünden zor durumda kalabilir ve telafi için epey uğraşmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Özel hayatınızda, evliliğinizde veya ortak iş alanlarınızda önemli sorumluluklar alabilirsiniz. Partnerinizin hayatında çok önemli gelişmeler oluşabilir. Taşınmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Haziran 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Bugünlerde gideceğiniz sosyal ortamlarda aşk kapınızı çalacak. İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kollayacaksınız. bazı olayların yeniden gündeme geliyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Haziran 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Ailenizin tepki vermesiniz istemiyorsanız, onların fikirlerini de almak zorundasınız. Bugün bireysel davranmak isteyebilirsiniz. Özgürlüğünüz kısıtlandığı zaman yapmak istediklerinizi yaşama geçiremiyorsunuz. Önce işlerinizle ilgili yapmak istediklerinizi planlamalı ve daha sonra da duygusal yaşantınıza renk katacak işlerle uğraşmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları